Sochi State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Sochi State University ( SSU ) був створений в 1989 році як Навчально-науковий центр підготовки та підвищення кваліфікації персоналу для сфери відпочинку та туризму, а згодом набув статусу університету. Нині в Державному сочинському університеті існує 5 факультетів.

Sochi State University є визнаним лідером на півдні Росії у навчанні персоналу для галузі туризму та відпочинку та пропонує освіту за широким спектром програм - від готельного та ресторанного обслуговування до ландшафтного дизайну. Студенти можуть відвідувати програми денної та заочної форм навчання, у тому числі програми, що використовують технології дистанційного навчання. Послуги університету включають Університетський економіко-технологічний коледж, Центр додаткової професійної освіти, Кафедра післядипломної освіти, Відділ зайнятості випускників, Центр дистанційного навчання, Навчальний готель та навчальний буфет, Центр охорони здоров'я та відпочинку, Видавничий центр, Центр енергозбереження та нетрадиційної енергетики , Центр тестування професійної освіти, бібліотека та університетський історичний музей.

Розташування

Сочі

Address
Politekhnicheskaya Ulitsa,7
354008 Сочі, Краснодарський край, Росія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: