Mevlana University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша засновників організації, Gevher Султан освіти, досліджень, культури та охорони здоров'я фонд (GESAV), була створена в 2007 році, і створення Мевлана університету почалося з тих пір, перший крок у освітнього життя нашої країни в липні 2009 року. Наш університет бере його ім'я від відомого емісара універсальних гуманітарних цінностей, Хазрат Мевлана Джалаледдін Румі, маючи це кінцева мета, щоб бути одним з провідних університетів з точки зору якості освіти, культури, мистецтва, а також між- міжцивілізаційного діалогу, миру і терпимості заходи в поєднанні з науковими дослідженнями і публікації.

114-й статуті Закону № 5193, опубліковано в Офіційному віснику від 07.07.2009, встановлює організацію нашого університету, заснований Gevher Султан освіти, досліджень, культури та Фонду охорони здоров'я. Є шість факультетів, один коледж, один Професійно-технічне училище, три інститути й два центри.

Академічних підрозділів в організаційній структурі - Факультет інженерної - коледж наук охорони здоров'я - педагогічний факультет - професійно-технічного училища - юридичний факультет - Інститут наук - Факультет управління - Інститут соціальних наук - Факультет медицини - Інститут наук про здоров'я

Розташування

Туреччина в Інтернеті

Address
Туреччина в Інтернеті, Туреччина

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: