Manipal Academy of Higher Education Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Академія вищої освіти Manipal, Дубайський кампус - це відділення університету MAHE (вважається університетом), Маніпальська Індія, який має спадщину понад 64 роки; 400 000+ випускників та найбільший приватний університет країни, що навчається понад 28 000+ студентів з 23 дисциплін кожного навчального року.

Зараз Маніпальський університет MAHE встановив свою присутність у Дубаї, ОАЕ у 2000 році. В даний час він навчається понад 1800 + студентів з 40 країн світу та є індійським багатодисциплінарним університетом у регіоні.

У вересні 2011 року MAHE Дубай переїхав у свій знаковий стан сучасного містечка, розкинувшись на 750 000 квадратних футів забудованої території, розкинутий кампус може вмістити понад 5000 студентів. Окрім сучасних навчальних кабінетів, в новому кампусі в Дубайському міжнародному академічному місті (DIAC) розміщені передові лабораторії з інженерії, менеджменту, біотехнології та інформаційних технологій, а також є домом для деяких найкращих студій та майстер-класів програми в медіа, комунікаціях та дизайні інтер'єру

У кампусі також розміщена розкинута бібліотека, кафетерія, багато спортивних споруд на відкритому повітрі та на відкритому повітрі, включаючи легкоатлетичну доріжку, тенісні корти, тренажерний зал, фітнес-центр та базу відпочинку для хлопчиків і дівчаток. Весь кампус має Wi-Fi.

Крім науковців, студенти МУ, Дубаї отримують широке відвідування позакласних заходів, спортивних занять та інших культурних заходів.

Причини, чому вибирають програму бакалаврів на MAHE Manipal, Дубський кампус

  • Високодосвідчені та видатні факультети - 60+ років досконалості
  • Навчальна програма та орієнтована на галузь навчальна програма
  • Виділені комірки розміщення та служби підтримки
  • Найкращі в класах лабораторії та приміщення
  • Розширене глобальне співробітництво та академічні партнерства
  • Широкі спортивні засоби на вулиці та в приміщенні
  • Студенти з 40 країн

Відгуки

"Саме під час мого міжнародного академічного візиту до В'єтнаму я зміг краще дослідити себе як особистість та просунути власні кордони".
Бхавана
Академія вищої освіти випускників - MAHE, Dubai Campus

"Це приємне місце для зустрічей з людьми з різних куточків світу".
Прашидський Поніт
Академія вищої освіти StudentManipal - MAHE, Дубай Кампус

"Досвід, який я отримав під час роботи в студентських клубах, намагаючись досягти реалістичних цілей, - це те, що в мені вийшло найкращим".
Олексій Анто
AlumniManipal Академія вищої освіти - MAHE, Dubai Campus

"MAHE Дубай став будинком далеко від дому. Я люблю заняття і те, як мої професори по-справжньому цікавляться кожним студентом".
Д'Атра Монро
Академія вищої освіти студентів-маніпалів - MAHE, Дубський кампус

Розташування

Дубай

Address
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія