Antalya Bilim University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому АБУ?

Є багато причин обрати АБУ як перший крок до формування вашого майбутнього та нового життя:

 • Курси викладають висококваліфіковані викладачі з докторами з провідних університетів світу
 • ABU пропонує справді міжнародний досвід. Студенти з 75 різних країн навчаються в університеті, а викладачі представляють 19 різних країн.
 • Кампус АБУ є домом для молоді з усього світу; ABU - різноманітний, полікультурний університет.
 • Кампус АБУ пропонує широкий спектр соціальних та академічних можливостей, доступних для всіх студентів протягом усієї їхньої освіти.
 • Завдяки широкому спектру стипендій, АБУ пропонує рівним можливостям освіту для всіх.
 • Студенти закінчують АБУ як громадяни світу з чітким міжнародним баченням.

Університет з великими цілями

ABU - це дослідницький університет, який пропонує міждисциплінарний магістр та кандидат наук. програми для широкого кола предметів.

Наш академічний колектив включає викладачів, які здобули ступінь доктора філософії провідних університетів за кордоном та які провели видатні наукові дослідження. Таким чином, ABU може запропонувати якісну освіту для студентів, що дозволяє їм легко знаходити можливості працевлаштування у всьому світі.

АБУ прийняла програму навчання протягом усього життя. ABU, провідний центр інновацій та освіти в Середземноморському регіоні, відповідає на освітні потреби людей та ділового світу в регіоні через наш Центр постійної освіти.

Майбутнє у ваших руках

ABU пропонує світ можливостей, відкриваючи двері у велике майбутнє.

 • Вивчіть актуальну інформацію в навичках прекрасного природного середовища
 • Вчіться пліч-о-пліч зі студентами та викладачами з усього світу
 • Майте набори навичок бути генеральним директором провідних міжнародних компаній
 • Будьте знайомі з іншими мовами та культурами
 • Отримати сприйняття та вміння створювати новаторські нововведення
 • Майте широку глобальну мережу, яка допоможе вам пробитися на міжнародні ринки

Високі стандарти в АБУ

Висококваліфіковані члени факультету

Співробітники факультету АБУ отримали ступінь доктора філософії провідних університетів у всьому світі, включаючи MIT, Cornell, Duke, Purdue, University of Maryland, University of Wisconsin, University of Toronto, USC, University of Birmingham, Florida Atlantic University, Florida State University, Університет Арізони, Університет Йоханнеса Гутенберга та Мічиганський університет. *

* Повний список членів викладачів розміщений на веб-сайті АБУ

ABU надає широкий спектр підтримки для студентів

Подвійний магістр

В Antalya Bilim University за погодженням відповідної адміністративної ради студенти з середньою оцінкою середньої кваліфікації 2,8 і вище та які займають топ-20% їх кафедри можуть одночасно записатись на дві різні програми бакалаврату, закінчуючи дипломи обох програм. Двомісні основні студенти повинні пройти всі обов'язкові курси другої великої програми. Студенти можуть записатись на подвійну основну програму у своєму третьому, четвертому чи п’ятому семестрі.

Незначний ступінь

В Antalya Bilim University студенти із середньою оцінкою балів у 2,60 можуть записатися на другорядну програму, якщо вони відповідають мінімальним критеріям курсу та кредиту, встановленим адміністративною колегією відповідного коледжу. Студенти, які успішно пройшли всі курси кредитування, можуть подати заявку на незначну ступінь на початку третього, четвертого, п’ятого або шостого семестру свого фаху.

Міжнародний офіс студентів

Коли ви приїдете до Antalya Bilim University , ви не будете самостійно, оскільки наш університет має "Міжнародний офіс студентів", який відповідає на всі можливі проблеми наших міжнародних студентів.

Наш офіс пропонує соціальні та культурні заходи, які є новинкою в Анталії. Як студент-міжнародник, ви будете мати можливість досліджувати різні культури, відкривати для себе новий досвід і заводити нових друзів протягом подій, які організовує наш міжнародний офіс для студентів.

Наш університет має на меті зробити перехід до Antalya Bilim University та життя в Анталії якомога більш гладким

Розташування

Анталія

Address
Çıplaklı, Çıplaklı Mh. Akdeniz Blv. Pk:07190 Döşemealtı/antalya, 07190 Döşemealtı/Antalya,
Анталія, Анталія, Туреччина