The Faculty of Electrical Engineering and Computer Science - University of Maribor

Введення

Прочитайте офіційний опис

Факультет електротехніки та обчислювальної техніки (UM FERI)

Факультет електротехніки та обчислювальної техніки (UM FERI) - це міжнародно визнаний, амбітний технічний факультет, який успішно передає найвищі технічні знання в галузь. Це найбільший факультет Університету в Маріборі, який налічує близько 2000 студентів денної форми навчання, закінчило понад 9000 студентів і майже 300 кандидатів наук. тези захищені.

Постійний розвиток та доповнення навчальних програм - це динамічний процес вирішення нових соціальних викликів, потреб суспільства та наукового прогресу. Програми, що реалізуються протягом усіх трьох циклів, сприяють набуттю фундаментальних знань та відповідних професійних компетенцій, забезпечуючи чудові перспективи кар’єри в країні та за кордоном.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Лисиця / Пікселі

Бакалаврські програми (перший цикл) охоплюють обов'язкове виробниче працевлаштування, що дозволяє студентам здобувати знання, необхідні для самостійного вирішення проблем. Студенти магістра та доктора можуть брати участь у фундаментальних та прикладних дослідженнях, що проводяться міжнародно визнаними вченими, які працюють на FERI. Студенти можуть записатися або на Професійні програми, орієнтовані на практичне навчання та ранню зайнятість, або на міжнародно порівнянні академічні програми, що сприяють переходу на магістерські (другий цикл) та докторські (третій цикл) програми.

Незалежно від типу дослідження, зміст програм, що проводяться FERI, охоплює найпопулярніші дисципліни сучасного технологічного розвитку в галузях електротехніки, комп'ютерних наук, засобів масової комунікації, телекомунікацій та мехатроніки. Оскільки FERI добре усвідомлює важливість тісних зв'язків з економікою та промисловістю, щорічно проводяться засідання Рад Програм з метою отримання інформації про діяльність роботодавців та їх очікування щодо професійних компетенцій випускників. FERI також активно співпрацює з більш широким міжнародним академічним співтовариством через різні програми обміну для студентів та викладачів.

Навчайтесь у нас!

128479_pexels-photo-1438072.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Навчання на FERI є

  • F - гнучка,
  • Е - Відмінно,
  • R - орієнтована на дослідження,
  • Я - інноваційний!

FERI пропонує ступінь, в якій у вас буде більше, ніж просто ступінь у ваших руках. Це відмінна життєва можливість, яка забезпечує працевлаштування в Словенії, Європі та в усьому світі.

Розташування

Марібор

Address
University of Maribor,
Faculty of Electrical Engineering and Computer Science,
Koroška cesta 46

SI-2000 Марібор, Адміністративна одиниця Марібор, Словенія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія