Westminster International University in Tashkent

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС

Westminster International University in Tashkent - це чудова можливість для іноземних студентів навчатися в динамічному та різноманітному навчальному середовищі. Будучи ексклюзивним партнером транснаціональної освіти з Університетом Вестмінстера (UoW), WUIT надає вам доступ до загально визнаної британської кваліфікації. Приєднуйтесь до нашої процвітаючої спільноти амбітних людей, очолюваних натхненними та висококваліфікованими викладачами. На WIUT наш головний пріоритет - задоволення ваших навчальних очікувань шляхом надання якісних курсів, орієнтованих на кар'єри.

Щоб максимально використати час із нами, ми маємо багато способів надати вам підтримку та допомогу. Наш аеропорт "Служба зустрічі та вітання" забезпечує теплий прийом нових міжнародних студентів, які прибувають у міжнародний аеропорт Ташкента, і 1 рік гарантує безкоштовне розміщення. Група підтримки студентів спрямована на те, щоб наші іноземні студенти поселилися і відчували себе як вдома.

Прийом

Вступ до курсів на WIUT буде заснований на затвердженому критерії вступу до Університету Вестмінстера (Великобританія, Лондон). Основний принцип, на якому ґрунтуються рішення про прийом, полягає в тому, що заявники повинні скористатися та мати успіх на курсі. Планується, що студенти повинні мати вік, англійську мову, математику, освіту та інші вимоги.

Розташування

Ташкент

Westminster International University in Tashkent

Address
Westminster International University in Tashkent
12 Istiqbol St.

100047 Ташкент, Ташкентська область, Узбекистан
Телефон
+998 71 238 74 00