Asian International College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Азіатська Міжнародна коледж Азіатський Міжнародний коледж (раніше відомий як Learning Capital коледжу) прагне з'єднатися з спільнотою громадян світу, які поділяють спільний підхід до навчання і зацікавлені, щоб бути на фронті і в центрі сьогоднішній економіці знань, щоб бути готовим до майбутнього. Учні приєднатися програми АПК не тільки бути "вчили", але думати, брати участь і створювати ... Факультет АІК зробити більше, ніж просто вчити, вони слухають, провокують і виклик. Захоплюючим підхід АІК до надання своїх акредитованих програм поєднує в собі найкраще з обох світів з фізичними приміщення в північно-східній Сінгапурі, а також доступ до державою в найсучасніших платформ доставки онлайн, розроблених глибоко досвідчених технологічних освіту команд на Всесвіту знань. Про Всесвіту знань Всесвіт Знання є провідною глобальною організації освіти з мережею з більш ніж 3000 точках по всьому світу, працюють більше 30 000 фахівців освіти. Компанія зачіпає життя понад 300000 студентів щодня через пристрасних педагогів, інноваційної педагогіки, насичені навчальні плани та використання сучасного навчального технології, пропонуючи високоякісні послуги у всіх секторах освіти через добре відомих і поважних установ в ранньому дитинстві, первинної та вторинної, і вища освіта. Азіатський Міжнародний Коледж є членом сім'ї Всесвіту знань. Бачення, місія та цінності Наше бачення Для глобально визнання за надання якісних інноваційних програм у галузі вищої освіти та професійного розвитку. Наше завдання Азіатський Міжнародний Коледж забезпечує передові програми, сприяли командою досвідчених викладачів, використовуючи останні педагогіки та освітніх технологій, завжди дотримуючись високу якість та етичні стандарти. Основні цінності Фокус клієнта Ми поставити потреби та інтереси наших учнів першим в розробці і постачанні наших програм і стандартів обслуговування.

Дух інновацій Ми просуваємо культуру інновацій і пристрасть до досконалості в усьому, що ми робимо. Професійна етика Ми віддані досягненню найвищих професійних та етичних стандартів у всіх нас.

Повага Ми закликаємо індивідуальність, включення й культурного розмаїття.
Соціальна відповідальність Ми шануємо наші екологічні та соціальні зобов'язання, прищепити почуття відповідальності і спільноти в нашій організації.

Розташування

Сінгапур

Address
11, Eunos Road 8, #04-01
408601 Сінгапур, Сінгапур

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: