Valahia University of Targoviste

Введення

Прочитайте офіційний опис

Початки вищої освіти в Тарговішті сягають румунського середньовіччя, коли між 1672 та 1678 р. У місті відбулася перша юридична школа Валахії.

Вища освіта відновила свою місію в офіційному закладі після революції 1989 року, коли в 1991 році технікум і економічний університетський коледж відкрив свої ворота.

Вища освіта продовжувала свою місію в офіційному закладі після революції 1989 року, коли в 1991 році технікум і економічний університетський коледж відкрив свої ворота. Пізніше, після рішення уряду Румунії № 288 / 01.06.1992 р. Було створено Університет Валахії в Тарговішті. Створення цього університету закономірно належить до концепції розвитку регіональних університетів, що є загальною практикою в основних європейських та північноамериканських державах.

У той час як при створенні Університету Валахії в Тарговішті були 2 факультети, університетський коледж, 14 вищих навчальних закладів і близько 700 студентів, протягом цього навчального року його структура гармонійно урізноманітнювалась відповідно до соціально-економічних потреб, до вимог ринок праці, так що сьогодні Університет Валахії Тарговіште включає 8 факультетів (ступінь бакалавра - 3 або 4 роки), 31 спеціалізацію вищої освіти, магістерські та докторські студії, сектор підготовки та викладання викладачів та відділення дистанційного навчання . Зараз 10 000 студентів отримують навчання в Університеті Валахії в Тарговішті, грамотно керуючись понад 400 науковцями на належно обладнаних кафедрах.

Окрім наукової підготовки та дослідження, Університет Валахії в Тарговішті включає центри безперервної освіти у відповідності з вимогами сучасного соціально-економічного середовища.

Наш заклад забезпечує адекватні соціальні умови (гуртожитки, їдальня, клуб, спортивні споруди тощо). Наразі новий університетський корпус, що є частиною вітчизняного університету, завершується. Головною турботою Університету Валахії в Тарговішті є оптимальне виконання своєї місії: якісна наукова підготовка та дослідження, відмінні умови навчання та життя для студентів, професійна інтеграція на національному рівні, європейські та міжнародні академічні відносини.

136791_UVT_Campus.jpg

Місія

Університет Валахії в Тарговішті бере на себе місію генерування, зберігання та передачі знань суспільству шляхом:

  • Організація бакалаврських, магістерських, докторських та післядипломних навчальних програм для підготовки спеціалістів з вищою освітою, висококваліфікованих, для освіти, науки, технології, економіки, державного управління, теології, соціокультурної та правової діяльності та шляхом безперервної освіти дорослих, з метою особистісного розвитку, професійного включення особистості та задоволення потреб у компетентності соціально-економічного та культурного середовища;
  • Наукові дослідження, розробки, інновації та передача технологій шляхом індивідуального та колективного створення у галузях освіти, права, теології, науки, економіки та адміністративних наук, інженерних наук, мистецтв, листів шляхом забезпечення результативності та фізичного та спортивного розвитку, як а також за рахунок використання та поширення їх результатів з метою підвищення конкурентоспроможності південно-східної частини країни та покращення умов життя;
  • Активна участь у сталому місцевому, регіональному, національному та європейському розвитку з соціальної, економічної та культурної точки зору шляхом сприяння загальнолюдським культурним цінностям відповідно до вимог суспільства, заснованого на знаннях.

136789_UVT_ICSTM.jpg

Розташування

Târgoviște

Address
Aleea Sinaia,13
130004 Târgoviște, Dâmbovița County, Румунія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія