MEF University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Знання та досвід 47 років

MEF University , який визнав своїх перших учнів у 2014-2015 навчальному році, прагне стати університетом, який підтримує підприємництво, інноваційне мислення та творчість на першому плані та має здатність створювати глобальну та локальну додану вартість за допомогою своєї самобутньої освітньої моделі.

Бачення та місія

Бачення

Виховувати інноваційних та підприємницьких світових лідерів для формування майбутнього.

Місія

Випускники студентів, які мають здатність конкурувати на національному та міжнародному рівнях та асоціювати свої національні ідентичності з глобальними цінностями; які постійно вдосконалюються, освоюють технологію, поважають навколишнє середовище, поважають суспільні та етичні цінності; які володіють здатністю поєднувати та застосовувати свою творчість, підприємництво та лідерські якості з їхніми дослідницькими компетенціями для того, щоб вивести нові підстави на національній та міжнародній аренах,

Об'єднуючи і підтримуючи науково-орієнтованих провідних науковців, які внесуть глобальний внесок у свої професійні сфери, науку і технології,

Створити та підтримувати необхідну інфраструктуру та сприятливе середовище для викладачів, студентів та співробітників, щоб ці цілі могли бути досягнуті.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Фонд за нами

Основними завданнями MEF в галузі освіти, як лідерів у сфері якісної освіти в Туреччині зі своїми національними та міжнародними школами, було зміцнення їхньої постійної місії у сфері освіти в університеті.

Навчальні заклади МФВ створили різницю в освіті з накопиченням знань і досвіду в 43 роки, а MEF University був створений Фондом освіти і наукових досліджень ім. Ібрахіма Арікана з метою продовження цього успіху на рівні вищої освіти.

MEF University , який визнав своїх перших учнів у 2014-2015 навчальному році, прагне стати університетом, який підтримує підприємництво, інноваційне мислення та творчість на першому плані та має здатність створювати глобальну та локальну додану вартість за допомогою своєї самобутньої освітньої моделі.

MEF University завершив усю необхідну підготовку, щоб стати університетом, який може відповідати вимогам нинішнього століття, мати диплом визнаний у всьому світі, і проводити місце з високою повагою з його міжнародною академічною та адміністративною організацією, динамічним та доступним підходом та його інноваційний та екологічно свідомий підхід до створення своєї фізичної інфраструктури.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Campus Life

MEF University знаходиться в Маслаке, фінансовому та комерційному центрі Стамбула. Кампус зручно розташований за декілька хвилин ходьби від станції метро ITlu Maslak. Кампус, де студенти можуть задовольнити всі свої повсякденні потреби, надає багато можливостей для збагаченого студентського життя, а доступна платформа для культури і мистецтв, розташована поруч з кампусом, дозволить студентам відчути якість життя, що виходить за межі переконань. Наші студенти зможуть не відставати від культурних та мистецьких подій завдяки комплексу біля кампусу, а також матимуть можливість познайомитися з місцевим діловим життям завдяки важливому та центральному розташуванню Маслака. З його сучасними аудиторіями та областями для соціального життя, кампус MEF University Маслак чекає на Вас.

Перевернуте навчання

Швидко просуваються інформаційні технології охоплюють і змінюють всі аспекти нашого життя від того, як ми взаємодіємо один з одним, як читаємо книги, як замовляємо їжу, як збираємося разом для ділової зустрічі. Чому б не змінився наш спосіб навчання?

Що таке перевернуте навчання?

Ерік Мазур, професор фізики Гарвардського університету, визначає навчання як двоступінчастий процес. Першим кроком є передача знань (передача знань від джерела знань до студента за допомогою їх професора і різних ресурсів), а другий - інтерналізація знань студентом.

У традиційній системі освіти викладачам надається легке завдання передати знання учням у класі, а студенти стикаються з важким завданням виконання завдань та інтерналізації знань. У моделі Flipped Learning передача знань студентам відбувається до початку занять через відеозаписи курсів, підготовлені членами факультету та допоміжні матеріали, такі як статті, листи Excel, PDF, візуальні зображення, зображення та PowerPoints. Це означає, що пряме навчання переходить від простору групового навчання до індивідуального навчального простору. Отриманий груповий простір перетворюється на середовище з переверненим навчанням, яке є динамічним і інтерактивним, де професор направляє студентів, коли вони застосовують концепції та творчо займаються предметом. Це дозволяє студентам усвідомити і розвинути свої знання - реальну суть учнів - у класі у співпраці з професором і однокласниками.

Чому потрібна перевернута система навчання?

Люди, що народилися після впровадження інтернет-технологій, що тепер скрізь у нашому повсякденному житті, набагато швидше, ніж попередні покоління, наздоганяючи цифровий світ і що він охоплює. Одним з кращих прикладів цього є розповідь від 25 вересня 2006 року про трирічного віку онлайн на комп'ютері вдома, який встиг купити машину, оскільки мати забула вийти з облікового запису в Інтернеті (BBC News) ). Покоління Y і Z виросли незалежними, переплетеними з технологією, легко спілкувалися зі своїми однолітками по всьому світу і були в курсі нових технологічних інструментів, які з'являються і зникають швидко. Потрібно визнати, що неможливо виховувати нові покоління майбутнього з традиційною системою університету, що тривала 900 років. З цієї причини MEF University запровадив новий метод навчання, який називається «Перевернуте навчання». У світі, де в усьому житті переважає цифрова технологія, Flipped Learning - це метод, який глобально формується для виховання нинішніх студентів покоління Y і студентів університетів майбутнього покоління Z і пізніше.

Метод Flipped Learning добре узгоджений з таксономією Блума, оскільки студенти виконують когнітивні завдання нижчого рівня, такі як придбання, запам'ятовування та розуміння інформації до занять у класі, а також орієнтація на пізнавальні завдання вищого рівня - застосування, аналіз, оцінка та створення - під час занять у середовищі рівноправного навчання, яке сприяють їхні професори.

Як навчання відбувається в перевернутому навчання?

У перевернутому навчанні навчання здійснюється наступним чином:

 • Студенти переглядають відеоролики, читають тексти та навчальні матеріали до їхнього зручності перед заняттям, беруть нотатки, готують питання про проблеми, які вони не розуміли або не розуміють добре.
 • Студенти надсилають свої питання по темі класу професору в цифровому вигляді перед заняттям.
 • Студенти групуються за характером питань під час першого класу. Студенти намагаються шукати відповіді на свої запитання через групову роботу та навчання однолітків. Професор контролює групи та сприяє вирішенню проблем.
 • У другій годині заняття професор сприяє навчанню таким чином, щоб заохотити студентів до відповіді на питання, які залишилися без відповіді.
 • Професор ставить питання, щоб перевірити розуміння студентами концепцій або ж учні працюють у групах з проблем, які стосуються більш практичних або прикладних аспектів даної теми.
 • Ця модель дозволяє студентам переходити від «людей, яких годують знання своїми професорами» до «людей, які відкривають знання і приймають отримані знання на один крок далі».

Чому Flipped навчання краще для студентів?

 • Студенти вивчають, переглядають і переглядають навчальний матеріал у своєму власному темпі.
 • Кожен студент має інший стиль навчання. У традиційному методі професор не може відповісти на всі ці стилі. Перевернуте навчання дозволяє студентам дивитися лекцію на відео на його / її бажану швидкість, зупинити, перемотати і відтворити його, якщо це необхідно.
 • Оскільки уроки структуровані в інтерактивному, взаємному і прикладному сенсі, студентам легше зрозуміти теми.
 • Студенти не залишаються пасивними в класі, оскільки вони дійсно відповідають за власне навчання через командну роботу; Всі студенти природно беруть участь у заходах.
 • Студенти спільно генерують нові знання шляхом співпраці та обговорення.
 • Студенти, які пропустили заняття з медичних причин або через необхідну діяльність у спортивних та студентських клубах, не залишилися позаду.
 • Студенти як і раніше мають мінімум 2 години на тиждень в офісі з інструктором. Зв'язок з викладачем зберігається.
 • Матеріали курсів завжди доступні на платформі. Студенти можуть переглядати попередній вміст і переглядати їх, коли це необхідно.
 • Існує більше взаємодії та особистого контакту між студентом та викладачем.
 • Студенти мають більше відповідальності за власне навчання; всі студенти активні в класі.
 • Всі студенти отримують індивідуальне навчання.
 • Когнітивні завдання нижчого рівня, такі як запам'ятовування та розуміння, виконуються до початку занять, а студенти концентруються на пізнавальних завданнях вищого рівня - застосування, аналіз, оцінювання та створення - під час занять у класі за допомогою навчання рівноправного фахівця. .

Чому перевернуте навчання так успішно?

 • Це збільшує залучення студентів.
 • Це дає змогу студентам стати більш орієнтованими на учнів.
 • Він заохочує критичне мислення.
 • Вона вдосконалює навички командної роботи та співпрацю.
 • Він пропонує більш індивідуальне керівництво студентів.
 • Це робить дискусію в класі більш ефективною.
 • Вона заохочує студентів до самоосмислення.
 • Вона надає інструктор і однолітків зворотного зв'язку.
 • Вона притягує студентів до відповідальності за своє власне навчання.
 • Вона заохочує навчання через сучасні технології, що стосуються студентів покоління Y і Z.

Розташування

Маслак

Address
Ayazağa Cad. No.4
34396 Маслак, Стамбул, Туреччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія