Murdoch University Dubai

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчання у Мердока

Будучи студентом Мердока, ви матимете структуру, підтримку та простір, щоб створити свій власний шлях, тож ви закінчите не просто готові до роботи, але й готові до життя. Вивчіть наш широкий спектр курсів і дізнайтеся, як подати заявку на приєднання до нашої глобальної спільноти вільних мислителів сьогодні.

Murdoch University Dubai - основний відділ університету Мердока, який базується в Перті, Західна Австралія. Наш яскравий кампус в Дубаї забезпечує зростання попиту на кваліфікованих фахівців у різних галузях. Усі курси відповідають тим же академічним вимогам, що і курси, пропоновані в Австралії, викладаються висококваліфікованими міжнародними викладачами. Присвоєні наукові ступені видаються з Австралії і точно такі ж, як і студії, присвоєні на кампусі в Австралії.

Студентський містечко в Дубаї було відкрито в 2008 році його превосходителя шейха Нахаяна Бін Мубарака Аль Нагаяна, міністра вищої освіти та наукових досліджень ОАЕ, і розташоване в Дубайському міжнародному академічному місті. Філія ліцензується регулятором уряду Дубаю, Управлінням знань та людського розвитку (KHDA).

Наші гнучкі варіанти навчання розроблені так, щоб ви могли розробити свій курс навчання відповідно до ваших особистих потреб. Навіщо вибирати бізнес і медіа, коли ви можете робити і те, і інше? Наш подвійний основний варіант дозволяє поєднувати дві різні дисципліни в одну всебічну освіту, не збільшуючи час перебування в університеті.

У Мердоку ми пишаємося тим, що викладачі, що мають всесвітньо визнані наукові ступені, викладають всесвітньо кваліфіковані викладачі. Незалежно від того, ви є студентом фундаментальної програми чи студентом чи аспірантом, якість викладачів та пропонованих програм є світовим рівнем.

Навчання в Murdoch University Dubai - це не лише навчання в обраній вами галузі. Йдеться також про вивчення нових способів мислення, виявлення різних перспектив та пошуку способів змінити значення.

У нас є підтримка, можливості та гнучкість, які допоможуть вам отримати навички, знання та життєвий досвід, необхідні для досягнення ваших цілей.

 • Глобальна топ-100: Помічена серед 100 найкращих молодих університетів у світі (Young Universities Ranking 2017, Times Higher Education)
 • П’ятизірковий рейтинг: Для випускників із початкових зарплат та досвіду навчання (The Good Universities Guide 2018)
 • Досконалість наукових досліджень: стандарт світового класу або вище у 85 відсотках науково-дослідних дисциплін (Відмінник досліджень для Австралії (ERA) 2015 Австралійська наукова рада)128515_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Чому вибирають Мердока в Дубаї?

 • Привабливий спосіб життя студентів: Витрати на життя в Об'єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ) одні з найнижчих серед країн, що розвиваються та розвиваються. Оточене піщаними дюнами, місто має неабияку частку приголомшливих пляжів і теплих вод і отримує цілий рік сонячного світла. ОАЕ також є дуже безпечною та сучасною країною, в якій дуже низький рівень насильницької та майнової злочинності.
 • Мультикультурне та космополітичне місто: арабська культура глибоко вкорінена в Дубаї, але оскільки ОАЕ є колишньою нацією, існує дуже багато культурного різноманіття. Студенти можуть насолоджуватися космополітичним та міжнародним способом життя в Дубаї, маючи безліч можливостей спілкуватися з людьми з різних національностей та культурного походження. Ви будете почувати себе вдома в Дубаї, поки будете дотримуватися закону та поважати культуру та цінності.
 • Насолоджуйтесь неповною роботою під час навчання: Студентам Мердока на дозвіл на роботу дозволяється працювати за сумісництвом у вільних зонах. Офіційних обмежень на години немає, якщо це дотримується розумного графіку навчання.
 • Місто можливостей: випускники в Дубаї відкривають безліч варіантів працевлаштування, отримуючи ступінь, підвищення професійних можливостей зумовлене швидким розширенням нежирного сектору, наприклад, будівельної галузі.
 • Країна дива: Дубай не просто дозріває з природними пам'ятками, також є достатньо техногенних атракціонів, щоб не зайняти вас. Навчаючись у Дубаї, ви збираєтесь отримати багато можливостей для часто відвідування цих відомих визначних пам'яток.

Послуги кампусу

Murdoch University Dubai , розташований в міжнародному академічному місті Дубаї, забезпечує сучасні засоби та технології світового рівня, щоб студенти мали доступ до найвищих стандартів освіти в усьому світі.

На території нашого кампусу в Дубаї є сучасні лекційні театри, адміністративні кабінети та послуги підтримки студентів. У кампусі є повністю професійний високотехнологічний телевізор, а також заклади після виробництва. Бібліотека, що знаходиться в центрі міста, діє як єдине вікно для навчання студентів та послуг. Він також пропонує студентам доступ до всіх електронних баз даних, які надаються головним кампусом Австралії.128516_pexels-photo-1543895.jpg

Кампус:

 • Кіностудія
 • Редагування набору
 • Комп'ютерна лабораторія
 • Загальна кімната
 • Бібліотека
 • Перевезення студентів

Дубайський міжнародний академічний місто

Міжнародне академічне місто Дубая (DIAC) - єдина у світі вільна зона, присвячена вищій освіті. Створений в 2007 році в рамках TECOM Investments, DIAC має на меті розвивати талант регіону та створити ОАЕ як економіку, засновану на знаннях.

DIAC - головне місце для вищої освіти в регіоні, розташоване на повністю облаштованому кампусі площею 18 мільйонів футів з найсучаснішими сучасними засобами. В даний час у DIAC розміщуються 21 Міжнародні відділення філій, що є частиною загальної кількості ОАЕ 37, що є найбільшою кількістю в будь-якій країні.

Завдяки безлічі роздрібних торгових точок, Dubai International Academic City - це самодостатня громада, що пропонує своїм орендарям та відвідувачам магазини продуктів харчування та напоїв (у тому числі Коста-Кава, Метро, Бомбей Чоуппаті та Цілий день Мінімарт), інститут водіння, засоби оренди догляду, туристичне агентство, дитячий садок, салони краси та стоматологічна та медична поліклініка.

Розташування

Дубай

Address
Block 10, 4th Floor, Dubai International Academic City, Academic City Road
Дубай, Дубай, Сполучені Арабські Емірати

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми