Baltic Humanitarian Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Балтійський гуманітарний інститут (БГІ) - Сучасний освітній заклад, якісно реалізує програми вищої, післявузівської та додаткової професійної освіти.

Статус інституту підтверджений ліцензією Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки. Наявність державної акредитації дозволяє інституту видавати випускникам дипломи державного зразка.

Балтійський гуманітарний інститут (БГІ) - це приватне освітній заклад, який, відповідаючи Державного освітнього стандарту, Готує фахівців за спеціальностями першого вищого, другого, післявузівської, а так само додаткової професійної освіти.

Факультети Інституту:

Факультет економіки і управління; Юридичний факультет; Психологічний факультет; Друга вища освіта; Факультет додаткової освіти.

головною завданням БГІ є випуск конкурентоспроможних, професійно компетентних фахівців, які володіють відмінним рівнем практичних і наукових знань. Для максимального досягнення цієї мети інститут вдосконалюється на благо своїх студентів.

Інститут БГІ випускає фахівців в таких сферах, як економіка, муніципальне і державне управління, менеджмент.

В інституті працює висококваліфікований викладацький склад і фахівці-практики, Що і дозволяє гарантувати високу якість навчання.

На даний момент Балтійський гуманітарний інститут в Санкт-Петербурзі має розвинену матеріально-технічну базу, яка дозволяє вирішувати всі питання навчання студентів на сучасному рівні, має спеціальні комп'ютерні класи та інші спеціально обладнані кабінети, а також бібліотеку, в якій зібрані новітні підручники, методичні та наукові видання.

На базі інституту щороку проводяться конкурси, а також конференції, які дозволяють розвиватися студентам і вдосконалювати свої знання та вміння. Ще однією особливість БГІ є наявність довузівської підготовки, а також додаткову освіту, до якого входять: курси для підвищення кваліфікації, тренінги, підготовка до ЗНО, особливості ЄДІ і курси ЄДІ. Завдяки такій особливості даного вищого навчального закладу, абітурієнту або ж студенту буде набагато легше скласти державний іспит, а також перевірити себе і свої сили в обраному напрямку.

Інститут БГІ весь час розвивається, відкриваючи нові престижні спеціальності, що дозволяє розвивати співробітництво із західними партнерами на більш високому рівні. Це дає можливість випускникам БГІ проходити практику за кордоном і отримати диплом міжнародного рівня, який дозволить бути затребуваним фахівцем на ринку праці.

Навчання в Балтійському гуманітарному інституті

У БГІ можливі наступні форми навчання:

денна; очно-заочна; заочна; можливість навчання за індивідуальним навчальним планом.

Завдяки такій різноманітності форм навчання в Балтійському Гуманітарному Інституті, кожен зможе підібрати ту, яка йому найбільше підходить, а також поєднувати навчання і роботу при необхідності.

Студентам, які не володіють російською мовою, до зарахування на курси / програми буде надано однорічний вступний курс російської мови.

Students who do not speak Russian will be provided with a one year introductory course in the Russian language prior to enrolling in the degree courses / programs.

Розташування

Санкт-Петербург

Baltic Humanitarian Institute

Address
пр. Стачек, д. 72, лит.А ст.м. “Кировский завод” (рядом с метро)
198188 Санкт-Петербург, Санкт-Петербург, Росія
Веб-сайт
Телефон
+8 800 770 03 80