Manipal Academy of Higher Education Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд

Маніпульська академія вищої освіти, кампус Дубая - філіал кампусу МАГЕ (вважається університетом), Маніпал Індія з більш ніж 64-річною спадщиною; 400 000 випускників

У Маніпальському університеті в даний час MAHE заснував свою присутність у Дубаї, ОАЕ у 2000 році. В даний час вона налічує понад 1800 студентів з 40 країн світу і є індійським міждисциплінарним університетом у регіоні.

Магіт Дубай у вересні 2011 року перейшов у свій знаковий стан сучасного кампуса. Розкинувшись на 750 000 квадратних футів забудованого району, розширений кампус може вмістити більше 5000 студентів. Новий кампус в Дубайському міжнародному академічному місті (DIAC), крім сучасних цільових навчальних закладів, розташовує найсучасніші лабораторії в області інжинірингу, менеджменту, біотехнології та інформаційних технологій, а також є домом для кращих студій та майстерень регіону для програми в засобах масової інформації

У кампусі також розташована розкинута бібліотека, кафетерій, численні спортивні та спортивні майданчики для взуття, в тому числі легка атлетика, тенісні корти, тренажерний зал та фітнес-центр, а також центр відпочинку для хлопчиків та дівчат. Весь кампус Wi-Fi включений.

Окрім академіків, студенти в МУ, Дубаї отримують достатню увагу до позанавчальних заходів, спортивних заходів та інших культурних заходів.

Причини, чому потрібно вибрати програму бакалаврів MAHE Manipal, Дубай Кампус:

  • Дуже досвідчений
  • Застосування орієнтоване
  • Виділені комірки розміщення та служби підтримки
  • Найкращі в класі лабораторії
  • Розширене глобальне співробітництво та академічні партнерства
  • Великий зовнішній вигляд
  • Студенти з 40 країн

Розташування

Дубай

Address
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати