Minin University

Введення

Прочитайте офіційний опис

університет

Нижегородський державний педагогічний університет імені Козьми Мініна (Мінінскій університет) - вищий навчальний заклад з багатими традиціями: учительський інститут був заснований в нашому місті в 1911 році, три чверті вчителів в Нижегородської області - наші випускники. Крім того, серед наших студентів - психологи і лінгвісти, інженери і управлінці, художники і дизайнери.

Сьогодні Мінінскій університет активно розвивається, щоб відповідати сучасним вимогам та освітнім стандартам, задовольняти потреби особистості в безперервному навчанні, відповідати актуальним завданням громадського та державного розвитку. Ми реалізуємо амбітні проекти: побудова комплексної системи гарантій якості освіти, відкриття нових напрямків і програм підготовки, інформатизація діяльності вузу. Розширюється міжнародне співробітництво: в даний час в університеті навчаються студенти з 27 країн світу.

Спільно з іншими освітніми установами та науковими центрами, громадськими організаціями та органами управління ми активно беремо участь в науково-дослідній діяльності (перш за все, в галузі педагогіки, управління освітою, прикладної психології, філософії), прагнемо бути центром виховання громадянської самосвідомості і генерації соціальних ініціатив.

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб удосконалювати регіональну і національну систему освіти, стати елементом міжнародного освітнього процесу, підготувати педагога нового типу, який розуміє себе і суспільство, особистість, здатну забезпечити розвиток людини протягом усього життя.

Розташування

Нижній Новгород

Minin University

Address
ul. Ulyanova, 1
Нижній Новгород, Нижегородська область, Росія
Телефон
+7 831 436-01-94

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія