University of Zilina – Faculty of Civil Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Будівельний факультет

Факультет цивільного будівництва в Жилінському університеті був створений в Празі в складі залізничного університету 1 жовтня 1953 р. Цей університет був переселений з Праги на Жиліну і, одночасно, він змінив назву на Технічний університет ім. Транспорт. Транспортний факультет об'єднався з нашим факультетом і створив новий факультет експлуатації та економіки транспорту в 1961 році. Новий незалежний факультет будівництва був відновлений як самостійний предмет у 1990 році.

Насправді до складу факультету входять вісім кафедр, Центр передового досвіду транспортної інженерії, Центр прикладних досліджень, Науково-дослідний та навчальний центр молодих досліджень VYCEN та Акредитована лабораторія. Він щорічно виробляє 150 фахівців для галузі транспортних споруд та споруд. В даний час близько 1 200 студентів, включаючи докторантів.

Університет Жиліна

Університет Жиліна зі своєю шістдесят п’ятирічною історією належить до одного з провідних навчальних та наукових закладів Словаччини. За своєю багатою традицією він посідає значне місце серед словацьких університетів. Цей факт пов'язаний не тільки з кількістю студентів або пропонує цікаві та якісні навчальні програми, але й університет має значну науково-дослідну та закордонну діяльність. Нинішній університет більше не зосереджений лише на транспорті та зв’язку. Це широко задуманий університет, розташований в унікальному університетському містечку на Велек Діелі. Він має сім факультетів (факультет експлуатації та економіки транспорту та зв’язку, будівельний факультет, факультет машинобудування, факультет електротехніки, факультет науки управління та інформатики, факультет техніки безпеки, факультет факультету Гуманітарні науки). Університет також має такі робочі місця: Інститут біології гірських гір, Інститут фізичної культури, Інститут судових досліджень та освіти, Інститут інформаційно-комунікаційних технологій, Інститут неперервної освіти, CETRA - Центр транспортних досліджень, Інститут конкурентоспроможності та інновацій та Центр навчання та навчання авіації.

128379_woman-wearing-blue-polo-shirt-3184407.jpg

Наразі близько 8 000 студентів навчаються на семи факультетах у 129 акредитованих навчальних програмах у всіх формах та ступенях університетського навчання в університеті. У своєму успішному існуванні він став альма-матер для майже 80 000 випускників, висококваліфікованих фахівців, що спеціалізуються переважно на транспортній та технічній сферах, а також менеджменті, маркетингу та гуманітарних науках. Якість та готовність наших випускників до потреб практики підтверджується багаторічним високим зацікавленням наймати їх роботодавцями, які співпрацюють з університетом у процесі підбору персоналу. Завдяки своєму професійному профілю, він унікальний у Словаччині. Профіль складається з транспорту (автомобільний, залізничний, водний, повітряний), транспортних та поштових послуг, маршрутів руху, транспорту та цивільного будівництва, електротехніки, телекомунікацій, інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій, управління та маркетингу, машинобудування, матеріалів та технологій , робототехніка, конструювання машин, енергетика, цивільне будівництво, управління кризовими ситуаціями та безпекою, цивільна безпека, протипожежний захист, криміналістика, прикладна математика, викладання навчальних предметів, бібліотека та інформатика, високогірна біологія.

У галузі науки та досліджень університет Жиліна бере участь у вирішенні майже 200 національних та 65 міжнародних наукових проектів та організовує близько 60 наукових та професійних заходів щорічно. Результати науково-дослідної діяльності університету мають великий вплив не лише на освітянську діяльність, а й на розвиток міжнародного співробітництва чи застосування на практиці. Досягнення мети конкурентоспроможності університету було досягнуто поступовою реалізацією сучасного обладнання університету та його лабораторій через декілька проектів. Завдяки цим проектам було створено 13 науково-дослідних центрів та 2 науково-дослідні центри - Університетський науковий парк та Науково-дослідний центр. В обох центрах створюються умови для нових бізнес-інкубаторів та регіональної підтримки. Незважаючи на короткий час існування, існує сильна перспектива активної підтримки досліджень та інновацій у національному та міжнародному контексті, і центри активно займаються проектною та видавничою діяльністю.

128380_people-looking-at-laptop-computer-1595391.jpg

Співпраця з закордонними університетами та установами має вирішальне значення для нашого університету. Університет Жиліна уклав двосторонні угоди з більш ніж 50 країнами світу не тільки в межах Європи, а й Америки (США, Мексика, Бразилія, Аргентина, Куба), Азії (Корея, Японія, Китай, Тайвань) та Африки (Південна Африка ). У галузі двостороннього співробітництва університету університет рухається вперед у розвитку з університетами, вищими навчальними закладами та іншими установами, що стосуються наукової та освітньої діяльності. В історії програми ERASMUS Університет Жиліна належить до найактивніших та найуспішніших словацьких університетів за рівнем студентської мотивації. Це найуспішніший словацький університет щодо лекцій, які читають його викладачі в закордонних університетах. Університет Жиліна є членом міжнародних організацій (Magna Charta Universitatum, EUA, IGIP, ECTRI, FEHRL) та співпрацює з ними через своїх представників.

Університет Жиліна має великі амбіції продовжувати своє динамічне зростання, забезпечувати якісну освіту, виховувати добре підготовлених та затребуваних випускників, розвивати міжнародну співпрацю як у галузі науки, так і в галузі освіти, але її великі зусилля полягають головним чином у забезпеченні простір та можливості для молодого покоління пізнавати нове, розширювати кругозір, вчитися співпрацювати, спілкуватися та поважати один одного.

Розташування

Žilina

Address
Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina
Žilina, Жилинська область, Словаччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія