Sup'De Com : Ecole Superieure de Communication

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа комунікації SUP'DE COM пропонує структурну структуру навколо інноваційного освітнього проекту. Усі навчальні програми підтверджуються державним дипломом (BTS Communication) або титулом, зареєстрованим у Національному довіднику професійних сертифікатів.

Еволюціонуючий навчальний курс відкриє двері для відповідальних посад в агентстві чи службах зв'язку.

SUP'DE COM - школа мережевих комунікацій. З 9 містечками це перша школа спілкування у Франції. Для вас це гарантія близькості.

SUP'DE COM полягає у підготовці майбутніх стратегів комунікації, засобів масової інформації та SUP'DE COM як в режимі офлайн, так і для професійної інтеграції у сектор, що постійно розвивається.

Коли вища освіта ставить під сумнів необхідність її адаптації до еволюції суспільства, технологій та поколінь, це робота над собою, яку провела школа спілкування SUP'DE. COM. З центральним питанням: які цінності він має намір передати майбутнім гравцям у спілкуванні?

Чотири цінності (Інновації, Різноманітність, Прихильність, Сміливість) SUP'DE COM , пов'язані з цінностями HEP (Гуманізм, Підприємництво, Професіоналізм) мережі C&D, були обрані як спільний підхід в рамках SUP'DE COM мережа. Школа ретельно стежить за тим, щоб ці цінності жили щодня як працівниками, учнями, так і тренерами.

Розташування

Монпельє

Address
Rue de la Croix Verte,499
34196 Монпельє, Occitanie, Франція

Нант

Address
Boulevard Général de Gaulle,16
44200 Нант, Pays de la Loire, Франція

Бордо

Address
Rue Lucien Faure,114
33300 Бордо, Нувель-Аквітанська, Франція

Ліон

Address
Rue Jean-Marie Leclair,7
69009 Ліон, Овернь-Рона-Альпи, Франція

Іль-де-Франс

Address
Avenue des Chasseurs,7-11
75017 Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: