Financial University under the Government of the Russian Federation

Введення

Прочитайте офіційний опис

Федеральний державний освітній заклад вищої освіти " Financial University under the Government of the Russian Federation " є однією з найстаріших російських вищих навчальних закладів, де фінансові експерти, фахівці з фінансового права, економісти, фахівці з інформаційних технологій, математики, соціологи та політологи навчені.

Університет пройшов довгий шлях. Вона перетворилася з інституту та фінансово-банківської спеціалізації підготовки академії в великий науково-освітній центр. Сьогодні вона включає в себе 14 факультетів, що базуються в Москві та 6 факультетів, що базуються у філіях університету, 60 навчальних відділів, 3 додаткових відділів освіти, 10 відділів спільного забезпечення, створених у співпраці з роботодавцями та 86 відділами, що базуються в університеті, 10 інститутів, у тому числі Інститут заочного навчання та відкритої освіти, Інститут проектів розвитку, Інститут короткострокових програм, 4 інститути, що пропонують програми підвищення кваліфікації, 3 науково-дослідні інститути, 3 вищі навчальні заклади, 4 науково-дослідні та освітні центри, 2 освітні науково-дослідні лабораторії та 2 навчальні лабораторії та 2 коледжі. Є 29 університетських філій (у тому числі 14 філій, які пропонують вищі навчальні програми, 4 відділення, які пропонують вищі навчальні програми та програми післядипломної освіти, а також 11 філій, які пропонують програми післядипломної освіти).

Фінансовий університет є однією з провідних російських вищих навчальних закладів. Вона пропонує 12 програм бакалавра з 28 концентраціями; 11 магістерських програм з більш ніж 50 концентраціями; 9 додаткових навчальних програм, 10 програм МВА та 108 програм підвищення кваліфікації та підвищення кваліфікації.

Конкурс на студентські місця в університеті досить жорсткий, оскільки університет забезпечує якісне забезпечення, а випускники університету мають хороші перспективи зайнятості та можливості для кар'єрного росту після закінчення навчання.

Фінансовий університет впровадив і вдосконалює схему підготовки, спираючись на наявність різних навчальних шляхів у режимах безперервної освіти. Система включає післядипломні навчальні програми, а також програми бакалавра, магістра та спеціаліста.

Якість надання університету широко визнається, і це пов'язано з висококваліфікованими працівниками викладацького складу. Станом на 1 січня 2016 року в м. Москві проживає 1545 викладацьких колективів, з яких 1214 мають наукові ступені. До цього числа входять 340 докторів наук та 874 кандидати докторів наук. ступені Є 815 вчителів, які мають академічні назви (у тому числі 237 професорів, 560 доцентів та 18 старших наукових співробітників).

Нові технології навчання

Університет розпочав впроваджувати такі навчальні методи та методи навчання, які впливають на Болонський процес, як модульні навчальні програми (які повинні замінити моделі лінійних навчальних програм), мобільні навчальні групи та систему навчання. Лекції викладачів та експертів (включаючи лекції англійською мовою, викладені професорами з закордонних університетів). Система рейтингів студентів була вдосконалена. Використовуються нові методики навчання (тематичні дослідження, ділові ігри та стратегії на основі рольових ігор, задачі вирішення проблем тощо); Електронні книги та навчальні посібники, компакт-диски, мультимедійні технологічні програми (навчальні фірми (програма з бухгалтерського обліку, програма в галузі страхування)), електронні бібліотеки формуються в різних відділах, віртуальна лабораторія на факультеті фінансового менеджменту працює; Тестування комп'ютерних технологій використовується для тестування.

Система ICT використовується в режимі дистанційного навчання під час навчання студентів додаткових навчальних програм.

Початкова кампанія для іноземних студентів на 2018/2019 академічний рік!

✔️ Подайте заявку на програми бакалавра

✔️ Подайте заявку на отримання магістерських програм

✔️ Подайте заявку на програми післядипломної освіти

Розташування

Москва

Address
125993, Moscow, Leningradsky Prospekt, 49
125993 Москва, Москва, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія