TED University

Введення

Прочитайте офіційний опис

TED

Мустафа Кемал Ататюрк, засновник Туреччини, який вірив у життєву важливість ролі освіти для модернізації країни, заявив у своїй промові на інавгурації Великого національного зборів Туреччини в листопаді 1925 року, щоб досягти Метою сучасної системи освіти в Туреччині було необхідність залучення приватного підприємства. Турецька освітня асоціація була заснована 31 жовтня 1928 р. На основі цього бачення та у відповідності до новаторських зусиль Ататюрка та його друзів. 12 грудня 1939 року рішенням Кабінету Міністрів було надано правовий статус "Асоціації громадського добробуту".

Як зазначено в другій частині її статуту, Президент Турецької республіки є опікуном Турецької освітньої асоціації. TED - це давно створена організація громадянського суспільства, яка надає стипендії успішним студентам з обмеженим доходом, відкриває школи та гуртожитки з іноземною мовою як засіб навчання як в Туреччині, так і за кордоном, створює наукові майданчики для подальших зусиль, спрямованих на підвищення рівня освіти в Туреччині нарівні з сучасними світовими стандартами, створює обізнаність про проблеми системи освіти в Туреччині та її можливі рішення, а також сприяє формуванню освітньої політики Туреччини. На сьогодні TED має 38 шкіл, 2 представництва, студентський гуртожиток, випускний офіс та багато спортивних клубів, пов'язаних зі школами.

TEDU

Університет TED (TEDU) був створений у 2012 році Турецькою освітньою асоціацією (TED), яка стала піонером у галузі освіти в Туреччині з 1928 року. TEDU - це прогресивна академічна організація, яка пропонує інтегрований підхід до вищої освіти та висококваліфікований навчальний досвід для студентів. Через академічно суворі курсові роботи, динамічне навчання, значущі дослідження та безліч можливостей для участі студентів на місцевому та закордонному рівнях ми прагнемо побудувати різноманітну спільноту соціально відповідальних, загальнолюдських, навчаючих протягом усього життя.

Запрошуємо студентів активно брати участь у середовищі постійного навчання та виробництва в TEDU та отримати привілей бути студентом TEDU з великою кількістю стипендіальних можливостей.

Місія та бачення

  • Створіть школи, які пропонують високоякісну освіту на турецькій та іноземній мовах.
  • Розширюйте досвід на всіх рівнях освіти від дошкільного та до університетського рівня по всій країні.
  • Забезпечує житло для студентів та підтримує освіту успішних студентів у фінансових потребах, надаючи стипендії у всій країні.
  • Створіть наукові майданчики для прийняття турецьких освітніх стандартів до сучасних рівнів.
  • Розширити діяльність громадянської ініціативи на міжнародних платформах.
  • Проведення дослідницьких проектів з метою підвищення соціальної обізнаності щодо проблем та вирішення існуючої системи освіти.
  • Візьміть активну участь у формулюванні турецької освітньої політики.

Розташування

Анкара

Address
Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA
Анкара, Анкара, Туреччина

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія