Raffles Singapore

Введення

Прочитайте офіційний опис

З моменту заснування свого першого коледжу в Сінгапурі в 1990 році Раффлс став працювати 19 коледжами та університетами у 18 містах у 12 країнах .

Наша гнучка схема передачі між школами дозволяє студентам навчатися в будь-якій мережі Raffles в коледжах та університетах, занурюючись в різні культури та досвід, що живуть за кордоном.

Студенти, які навчаються в Raffles, отримують високоякісну освіту з добре обізнаним практичним досвідом у галузі. Це дозволяє їм поліпшити свої кар'єрні можливості .

Навчання в багатонаціональному навколишньому середовищі дозволяє нашим студентам розширювати свою особисту мережу, бути в курсі міжнародних перспектив і значно розширює можливості для кар'єри за межами своєї рідної країни.

Ми охоплюємо цілісну освіту через розвиток чудових процесів мислення, майстерність спілкування та придбання ретельних та ефективних методів роботи.

Наша навчальна програма та педагогіка призначені для галузевої та релевантної роботи. Наші студенти мають повноваження інновацій з творчістю. Навички, які набувають наші студенти, набагато перевершать знання та досвід професії, встановлюючи їх на шляху до успіху.

Наше бачення

Наше бачення полягає в тому, щоб бути провідною освітньою групою.

Наше завдання

Ми прагнемо забезпечити якісну освіту та відповідні послуги через нашу мережу установ.

Наші цінності та культура

Ми забезпечуємо середовище навчання, яке веде до успішної кар'єри через освітній досвід, що сприяє:

  • Соціальна відповідальність
  • Професійна майстерність для працевлаштування
  • Аналітичне мислення для вирішення проблем
  • Творчість для заохочення інновацій
  • Підприємництво

Розташування

Сінгапур

Address
51 Merchant Rd
058283 Сінгапур, Сінгапур

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія