ESO Paris - École Supérieure d’Ostéopathie

Введення

Прочитайте офіційний опис

презентація

Школа остеопатії народилася в квітні 1990 року з ініціативи свого нинішнього Президента

Заклад приватної вищої освіти, зареєстрований у ректорі Академії Кретей - Канцелярія університетів, затверджений Міністерством охорони здоров'я наказом від 9 серпня 2007 року.

Покликання ESO полягає у підготовці ексклюзивних, відповідальних та компетентних практиків відповідно до рекомендацій Міжнародного товариства остеопатії та Всесвітньої організації охорони здоров’я у галузі профілактики та збереження здоров'я.

ESO Paris - це історична школа для підготовки остеопатів після отримання ступеня бакалавра у Франції. Дійсно, з моменту свого створення заклад використовує попередник підходу до навчання остеопатії, будучи першим :

 • У Франції після закінчення бакалаврату або його еквівалента пройшов повний університетський курс , тобто 5 років денного навчання остеопатії.
 • Попросіть Управління охорони здоров’я та соціальних дій щодо законності початкового навчання з остеопатії після бакалавра (1990).
 • Попросити зареєструвати свою вищу діяльність у Міністерстві національної освіти (1992).
 • Форматувати викладання відповідно до стандартів, визначених Європейським Союзом у Болоньї (2001).
 • Отримайте реєстрацію свого диплома , французького диплома остеопатії, у Національному довіднику професійних сертифікатів (засвідчений диплом ІІ рівня, указ від 10 квітня 2009 р. - ОВ від 21 квітня 2009 р.). У 2014 році ESO було підтверджено, щоб зареєструвати свій диплом І рівня ( Міністерський наказ від 20 січня 2014 року).

  neck and shoulder treatment at physical therapistJesper Aggergaard / Unsplash

Значення ESO: пристрасть і точність

Місія ESO Paris - підготовка висококваліфікованих та висококомпетентних практиків у галузі остеопатії, визнаних на європейському рівні професійними органами та, отже, здатними повноцінно жити у своїй професії.

Студенти ESO Paris - остеопати, що навчаються в науковій строгості, як мінімум, 5 років. Для випускників остеопатів ESO Paris пропонує додатковий рік, який відкриває нові можливості, орієнтовані на дослідження, викладання чи різні спеціальності (перинатальна остеопатія, водна остеопатія, спортивна остеопатія, геріатрична остеопатія).

Сертифікація ESO Paris у відповідності зі стандартами ISO 9001 щодо якості її викладання, організації та управління у травні 2003 року свідчить про якісні зусилля, що підтримуються закладом, та його прихильність до студенти (та їхні батьки!), які віддавали йому довіру. Задоволеність студентів проходить через запропоновані їм умови навчання та успіх, який може бути їхнім наприкінці цих занять. ESO Paris переслідує цю головну мету успіху завдяки:

 • Програма вибору та високого рівня, через багаторічну багатоцільову та загальноосвітню підготовку з необов'язковим додатковим роком та факультативною спеціалізацією (бакалавр 5 1)
 • Інтегрована клініка, найбільша остеопатична клініка у Франції, яка надає понад 25 000 внутрішніх консультацій на рік та пропонує студентам прогресивний, регулярний та періодичний професійний досвід, до якого слід додати понад 10 000 консультацій з остеопату, що знаходяться поза установою. в державних, приватних або асоціативних лікарнях
 • Факультет, що складається з академічних фахівців , професорів , досвідчених практиків , дослідників та всесвітньо відомих спікерів світу
 • Стійкі стосунки з вищою освітою в університеті, в основі розширеного навчання та конкретних стажувань
 • Співвідношення вчитель / учень близько 1 до 12
 • Загальна рефлексійна та дослідницька робота в малих групах: TP, TD, тематичні дослідження, проекти, навчальні посібники, ...
 • Абсолютна автономія , яка дозволяє йому розробляти та адаптувати власні програми (часто у зв'язку з іншими французькими чи закордонними установами), забезпечити себе людськими та матеріальними ресурсами, які йому потрібні, щоб бути ефективними та досягати технологічний університет у людському масштабі.

місце

Розташований у самому центрі університетського містечка Марн-ла-Валле, Ecole Supérieure d'Osteopathie має привілейоване місце, яке дозволяє своїм французьким та іноземним студентам продовжувати вищу освіту в тихому та зеленому оточенні, хоча розташоване неподалік з Парижа (аеропорти Руассі Шарль де Голль та Орлі 30 хв., Парижський дім Ліон 20 хв. RER A). ESO приймає 600 студентів на рік, всі рівні навчання разом. Близькість інших великих шкіл на кампусі сприяє обміну між людьми різного походження.

Розташування

Шанз-сюр-Марн

Address
8 rue Alfred Nobel – Cité Descartes – 77420 CHAMPS SUR MARNE
77420 Шанз-сюр-Марн, Іль-де-Франс, Франція

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: