Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) пропонує унікальну дизайнерську освіту у формі чотирирічного бакалавра ступеня дизайну (BDes). Перша у своєму роді в цьому регіоні навчальна програма DIDI була розроблена у партнерстві з Массачусетським технологічним інститутом (MIT) та Парсонською школою дизайну, і пропонує унікальну програму, міцно вкладену в дизайнерське мислення та творче вирішення проблем.

Відкрив свої двері восени 2018 року, DIDI - приватний некомерційний інститут дизайну.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Дубайський інститут дизайну та інновацій вважає, що майбутнє навчання дизайну є експериментальним, трансформаційним, руйнівним та міждисциплінарним. Ми маємо намір стати школою вибору для наступного покоління керівників змін, які будуть замислювати та створювати стійкі дизайнерські рішення сучасних проблем на благо суспільства завтрашнього дня.

DIDI готує студентів до ефективного реагування на швидко мінливий світ з передаваними навичками, які є міждисциплінарними та вирішують проблеми за допомогою дизайну. Ми озброїмо наступне покоління виробників змін, щоб використовувати дизайн як інструмент для створення позитивних змін. Наші студенти навчаються візуальній грамотності та технологічним можливостям для створення, формування та створення стійкого майбутнього. DIDI підтримує нові дизайнерські таланти в усьому регіоні через відкритий і спільний підхід, який цінує співпрацю та партнерство. Ми інвестуємо в інтегровані навчальні інновації та технологічні експерименти.

  • DIDI створює лідерів та факторів впливу 21 століття.
  • DIDI пропонує навчальний план світового класу та глобальні дослідження для створення нового покоління кваліфікованих людей у регіоні.
  • DIDI надає нову екосистему досвіду навчання.
  • DIDI надає студентам наставництво та доступ до інкубаційної підтримки.
  • DIDI використовує дизайн як нову мову змін.

137175_Studio.jpg

КАМПУС ДІДІ ПРОПОЗИЧАЄ ПРОСТОРИ ДЛЯ ТВОРЧИХ МИНДІВ.

Кампус DIDI пропонує інтерактивні та сучасні робочі місця для молодих дизайнерів в ОАЕ, в основі Дизайнерського кварталу на d3.

Розроблений Фостером + Партнерами, містечко створює унікальне навчальне середовище для виховання та демонстрації своїх інновацій та творчості.

Простір розміщений у мега-студійній обстановці разом із засобами світового класу, що дозволяє взаємодіяти між дисциплінами дизайну, об'єднувати студентів та викладачів у динамічне середовище.

ПІД СТУДІО

Студенти, які проживають у Дубаї, матимуть завидний доступ до неймовірного календаря дизайнерських заходів, які включають Тиждень дизайну в Дубаї, Дні дизайну в Дубаї, Мода-Наперед та Sole DXB. Футуристичне місто Дубая може похвалитися золотистими пляжами, пустелями та зростаючою сценою мистецтва та вуличної культури, встановленої проти захоплюючого горизонту Дубая.

Футуристичний, мультикультурний та безпечний, Дубай - місто інновацій, яке вітає завтра змінників.

Розташування

Дубай

http://didi.ae/

Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати
Телефон
+971 3434 392

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія