Vega School of Brand Leadership

Введення

Прочитайте офіційний опис

Vega була заснована в 1999 в знак визнання переміщуваного глобального акценту на бренд лідерства та управління і зростаючий попит на творчих та інноваційних мислителів бренду. Акредитований незалежний інститут освіти, вчених ступенів, з відзнакою і магістерських програм, добре відомі й шановані бренду, маркетингу і галузей зв'язку.

Vega школа, освітній бренд Незалежного інституту освіти, вважає, що бренди є найбільшими активами в світі для значущих змін. Тому Vega прагне закінчити нову породу мислителя, надаючи повністю акредитовані сертифікати, бакалаврів, магістрів і з відзнакою програм в області побудови бренду і творчого спілкування. Мантра Вега - мудрістьзмагія - повідомляє своє переконання в творчому стратегічному мисленні. IIE Vega випускнику дослідник, розумний, барвистий і пристрасний, але в цілому не задоволені статус-кво, тому що він / вона знає, що бренди, підприємства, економіка і суспільство може бути здоровим і зробити краще для людей.

Випускники IIE успішно брати участь в житті суспільства в різних корпоративних і соціальних аренах.

Про Vega

Vega це ім'я найяскравішої зірки в небесній сузір'ї Ліри. Завдяки інтенсивній люмінесценції і вирішальної ролі, яку вона відіграє в області морського судноплавства, Vega був описаний астрофізиком Ф. Остін Гуллівера, як "наступний найважливіший зірка на небі після Сонця".

Заснована в 1998 році відкололася групою піонерів, Mavericks і новаторів, Vega Школа народилася у відповідь на нагальну необхідність зміни парадигми від традиційних далеко маркетингових комунікацій. Традиційні підходи до побудови бренду, маркетингу і реклами були вичерпані і швидко досягаючи їх термін придатності. Нова школа думки був покликаний і Vega відповів на цей виклик.

Переконання, що бренд народжується, щоб привести є наріжним каменем філософії Vega. За словами засновника Vega Гордон Кук, "бренд приносить особливе і унікальне значення для того, щоб підвищити цінність і спілкуватися з людьми." Іншими словами, бренд не просто назва продукту, але прояв ідентичності і, що більш важливо, мета: думати про таких брендів, як Apple, Greenpeace і Google, і ви швидко зрозумієте, що бренди набагато більше, ніж букв і логотипи, але потужні культурні сили, що формують світ, як ми його знаємо.

Наше вчення P hilosophy

Основний принцип педагогічне обійняв Vega знаходить своє відображення в самій назві. Так як Vega є навігаційну зірку, концепція навігації займає центральне місце в унікальною методикою викладання Вега. Vega лектори навігаторів: нами рухає етосу ініціативного, дослідне керівництво, а не просто, що в поширенні інформації, яка пасивно абсорбується.

Центральне місце в навігаційному процесі є діалог встановлюється між навігатором і учнем. Суворе дослідження, огляд і критичний аналіз ідей дозволяє постійної еволюції понять в остаточному крафта для отримання найбільш рафінованих і значущих результатів можна. Мабуть, найважливішим наріжним каменем філософії викладання Вега, що закріплено в нашій мантра мудростізмагія. Виражені в цьому висловлюванні є фундаментально синергічний характер взаємин між творчістю та стратегії; натхнення та інновації; Ідея й справа.

Наш Вал U ес

Ми вважаємо, що в творчості зі стратегічним наміром
Ми вважаємо, що в творчому застосуванні знань без кордонів
Наша студія є людську уяву, і ми тут, щоб мати крейди-яскраве задоволення
Ми прагнемо завжди бути в соціальному і культурному ставлення
Ми віримо в завжди бути тепло і відразу ж людиною , тому що це дає простір для мудрості з допомогою магії до поверхні
Ми прагнемо бути на передньому краї інновацій в
Ми пов'язуємо бізнесу, щоб отримати прибуток від збільшення вартості життя людей

Розташування

Йоганнесбург

Address
Johannesburg Campus
Physical address: 444 Jan Smuts Avenue, Bordeaux, Randburg
Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125

Йоганнесбург, Гаутенг, Південно-Африканська Республіка

Дурбан

Address
Durban Campus
Physical address: The Glades Office Park, 70 Armstrong Ave, La Lucia
Postal address: PO Box 1669, Westville, 3630

Дурбан, Квазулу-Наталь, Південно-Африканська Республіка

Кейптаун

Address
Cape Town Campus
Physical address: 130 Strand Street, De Waterkant, Cape Town
Postal address: PO Box 430, Roggebaai, Cape Town, 8001

Кейптаун, Західний мис, Південно-Африканська Республіка

Преторія

Address
Pretoria Campus
Physical address: 34 Ingersol Rd, Menlyn, Pretoria
Postal address: PO Box 12361, Hatfield, 0028

Преторія, Гаутенг, Південно-Африканська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія