European University (Evropejs'kij Universitet)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Серед різноманіття вищих навчальних закладів в Україні у приватній власності Європейський університет є одним із перших та найвідоміших. Європейський університет - це сучасний мультидисциплінарний вищий навчальний заклад із повним матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу та наукової діяльності викладачів та студентів. Він пропонує студентам сучасну комп'ютеризовану бібліотеку з фондом 1 000 000 примірників видань, тренажерних залів та баз відпочинку.

Європейський університет - один з найбільших приватних навчальних закладів України, де навчається понад 10 000 студентів, у тому числі іноземці з 20 країн. Це єдиний вищий навчальний заклад в Україні, в якому створена система безперервної освіти від дитячого садка до університету. Випускники університетів займають посади високого рівня на багатьох перспективних підприємствах, фірмах та організаціях як в Україні, так і за кордоном.

Університет готує молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів та магістрів. Також університет здійснює перепідготовку фахівців та підвищення рівня кваліфікації. Європейський університет співпрацює з 38 іноземними вищими навчальними закладами.

Розташування

Київ

Address
Akademika Vernads'koho Blvd, 16-B, Kyiv, 02000
02000 Київ, Місто Київ, Україна

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: