L'Ecole Multimedia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Мультимедійна школа готує майже 600 фахівців на рік з цифрових комунікацій, веб-маркетингу, управління проектами, інтерактивного дизайну, UX-дизайну, руху, художнього керівництва та веб-розробки.

Піонером у викладанні предметів L'École Multimedia розробила власну освітню модель: мікс-навчання. Цей революційний метод, заснований на змінених принципах занять, чергує незалежне навчання, очні уроки та віртуальні заняття. Це контрольоване чергування прийомів навчання, самостійна робота та колективна практика дозволяють студентам найкраще розвиватися. Ми пропонуємо 6 дипломів рівнів 5, 6 та 7, визнаних державою та зареєстрованих у Франції. Щороку наші учні стають молодими, інноваційними та перспективними підприємцями, покинувши нашу школу.

Таким чином, мультимедійна школа пропонує унікальну можливість гарантувати навчання відповідно до очікувань ринку праці та дозволити студентам повністю увійти в професійний світ завдяки своїй мережі, яка об'єднує 8000 компаній-партнерів. Майже 85% учнів засвідчують свій диплом та знаходять роботу протягом 6 місяців після закінчення навчання.

Розташування

Іль-де-Франс

Address
Rue Saint-Martin,201
75003 Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: