Spiru Haret University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Послуги для студентів / заходи: Факультет організовує конференції, виставки та міжнародні культурні заходи, де студенти можуть відвідувати, приймати участь у виставці свої роботи.

Щорічно факультет запрошує відомих зарубіжних архітекторів, що виникають румунських архітекторів і дизайнерів для публічних лекцій та конференцій, а також сприяє роботі і дослідження студентів, за допомогою виставок, культурних заходів, презентацій та обговорень з місцевими органами влади, incestors і широкої громадськості самої.

Студенти програми обміну: зарахований в програмі обміну ERASMUS студент, факультет надає для мобільності студентів протягом одного або двох семестрів. З престижних університетах-партнерах є: Ізмір Економі Universitesi, Університет Сассарі, Кавала Інститут Афінах, Університет Аристотеля в Салоніках, Католицький університет Сан-Антоніо-де-Мурсія.

Студент дослідження: наукові сесії і в-землі і за кордоном, а також великий асортимент тижневих семінарів проводяться щороку, в рамках програми навчання: Urban сценаріях, експериментального проектування, методи відновлення на місці, історичних досліджень. Зареєстровано дослідні та семінару діяльність включає як місцеві та міжнародні партнери (I2A міжнародного архітектурний інститут в Morcote, Швейцарія, Еразм партнерів).

Студентські номера: містечко з студентських гуртожитках, ресторан, клуб, спортивні майданчики, студії залів, лабораторій, спеціалізованої бібліотеки. Студенти і викладачі мають вільний доступ до Національній бібліотеці Румунії, а також безкоштовний он-лайн доступ до міжнародної клієнтської базі, з можливістю введення наукових співтовариств і публікувати свої роботи.

Оточення: Факультет архітектури, архітектурний пам'ятник, розташований в самій серцевині історичного міста Бухареста, в 5 хвилинах ходьби від зупинках громадського транспорту (автобус, тролейбус, трамвай і станції метро). Національний театр, Театр Комедії, Одеон Театр, Національна військова центр, Національний історичний музей, Суту палац, Сінематека в його безпосередній близькості, providin для студентів багата культурна середу.

Розташування

Бухарест

Spiru Haret University

Address
13 Ion Ghica Street, 3 Bucharest, Romania
Бухарест, Бухарест, Румунія
Телефон
+40 244 525 014