Raffles Design Institute Riyadh

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Raffles Riyadh

"Всесвітня високоякісна освіта, яку ви не повинні покидати свою сім'ю"

Raffles - це висококваліфікований приватний постачальник освіти, який визнаний у міжнародному масштабі за те, що він є спеціалізованим студентом та випускницею в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні з 1990 року, і є одним з 50 провідних шкіл дизайну у всьому світі, з більш ніж 20 000 випускниками та нинішніми заявниками. Сьогодні мережа Raffles розтягується до 30 коледжів у 29 містах у 12 країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Азії, Австралії

З гордістю цей світовий освітній досвід наближається до Близького Сходу, починаючи з Ріяду в 2013 році через захоплююче спільне підприємство між Міжнародною корпорацією Raffles та одним з провідних і диверсифікованих підприємств Саудівської Аравії.

З приємною експертизою міжнародної освітньої корпорації Raffles в Ер-Ріяд, заявники можуть скористатися своїми перевагами, залишаючись близько до своїх близьких.

СЕЙЧАС РІЯД "ДИЗАЙНЕРИ БУТИ" мають можливість відкрити, сформувати, досягти, передати та застосувати знання, щоб стати кращим дизайнером у будь-якому з наступних спеціальностей, які ми пропонуємо:

Дизайн мод, Дизайн ювелірних виробів, Візуальний дизайн зв'язку, Модний маркетинг

У Raffles ми прагнемо сприяти дизайну як індустрії та дизайнерів, як творчі артисти, які прагнуть їхньої пристрасті та відмінності у досягненні досконалості, і обіцяють громаді Ріяда нову хвилю виробництва талантів, що сприяє загальній удосконаленню дизайнерської культури, яка виливається у її бачення того, Саудівський дизайн-центр.

Завдяки своїй меті висвітлення лідерів у своїх професіях та суспільстві, Raffles KSA в своїй місії та команді ретельно працює над тим, щоб підкреслити свою роль у розширенні можливостей, надаючи жінкам-претендентам необхідні знання та навички, щоб стати підприємцями та професійними гравцями в світі дизайну на місцевому рівні та глобально

Навчання на повний робочий день та інтегровані міжнародні модулі дизайну, а також натхненне та обширюване навколишнє середовище відображають досягнуті результати навчання студентів з унікальним підходом до глобального руху та культури.

Глобальне визнання

Навчання в Інституті дизайну Raffles дає вам міжнародно визнану кваліфікацію. Ваш просунутий диплом або диплом буде доставлений спільно з вищим навчальним закладом Raffles (RCHE), Сінгапур та нагороджений ним. RCHE зареєстрована та сертифікована CPE та EDU TRUST Singapore.

Як відомо, стандарти освіти в Сінгапурі вважаються одними з найвищих у світі. Ваш додатковий диплом також дозволить вам продовжити навчання та отримати кваліфікацію бакалавра, вивчаючи ще чотири терміни в одному з міжнародних навчальних закладів, що нагороджують степовий міжнародний конкурс Raffles International, таких як Сінгапур, Австралія, Малайзія, Швейцарія або Індія.

Акредитація

Raffles KSA надає найвищі акредитовані сертифікати дизайну в Саудівській Аравії та на Близькому Сході. Наші дипломні ступені доробки доставляються разом з вищим навчальним закладом Raffles College (RCHE), Сінгапур і нагороджені ним.

Вища школа Raffles (RCHE) зареєстрована в CPE (Рада приватної освіти) у Сінгапурі та є акредитована EDU TRUST Singapore.

Візія, Місія, Філософія

Навчаючись в Інституті дизайну Raffles, Ви отримаєте міжнародно визнану кваліфікацію. Ваша ступінь доставляється разом з Raffles коледж вищої освіти (RCHE) Сінгапур, який зареєстрований та сертифікований CPE і EDU TRUST. Вивчаючи вісім термінів на Raffles Riyadh за вищу освіту та два терміни Top Up ступеня в Raffles Colleges дозволить вам досягти ступеня бакалавра в дизайні.

Сінгапурські стандарти освіти вважаються одними з найвищих у світі. Ваш диплом та диплом бакалавра дозволить вам продовжувати навчання та отримати кваліфікацію магістра, вивчаючи ще два додаткові терміни в коледжі Raffles у Сінгапурі, Честерському університеті у Великій Британії, Сінгапурі, Малайзії, Індії та Таїланді.

Розташування

Ер-Ріяд

Address
Office No. 25, Home Offices, intersection of Al Oroubah Road by Prince Turki's road
11454 Ер-Ріяд, Провінція Ер-Ріяд, Саудівська Аравія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: