Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дубайський інститут дизайну та інновацій (DIDI) пропонує унікальну дизайнерську освіту у формі чотирирічного ступеня бакалавра дизайну (BDes) . Перший в своєму роді в регіоні, навчальний план DIDI був розроблений у партнерстві з Массачусетський технологічний інститут (MIT) і Школа дизайну Parsons , і пропонує свою особливу програму, міцно вбудовану в дизайн-мислення та творче вирішення проблем.

Відкривши двері осінню 2018 року, DIDI є приватним неприбутковим інститутом дизайну.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Дубайський інститут дизайну та інновацій вважає, що майбутнє дизайнерської освіти є експериментальним, трансформаційним, руйнівним та міждисциплінарним. Ми маємо намір стати вибіркою для майбутнього покоління виробників змін, які задумали і створили стійкі дизайнерські рішення для сучасних проблем на користь завтрашнього суспільства.

DIDI готує студентів ефективно реагувати на швидкозмінний світ з переказними навичками, які є міждисциплінарними та вирішують проблеми за дизайном. Ми будемо оснащувати наступне покоління виробників змін використовувати дизайн як інструмент для створення позитивних змін. Наші студенти навчаться візуальній грамотності та технологічним можливостям для розробки, формування та створення стійкого майбутнього. DIDI буде підтримувати нові таланти дизайну в усьому регіоні через відкрите джерело та співпрацю, що цінує співпрацю та партнерство. Ми інвестуємо в інтегровані навчальні програми та технологічні експерименти.

  • DIDI створить лідерів та впливів 21 століття.
  • DIDI представить навчальний план світового класу та глобальне дослідження для створення нового покоління кваліфікованих фахівців у регіоні.
  • DIDI забезпечить нову екосистему навчального досвіду.
  • DIDI надасть студентам наставництво та доступ до інкубаційної підтримки.
  • DIDI буде використовувати дизайн як нову мову змін.

58555_16123_104_Aerial_View_01-min.jpg

КАМПУ ДІДІ пропонує простір для творчих мис, щоб бути втіленим.

Кампус DIDI забезпечить інтерактивні та сучасні робочі місця для молодих дизайнерів в ОАЕ, в центрі Творчої спільноти на d3.

Розроблений Foster + Partners, університетський містечко створює унікальне навчальне середовище для студентів, щоб виховати та демонструвати свої інновації та творчість.

"Соціальні" сходи в центрі будівлі пов'язують всі шість поверхів, створюючи неформальні простори для взаємодії, обговорення та демонстрації, а також об'єднання студій. Різні щитки на кожному рівні створюють динамічні внутрішні тераси, які виходять на центральний атріум.

Простір викладено в мега-ательє , а також у світовому класі, що дає можливість взаємозв'язку між дизайнерськими дисциплінами, що об'єднує студентів та викладачів у динамічному середовищі. Кампус поширюється на 100 000 квадратних футів у Творчій спільноті на рівні d3 і буде здатний розмістити 550 студентів.

БЕЗ СТУДІЇ

Студенти, які живуть у Дубаї, матимуть завидний доступ до неймовірного календаря дизайнерських заходів, включаючи Dubai Design Week, Dubai Design Days Fashion Forward та Abwab. Футуристичне місто Дубай може похвалитися золотими пляжами, пустелями та зростаючими мистецтвами та вулицями. культурна сцена, встановлена ​​проти дихання Дубай горизонт.

Футуристичний, мультикультурний та безпечний Дубай - це місто інновацій, яке вітає майбутніх змінників.

Розташування

Дубай

http://didi.ae/

Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 3434 392