нститут современного искусства

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут сучасного мистецтва був створений в 1992 році. У травні 2020р. нашому вишу виповнилося 28 років. За останні 7 років наш вуз 5 разів визнавався Рособрнадзора - ефективним вузом Росії.

ІСІ має державну ліцензію та акредитацію за всіма програмами вищої професійної освіти, за якими веде навчання, включаючи програми магістратури та аспірантури.

Що це означає? Це означає, що будучи комерційним вузом, ми видаємо дипломи державного зразка, а також надаємо відстрочку від армії навчаються на очному відділенні. А також через активне залучення учнів в практичну діяльність сприяємо в майбутньому працевлаштуванні.

Інститут сучасного мистецтва сьогодні - це багатопрофільний вищий навчальний заклад, який реалізує 33 освітні програми вищої освіти за 8 укрупнених групах напрямків підготовки всіх рівнів: бакалаврату, специалітети, магістратури та аспірантури в сфері культури і мистецтва.

У 2020 році вперше в історії вузу з'явилися бюджетні місця за всіма програмами навчання, включаючи магістратуру!

За 27 років ми випустили понад 3500 дипломованих фахівців: акторів, режисерів кіно і телебачення, дизайнерів, журналістів, режисерів театралізованих вистав, звукорежисерів, естрадних і академічних співаків, інструментальних виконавців, продюсерів і менеджерів у сфері культури та мистецтва, педагогів - хореографів і балетмейстерів, мистецтвознавців.

Система проектної роботи в творчих майстернях та індивідуальний підхід до кожного - це основа навчального процесу ІСІ. Своїм безцінним професійним та творчим досвідом зі студентами ділиться наш зоряний викладацький склад: народні артисти РФ: С. Соловйов, Д.Певцов, О.Дроздова, І.Агапов, А.Збруев, А.Шейнін, Д.Крамер, В.Шейман, Н.Баннова; заслужені артисти РФ: Е.Муратова, Д.Міхайлова, Е.Матушкіна; заслужені діячі мистецтв: М.Саямов, С.Вінніков, Е.Вандалковскій, І.Сіренко; професори С.Литвинов, Т.Маркелова, В. Чайка та багато-багато інших.

У нашому вузі є все необхідне для ефективного навчання: навчальний театр, знімальний павільйон і студія відеомонтажу, професійна студія звукозапису, навчальне телебачення і прес - центр, продюсерський центр.

В рамках міжнародного обміну досвідом і професійного партнерства ІСІ активно співпрацює і розвиває культурні та творчі зв'язки із зарубіжними вузами.

ІСІ має договору про співпрацю: з італійським університетом «Ла Сапієнца», з німецької Міжнародною Академією менеджменту і технологій, з вільнюської Академією Мистецтв (Литва), з університетами г.Дортмунда і Дюсельдорфа (Німеччина).

Багато наших випускників сьогодні - це популярні артисти естради і кіно.

Поступаючи в Інститут Сучасного Мистецтва, ти гарантовано отримуєш: якісну освіту, яскраву студентське життя, участь в Російських і міжнародних виставках і фестивалях, можливість пройти кастинги в різні музичні, телевізійні та інші творчі проекти, максимально можливе сприяння в працевлаштуванні.

Розташування

Якутськ

Address
Ulitsa Bestuzheva-Marlinskogo,5
677000 Якутськ, Республіка Саха, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія