Chulalongkorn University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Перший в Таїланді вищий навчальний заклад офіційно з'явилася на світ у березні 1917 року. Доробок і підготовка, однак, мало місце більше, ніж сто років тому. Світові економічні, соціальні та політичні зміни в кінці дев'ятнадцятого століття сприяли вирішенню Сіаму адаптуватися для того, щоб уникнути колонізована західними державами ( "Сіам" став "Таїланд" в 1939 році). Таким чином, король Чулалонгкорн (Рама V) ввів царську політику в цілях зміцнення і поліпшення уряду з тим щоб країна могла успішно протистояти цій хвилі колоніалізму. Однією з основних частин цієї політики полягає в поліпшенні сіамського системи освіти, здатних виробляти персонал для роботи в державному і приватному секторах. В результаті школа була заснована в 1871 році в Королівському Сторінки казармах на території комплексу Великого палацу. Пізніше, в 1882 році, король Чулалонгкорн розробив цю школу і дав йому назву "Suankularb". У тому ж році, король також встановив інші школи, армія кадетська школа, Картографічна школа, школа для принців і школа для Дхамми досліджень.

"... Всі наші предмети, від наших королівських дітей аж до найнижчих простолюдинів, матиме таку ж можливість вчитися - будь то королівської сім'ї, вельмож або простолюдинів ..."

Ця цитата показує, що король не забув простих громадян. Він мав політику, щоб створити школи по всьому королівству, разом з вищими навчальними закладами. Він наполягав на тому, що "... Освіта в цій країні є першим пріоритетом, який я маю намір розвивати ..." У 1899 році князь Дамронг Rajanupab, молодший брат короля Чулалонгкорна, який був міністром внутрішніх справ в той час, вніс пропозицію заснувати навчальний Школа державної служби з Прайя Wisutsuriyasak (MR Піа Малакула - який пізніше прийняв титул Чао Прайя Phrasadej Surendradhibodi) в якості основного. Однак, так як студенти школи повинні були працювати в якості королівських учнів сторінок в своєму третьому році навчання до закінчення навчання, назву школи було змінено на Королівській Сторінки школи в 1902 році. Королівська школа Сторінки прогресувала стабільно і отримують все більше число випускників для уряду щороку. Проте, король Vajiravudh (Рама VI) побачив, що початковий намір його батька, короля Чулалонгкорна, повинен був створити вищий навчальний заклад. У той час як на початку, курс навчання зосереджено на уряді, з плином часу, навчальна програма розширена за рахунок включення більш дисциплін для задоволення зростаючих потреб королівства. Такі дисципліни включені правові норми, міжнародні відносини, торгівлю, сільське господарство, машинобудування, медицину і педагогічної освіти. Таким чином, король Vajiravudh наказав Королівським Сторінки школа стала вищим навчальним закладом і дав йому назву "Послуги коледжу цивільної короля Чулалонгкорн" на 1 січня 1911 року.

Коледж цивільної служби потім використовували доходи, пожертвувані членами королівської сім'ї, державних чиновників і рядових громадян звести статую короля Чулалонгкорна Великого. Після того, як статуя була закінчена, близько вісімсот тисяч батів залишилися в міністерстві фінансів Royal. З інтересом сума зросла до 982 672 бути батів. Король Vajiravudh потім дав цю суму, яка буде використовуватися в якості початкового капіталу коледжу. Крім того, він люб'язно пожертвував палац свого брата, покійного кронпринца Vajirunhis, як сайт коледжу і дав велику ділянку землі, близько 523 акрів, поруч з палацом в районі Patumwan, для майбутнього розширення. Пізніше Адміністративна будівля була побудована в якості першої будівлі коледжу.

Після того, як коледж цивільної служби був в експлуатації протягом деякого часу, король Vajiravudh вважав, що він досяг рівня готовності і так, 26 березня 1917 року заявив, що він повинен стати університет Чулалонгкорн, меморіал його батька. Новостворений університет був під керівництвом Департаменту у справах університету, Міністерства освіти. Прайя Anukijwithoon був першим директором (назва була змінена на ректора в 1935 році). Був Рада, університет, який був відповідальним за розробку політики, планування та консультування у справах університету. Принц Дамронг Rajanupab був головою Ради, і головний з університету був секретарем.

Коли вона вперше була заснована, в університеті було 380 студентів брати уроки в чотирьох факультетів, розташованих на 2 кампусах. Медичний факультет був розташований в Siriraj лікарні, в той час як факультети державного управління та інженерії були розміщені в будівлі адміністрації та факультету мистецтв і наук в Княжий палац Vajirunhis "в Patumwan районі. Юридична школа була у веденні Міністерства юстиції, поки університет не був готовий взяти на себе, і навчання школі вчителів була передана Міністерству освіти.

У 1923 році університет прийняв випускників середньої школи, щоб вчитися на факультеті медицини, який отримав підтримку від Фонду Рокфеллера організувати програму навчання на ступінь бакалавра. П'ять років по тому, перша група з 18 осіб закінчили навчання і отримали перші градусів, удостоєним в королівстві. У 1929 році факультет державного управління став факультет права і політології. У 1933 році, після встановлення конституційної монархії в 1932 році, уряд передав цей факультет в університеті Таммасат, який був створений в 1934 році. В результаті цього університету Чулалонгкорн було тільки три факультети протягом цього часу.

Розвиток університету Чулалонгкорн тривало. З 1934 по 1958 рік, університет підкреслив поліпшення неповної вищої освіти; Таким чином, були створені всі більше факультетів. У 1961 році в університеті створена Вища школа слідують науково-дослідних центрів і інститутів.

Розташування

Бангкок

Address
Chulalongkorn University
254 Pathumwan, Bangkok Thailand. 10330

Бангкок, Таїланд

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія