Sabanci University

Введення

Прочитайте офіційний опис

З розвитком науки, технологій та соціальних структур з кожним днем світ потребує більш кваліфікованих людей, які володіють знаннями та навичками, необхідними для здійснення кар'єри в будь-якій точці світу. Усвідомлюючи це нагальне питання, у 1994 році група Sabancı вирішила створити "світовий університет" на чолі з Фондом Сабанчі. Насіння університету Сабанчі - найбільш всеосяжного проекту соціальної відповідальності групи «Сабанчі» в галузі освіти, було посіяно влітку 1995 року на пошуковій конференції. На даний момент університет Сабанчі є найвищим рейтингом турецького університету в рейтингу THE World University і лише один з двох турецьких університетів, які входять до топ-500.

Sabancı Holding - компанія стратегічного портфеля, яка фокусується на створенні додаткової вартості з екосистемою Групи та надає пріоритет культурі високої продуктивності. Компанії групи Sabancı наразі працюють у 12 країнах. Група Sabancı має 70 компаній і 60 000 співробітників. Ці підприємства в сукупності також зробили вагомий внесок у розвиток економіки Туреччини. Власні акції Sabancı Holding, а також акції 11 його дочірніх компаній перераховані в Borsa Istanbul (BIST) і становлять 8,1% від загальної ринкової капіталізації турецького ринку акцій.

Завдяки викладачам світового класу, глобальній рейтинговій освіті англійською мовою та доступній платі за навчання в порівнянні з університетами, що мають аналогічний рейтинг у всьому світі, SU є місцем для навчання в Туреччині. Університет також надає сильні стипендії для студентів усіх країн та всіх галузей освіти, гарантуючи високоякісну доступну освіту для всіх. SU пропонує всі програми на своєму зеленому кампусі в Тузлі, Стамбулі, Туреччині.

Освіта

Університет забезпечує міждисциплінарну освіту на своїх трьох факультетах з одинадцятьма студентами. У СУ студенти мають можливість вибору своїх спеціальностей після першого чи другого навчального року. Це дозволяє студентам вирішити, яку програму навчати в університеті, з більшим розумінням вищої освіти та власних академічних та кар’єрних інтересів та талантів.

Дослідження

Sabanci University позиціонує себе як один із найбільш інноваційних та орієнтованих на дослідження університетів Туреччини. В рамках своєї філософії університет має на меті спрямувати свої дослідницькі зусилля насамперед на прикладні та стратегічні дослідження, спрямовані на просування знань, підтримку викладання та сприяння прогресу громади. Університет може похвалитися великою кількістю лабораторій та дослідницьких центрів, включаючи найсучасніший науково-прикладний центр нанотехнологій у регіоні. SU також має найвищий дохід від наукових досліджень на одного викладача серед усіх турецьких університетів.

SU в цифрах

 • 5000+ студентів
 • 1:11 співвідношення факультет / студент
 • 12 500+ випускників
 • 10% міжнародного студентського корпусу
 • 96% показник розміщення відразу після закінчення навчання
 • 102 лабораторії, 8 науково-дослідних центрів, 2 форуми
 • 280+ топ-рейтингових партнерів для обмінних досліджень по всьому світу

Кар'єрні перспективи

Випускники Sabanci University високо оцінені у всіх секторах та багатьох країнах як професійно, так і в наукових колах. 96% випускників знаходять роботу протягом року після їх закінчення. 81% випускників загалом займаються професійною кар'єрою у відомих компаніях. Unilever, Accenture, Procter & Gamble, Ford, Deloitte & Touche є одними з компаній, над якими працювали наші випускники.

Диплом СУ також цінний, якщо ви хочете продовжити академічну кар'єру. Університети, які наші випускники обрали для своїх навчальних закладів, включають університет Карнегі Меллон, Каліфорнійський університет, Politecnico di Milano, Бостонський університет, Гарвардський університет, Браунський університет, Стенфордський університет та Массачусетський університет.

Кожен студент магістерської програми повинен пройти обов'язкове стажування перед закінченням навчання. Бюро кар'єрного розвитку та стажування SU, яке надає професійне консультування для студентів, також пропонує багато можливостей для роботи та стажування для студентів СУ в усьому світі та проводить набір у кампусі з відомими компаніями.

Послуги кампусу

 • Проживання в кампусі з ванними кімнатами
 • Медичний центр
 • 24/7 відкритий інформаційний центр (бібліотека)
 • Повністю обладнаний спортивний центр
 • Центр виконавських мистецтв
 • Їдальня, кафе та ресторани
 • Ринок
 • Банк
 • Магазин косметики
 • Перукарня
 • Медичний центр

Розташування

Стамбул

Address
Sabancı University, Orta Mahalle, Üniversite Caddesi
No: 27 Tuzla

34956 Стамбул, Стамбул, Туреччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія