Mena College of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Mena College of Management - це молодий, всеосяжний вищий навчальний заклад, який має на меті створити видатних та блискучих випускників, пропонуючи 4 програми ступеня бакалавра. Розглядаючи можливості працевлаштування та потреби ринку, MCM охоплює велику сферу потреб управління, бізнесу та галузі.

Новий кампус MCM в місті Джумерія, часто відомий як серце Дубая, пропонує виняткове середовище для навчання та розвитку. Кампус обладнаний більш ніж 13 аудиторіями та лабораторіями, соціальними та робочими приміщеннями та має студентську здатність понад 1300; від викладачів до однокурсників кожна людина виграє від різноманітності та всеосяжної роботи коледжу.

Ключ до розблокування кар'єрного потенціалу

Як ми всі знаємо, освіта - це ключ до розблокування вашого кар’єрного потенціалу. Багато людей повертаються до вищої освіти, щоб продовжити свою освіту, оскільки незалежно від того, якою є ваша кар’єра, подальше розвиток професійних навичок допоможе вам. Ви можете підвищити впевненість у собі, досягти прогресу в кар’єрі та покращити свій потенціал заробітку.

Mena College of Management (MCM) - вищий навчальний заклад, розташований в Джумейрі, в самому серці Дубая, ОАЕ. MCM пропонує бакалаврські програми, акредитовані Міністерством освіти (МО) та Дубаєм з питань знань та людського розвитку (KHDA).

MCM усвідомлює потреби ринку та галузей, які провідні для бізнесу в регіоні MENA, і, в свою чергу, пропонує чотири добре розроблені програми бакалавра.

Окрім надання якісної вищої освіти, Mena College of Management пропонує мультикультурне середовище та міжнародний факультет, що підтримує.

124342_pexels-photo-1595391.jpeg

Наше бачення

MCM прагне стати регіонально визнаним прем'єр-коледжем, який пропонує різноманітні, якісні академічні програми, які підкріплюються науковими дослідженнями та практичним застосуванням у реальному світі.

Наше завдання

Як коледж, що спеціалізується на вищій освіті, орієнтованій на студентів, MCM пропонує досвід навчання та засоби, які оснащують випускників для досягнення успіху в обраній кар'єрі; заохочує та підтримує дослідження та його розповсюдження; і вирішує соціально-економічні потреби громади шляхом забезпечення безперервної освіти та навчання в сферах управління, а також за допомогою проектів залучення громад.

Основні цінності

Сім цінностей МКМ лежать в основі того, як вона проводить усі свої заходи та сприяє досягненню свого Бачення та Місії.

Колегіальність

MCM прагне розвивати та підтримувати колегіальне середовище навчання, в якому всі особи ставляться з повагою.

Цілісність

MCM проводить свою діяльність, пов'язану з навчанням, дослідженнями та обслуговуванням, своєю діяльністю та всіма своїми відносинами відповідно до найвищих етичних норм.

Спритність

Будучи невеликим, нішевим вищим навчальним закладом, MCM прагне реагувати на нові можливості та гнучким у вирішенні викликів змін обставин та нових світових тенденцій вищої освіти.

Досконалості

MCM прагне досягти досконалості у всіх своїх починаннях у основних функціях викладання та навчання, наукових досліджень та залучення громадськості, а також у всіх своїх операціях та допоміжних заходах.

Студентсько-орієнтований

МЦМ твердо ставить студента в центр усіх його навчальних та супутніх заходів.

Протягом всього життя

MCM визнає важливість навчання протягом усього життя та підтримує його завдяки своїй роботі з пропагандистською діяльністю та професійним розвитком.

Цілі MCM

Успіх студента

Ми готуємо сьогоднішніх учнів до завтрашніх громад та робочих місць.

Доступ до вищої освіти

Ми розробляємо комплексне програмування, декілька Pathways і підтримуємо студентів для досягнення своїх навчальних цілей.

Навчання

Ми забезпечуємо досконалість в освіті та розвитку навичок, заохочуючи всіх студентів МКМ та інших членів громади бути учнями протягом усього життя.

Прикладні дослідження

Ми робимо економічний та соціальний внесок у дослідницьку діяльність, орієнтовану на рішення, у співпраці з бізнесом, галуззю, соціальними агенціями, іншими вищими навчальними закладами та урядом.

Інновації

Ми розвиваємо культуру, яка заохочує інновації, підприємництво та гнучкість і охоплює зміни в інтересах ефективності організації.

Наша прихильність до людей

Ми створюємо динамічну робочу та навчальну спільноту, яка цінує людей, підтримує інтеграцію, ініціативу, особистісний розвиток та взаємне благополуччя.

Наша прихильність до різноманітності та справедливості у зайнятості

Ми розширюємо різноманітну робочу силу, яка сприяє, відображає та підтримує нашу різноманітну спільноту коледжів.

Інтернаціоналізація

Програми MCM наразі знаходяться у визнанні в Міністерстві вищої освіти (МОЗ) в Йорданії, Сирії та Ємені.

124341_pexels-photo-1438072.jpeg

Розташування

Дубай

Address
Al Safa 1, Street 8B, Building 43 (Near Al Ittihad Pvt.School) Jumeirah
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати