Ozyegin University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Як університет досліджень, університет Özyeğin завжди відкриває нові горизонти і відкриває нові можливості для студентів, щоб вони могли відкрити свої справжні компетенції. У пошуках того, щоб його випускники виділялися і були на крок попереду інших, Özyein пропонує інноваційну модель освіти, яка додає цінності своїм студентам. Основна місія Університету Özyeğin полягає в тому, щоб підготувати своїх студентів до знання випускників у світі бізнесу, переконавшись, що вони знають більше однієї іноземної мови, набувають нових навичок через соціальну діяльність, постійно розвиваються, розширюють своє глобальне бачення до закінчення міжнародного стажування або обмінюватися програмами, і завжди бути на службі суспільству.

Історія фонду

Фонд Хюсню М. Озєнін розпочав свої спроби заснувати Університет Озієнін восени 2005 року. Фундація для університету Озієнін спричинила проведення комплексних обстежень з більш ніж 500 предметами, включаючи бізнесменів, викладачів і студентів університетів та середніх шкіл. дослідження "Розвиток секторів та професій у Туреччині та світі". На основі результатів цих досліджень АРАМА Консалтинг розпочав процес проектування. Основні цінності та бачення університету обговорювалися та визначалися у співпраці з усіма зацікавленими сторонами. Університет Озєгин сформував своє бачення через серію семінарів. Більше 300 учасників взяли участь у цих семінарах, включаючи бізнесменів, викладачів, студентів університетів та нових випускників.

Відповідно до свого колективного бачення, 18 травня 2007 року був офіційно заснований Університет Озешин, який є унікальним університетом, що сприятиме соціальному розвитку через сучасну систему освіти, інноваційну структуру, інтегровану з життям, академічний підхід, взаємопов'язаний з секторами, та відповідних навчальних програм.

Університет Özye welin привітав своїх перших студентів на кампусі Altunizade у вересні 2008 року і відкрив двері кампусу meekmeköy у вересні 2011 року.

Кампус Чекмекея

Університетське містечко Özyeğin є тихим, спокійним і спокійним кампусом університету. Створений провідною архітектурною фірмою, яка також проектувала будівлі Кембриджського університету і Університету Прінстону, кампус ОзУ Чекмекьо є першим в Туреччині сертифікованим кампусом LEED. Розташований на 280 000 квадратних метрів землі, кампус пропонує всі зручності та засоби, необхідні для сприяння академічному розвитку студентів, а також їхній вплив на соціальні, спортивні та культурні заходи, через свої тихі та зручні кабінети, сучасні аудиторії та лабораторії, Атлетичний центр площею 15 тисяч квадратних метрів, бібліотека площею 2600 квадратних метрів, а також два аудиторії площею 350 та 372 особи відповідно.

Бачення

Ми фінансово доступний та підприємницький дослідницький університет. У всіх наших програмах ми прагнемо бути визнаними як на національному, так і на міжнародному рівнях, як один з десяти кращих у Туреччині, Східній Європі та на Близькому Сході та одним з 200 найкращих у світі. Наші випускники будуть відомі тим, що вони настільки різняться для своїх роботодавців.

Місія

Місія університету Özyeğin полягає у створенні, обміну та застосуванні знань на службі суспільства. Наша прикладна програма досліджень створює корисні знання. Ми поділяємо наші знання через наші освітні програми, які перетворюють життя наших студентів. Застосування цих знань породжує економічні вигоди для суспільства завдяки стартап-компаніям та компаніям, що випускають, а також за рахунок підвищення ефективності та продуктивності для існуючих компаній.

Основні цінності

Провідними цінностями університету є свобода, гнучкість, багатовимірність і доступність.

  • Університет буде захисником академічної свободи та інституційної автономії.
  • Університет забезпечить велику гнучкість студентів, співробітників та установ, з якими він співпрацює. Завдяки таким характеристикам, як гнучкі структури, динамічні програми та свобода вибору курсів, університет надає своїм студентам та дослідникам можливість адаптуватися до швидкозмінного ділового життя, а також до можливостей освіти та досліджень, які можуть бути адаптовані відповідно до індивідуальних особливостей відмінності
  • Університет буде приймати багатовимірний підхід, який запропонує різні можливості та характеристики, а також розвиватиме навколишнє середовище, включаючи різні культури та точки зору. Університет розвиватиметься в умовах різноманітності, надаючи різні можливості для міжкультурного обміну та підтримки творчості, навчання та відкриття. У цьому контексті велике значення буде приділено міжнародним програмам обміну для студентів та викладачів та міжнародного академічного співробітництва.
  • З ефективною операційною та фінансовою підтримкою університет буде фінансово доступним студентам з різних верств Туреччини та регіону. Завдяки ефективній системі стипендій, університет забезпечить можливості для блискучих та успішних студентів, чиї ресурси обмежені; на додаток до цього, в рамках інноваційної кредитної системи, це створить можливості для студентів, які готові взяти на себе фінансову відповідальність за навчання.

Заява про недискримінацію

Університет Özyeğin приймає на роботу академічних та адміністративних працівників і приймає студентів, незалежно від статі, раси, кольору, національного або етнічного походження, віросповідання, релігії, віку, інвалідності, сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності та не дискримінує за ознакою статі, раси, кольору, національне або етнічне походження, віросповідання, релігія, вік, інвалідність, сексуальна орієнтація або гендерна ідентичність при адмініструванні її освітньої політики та політики зайнятості, надання стипендій або будь-яких програм, спонсорованих університетом.

Розташування

Орман Сокак

Address
Çekmeköy Campus Nişantepe District,
Orman Street, 34794 Çekmeköy

34794 Орман Сокак, Стамбул, Туреччина

Програми

BA
BSc
Цей навчальний заклад також пропонує: