Прочитайте офіційний опис

Про Amity

На сьогоднішній день "Amity Education Group", що заснована більше двадцяти п'яти років тому, є провідною освітньою групою, яка пропонує стандартизовану освіту у всьому світі, починаючи від дошкільних навчальних закладів до Ph.D. рівень Завдяки 15 000 студентів у всьому світі, швидка розширювальна мережа американських інститутів, заснована на глобальних стандартах, призвела до вищих навчальних закладів у Дубаї, Лондоні, Сінгапурі, Нью-Йорку, Маврикії, Китаї та Румунії, з подальшими планами створення кампусів у 25 країнах. Милосердність зосереджується на новаторських новаціях науки

Кампус

Група Amity Education є сьогодні однією з провідних приватних некомерційних освітніх груп в Індії, пропонуючи глобалізовану освіту з дошкільних навчальних закладів до Ph.D. рівень

Починаючи з кампусів в Індії, Amity сьогодні має університетські містечка по всьому світу і прагне мати університетські містечка в 25 країнах у найближчі кілька років. DIAC - це будинок університету Amity в Дубаї. Завдяки партнерству Amity з інноваційними технологіями в науці та технологіях, глобальною інфраструктурою та рекордними пропозиціями про роботу, безпосередньо призвело до того, що інститути Amity стають одним з найбільш популярних освітніх напрямків.

Найвищі інститути

Університет дружби та його інститути, включаючи школу Amity Business School, Amity School of Engineering

Ці рейтинги були надані за різними параметрами, включаючи інфраструктуру, академічну майстерність, навчальний план та дослідження.

Фокус дослідження

Ініціативи з вивчення конкретних ситуацій

У рамках вступу університету до регіону, Університет Amity University в Дубаї розміщує Centric Case Center на Близькому Сході, що значно сприяє поглибленню розуміння бізнесу в регіоні. Ці справи розміщені в найбільшому глобальному сховищі випадків управління, статей та книжок, відомих як "Case Center". Крім цієї прикладної роботи, Університет також опублікував збірник навчально-методичних досліджень середнього сходу, написаний факультетом внутрішніх справ.

Інтерес до тематичних досліджень є глобальним і походить не лише від університетів, а й з ділового світу. Наприклад, вони використовуються в навчальних програмах з менеджменту в таких інтуїціях, як Університет Кренфілда, Університет Меріленда та Університет Вітватерсранда. Крім того, організації калібру МакКінзі

Ця популярність частково пояснюється подихом досліджень, оскільки вони охоплюють такі різноманітні сфери, як вільні зона ОАЕ; конгломерати у вигляді Landmark та Emaar, а також транснаціональні компанії, такі як Nokia та Yum! (на Близькому Сході); державні програми, такі як Такамул і Нітакат; або вплив Expo 2020 на різні сектори економіки ОАЕ. Отже, вони надають студентам енергійний досвід, оскільки вони стимулюються до розгляду можливих життєздатних рішень справжніх ситуацій, які були виділені. Це, у свою чергу, гарантує, що місія Amity збагатити навчальний досвід учнів навколо земної кулі буде гарантована.

Найпопулярніші місця розташування

Університет Amity, Дубай, зробив свою присутність у корпоративному світі в ОАЕ за короткий проміжок свого існування в ОАЕ.

Це стало бажаним джерелом новітнього вербування провідними компаніями різних секторів за допомогою аутрич, створений постійною діяльністю Корпоративного ресурсного центру (CRC) в кампусі. Щорічний тиждень розміщення університету, який відбувся в березні / квітні, є величезним показником серед корпоративного світу. Більше 35 провідних компаній відвідали університетський містечко цього року під час Тижня місць розташування, в тому числі деякі з провідних компаній у Великих місцях роботи Щорічний список бажаних роботодавців на Близькому Сході, таких як Danzas, Apparel UAE

Крім того, КПР також активно підтримує всіх студентів у своєму безперебійному і ефективному переході з класу на робоче місце. Це досягається за рахунок сеансів з написання резюме, вміння брати участь в інтерв'ю, навички критичного мислення, макетування сеансів інтерв'ю, експозицію моделей ролі промисловості через серію глядацьких лекцій, взаємодію випускників та своєчасне відвідування промисловості. Спеціальна програма стажування на два місяці в липні місяця

Мережа випускників

Виховання та розвиток наших відносин з вихованцем милосердя є основою нашого існування як центру академічного досконалості. Alumni Networks є важливою платформою для мережевих, соціальних, а також професійних, у всьому світі.

У рамках нашого прагнення залучити більшої кількості випускників до інституційної діяльності Корпоративний ресурсний центр має форум "Майстерність випускників".

Цей форум є платформою для демонстрації випускників як прикладу та посла у наших студентів, а потім інтегрувати їх у програму BUDDY / MENTOR в кампусі. Завдяки цьому форуму зразки випускників поділяють секрети успіху зі студентами на кампусі як "Магістри випускників". Студенти мають можливість зустрітися з генеральним директором корпорації мільярда доларів або розуміти маршрути, щоб увійти у свій улюблений сектор від успішного менеджера від топ-компанії в цьому секторі.

Такий досвід може направити майбутнє учням, а Форум Магістрів випускників Amity надає студентам Amity Дубай доступ до них. Коли вони будують своє життя та кар'єру, вони слугують наставниками та моделями для сучасних студентів.

Надання учням можливості спілкуватися з найвпливовішими випускниками університету Amity дає студентам іншу точку зору на успіх. Студенти, які лише читають біографію про когось, можуть не зрозуміти тяготи і невдачі, які вони зазнали на шляху до успіху.

Програма використовує досвід і мудрість у виході Amity тіла, приносячи успішних випускників назад до кампуса для взаємодії зі студентами та викладачами. Завдяки різноманітним заходам та зустрічам студенти дізнаються про "життя майстра" поза загальним резюме, поганими часами, а також добрими.

Практично ніхто не отримує його на першій спробі, і, викриваючи учнів ідеї про те, що нещастя та неспроможність можуть в кінцевому підсумку призвести до чогось позитивного, і тим самим вони набагато готові, коли вони входять у свою кар'єру.

Випускники магістрів - це чоловіки та жінки з різних професій, які встановили нові стандарти досягнення, за якими інші вимірюють себе. І для кожного з них їх освіту в Америці був початком їх успіху.

Програма також намагається спонсорувати випускників (у будь-якому з наших програм Executive MBA, якщо вони хочуть покращити свої навички) як крок до загального успіху програми та додавання видатних випускників Amity з унікальними кваліфікаціями нашого рулону випускників магістрів .

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Amity University: Dubai

BA Film and Television Production розвивають творчі навички та покращують концептуальне розуміння, щоб допомогти студентам вивчати мистецтво розповіді. ... [+]

Перевернутий

BA Film and Television Production розвивають творчі навички та покращують концептуальне розуміння, щоб допомогти студентам вивчати мистецтво розповіді. Програма забезпечує практичний досвід написання сюжетів, зйомки, керування, освітлення, редагування, дизайн аудіо, пост-видання, а також написанням пропозицій та розробкою ідей, необхідних для початку вашої кар'єри у процвітаючому секторі творчих галузей. Курс призначений для проведення креативних проектів у різних форматах та жанрах, де студенти інтегрують технічне ноу-хау з силою уяви. Завдяки засобам сучасного мистецтва та підходу, що ґрунтується на досвіді, учні розробляють фільми та документальні фільми у рамках їх курсових робіт. Трирічна програма проходить спільно з промисловістю. Навчання здійснюється через серію семінарів та майстер-класів від внутрішніх та відвідаючих працівників, включаючи відомих кінематографістів та телевізійних виробників.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Dubai
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Amity University: Dubai

Індустрія гостинності в даний час є другим за величиною роботодавцем у всьому світі, і очікується, що вона збільшиться на 4% річних до 2023 року, причому кожна з 10 робоч ... [+]

Огляд

Індустрія гостинності в даний час є другим за величиною роботодавцем у всьому світі, і очікується, що вона збільшиться на 4% річних до 2023 року, причому кожна з 10 робочих місць, створених даним сектором, очікується. У ОАЕ готельна індустрія переживає динамічне зростання з появою великих міжнародних мереж, і, як очікується, до 2023 року цього вимагатимуть 337 мільйонів професіоналів. За даними The World Travel... [-]

Сполучені Арабські Емірати Dubai
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Amity University Dubai
Dubai, Dubai, Сполучені Арабські Емірати