Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в IHC

Міжнародний Горизонти коледж має ліцензію та акредитацію Міністерства ОАЕ вищої освіти і наукових досліджень (MOHESR). Коледж є незалежним і міжнародний освітній заклад прихильна виконання високі стандарти академічних знань і актуальності в 21-му столітті.

Установа забезпечує високі академічно, що виконують студентів з регіону MENASA з американським вищою освітою стилю в мистецтві, науці і попередньо професійних досліджень і служить шлях для передачі в елітних університетів у Сполучених Штатах, а також регіональних установ. Міжнародний Горизонти College залишки спеціалізованих і загальної освіти, з тим, що наші студенти досягнення міцну основу для широкого розмаїття кар'єри в бізнесі та промисловості, професій, державна служба, навчання, і образотворче мистецтво.

Яка IHC 2 +2 Модель

IHC готує студентів протягом двох років навчання в Дубаї для передачі в університетах в США. Підготовка починається в перший рік перебування в IHC, коли студенти працюють з науковими консультантами, щоб розробити чітку академічний план. Академічний план заснований на природній здібності та інтереси студентів. Академічний план перераховані ідеальні університети та їх специфічні вимоги до кожного студента.

Наша 2 +2 модель дозволяє студентам заощадити гроші, отримати більше академічну підготовку і бути ближче до будинку, виконавши перші два роки ступінь бакалавра в Дубаї, а потім перейти до останніх двох років в елітних університетах в США або інших регіонах .

Зір

IHC будуть відомі у всьому регіоні MENASA для нашого прогресивного американського навчальних програм вищої освіти і чудові темпи успіху учнів.

Стратегічні цілі та завдання: 1. Розширення доступу до вищої освіти в недостатньо обслуговуваних груп в регіоні MENESA.

  1. Інновації Фостер у викладанні та навчанні, щоб поліпшити студентську успіх - про заснування Глобального класі і в будь-який час в будь-якому місці Навчання 3. Стимулювання взаємодії коледжу всієї с, і прийняття, різних народів, культур, мистецтв і перспектив.

  2. Залучення всіх членів громади коледжу в поточній програми збереження екологічної стійкості і ресурсів.

Місія

IHC є вибірковим незалежним і міжнародний освітній заклад прихильна виконання високі стандарти інтелектуальної досконалості, що мають відношення до 21-му столітті. Установа забезпечує високі академічно успевающим учням у рамках Близького Сходу, Північної Африки та Південної Азії (MENASA) область з американським вищою освітою навчальних програм у галузі мистецтва, науки і попередньо професійних досліджень і служить мостом для передачі доступ до елітних університетів у Сполучених Держави та регіональні установи. У IHC ми балансуємо спеціалізовані та загальної освіти для того, щоб наші студенти досягнення міцну основу для широкого розмаїття кар'єри в бізнесі та промисловості, професій, державної служби, навчання та образотворчого мистецтва.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

International Horizons College (IHC)

IHC готує студентів протягом двох років навчання в Дубаї для передачі в університетах в США. Підготовка починається в перший рік перебування в IHC, коли студенти працюють ... [+]

2 + 2 Бакалавр 2 +2 Модель

Модель IHC в 2 + 2 дозволяє студентам заощадити гроші, отримати більше академічну підготовку і бути ближче до будинку, виконавши перші два роки ступінь бакалавра в Дубаї, а потім в останні два роки на елітні університети в США або інших регіонах. Студенти повинні досягти мінімальний середній бал 3,0 в IHC, щоб мати можливість передавати в кращі університети в США або інших регіонах. 3,2-3,5 повинно бути метою ГПД. Над 3,5 позицій студент дуже добре для вступу в кращих університетах США. Основна увага для завершення програми бакалавра буде Каліфорнійського університету (UC) система. Вісім з дев'яти університетів ранжовані в США Новини & World Report 100 кращих університетів. На додаток до системи UC, студенти можуть також отримати допуск до Каліфорнійський державний університет (ХСС) системи більш 20 університетів. На додаток до УНЦ і ХСС, IHC веде переговори з декількома 100 кращих університетів в США і на Близькому Сході, в Північній Африці і Південній Азії регіонах. Ці угоди будуть оголошені в найближчі місяці.... [-]

Сполучені Арабські Емірати Dubai
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою