Humak University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Гумак в горішці

Humak University of Applied Sciences займається розвитком вищої освіти та модернізацією світу праці. Ми сприяємо роботі нових типів вищої освіти, а також науково-дослідних, розробок та інновацій, які служать студентам на їхній кар’єрній дорозі та підтримують професійних партнерів під час розвитку власної діяльності.

Ми є найбільшою освітою та організацією, що займається науково-дослідною науковою діяльністю в наших областях у Фінляндії. Наші сильні сторони - це робота з молоддю та громада; Робота з організацією, робочі спільноти та інтеграція; Інтерпретація та мовна доступність, управління культурою та транспортування .

Для забезпечення загальнонаціональної доступності освіти та міцного кластеру знань - необхідною умовою для високоякісних операцій - Гумак працює через регіонально децентралізовану, але функціонально інтегровану загальнодержавну мережу.

Гумаком належить Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy. У нас 1500 студентів та близько 130 професіоналів, які працюють з нами.

Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

Гумак - громада, яка ділиться своїми знаннями

Гумак прагне активізувати роботу зі своїми нинішніми партнерами та активно будує нові партнерські стосунки. Гумак - це громада, і її діяльність заснована на відкритому обміні знаннями та досвідом та виробництві нової інформації у співпраці через різні мережі.

Співпраця та спільні процеси створюють платформу для прогнозування, інновацій та розвитку майбутніх рішень. Студенти тісно беруть участь у роботі по розробці, а персонал Гумака приносить власну експертизу процесам для використання та користі наших партнерів.

Сили Гумака "

122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

Ми розглядаємо міцні партнерські відносини з фінськими та зарубіжними університетами. Сильні сторони ґрунтуються на нашій компетентності і роблять наш профіль конкретним та підкреслює передову сферу нашої діяльності. Сильні сторони керують стратегічним розвитком наших операцій. Сильні сторони створюють ще сильніші кластери компетентності та досвіду, а також вони керують управлінням наших партнерських відносин.

  • Робота з молоддю та громада: ми виробляємо навички зустрічатися з молодими людьми
  • Робота з організацією, робочі громади та інтеграція: ми покращуємо функціональність, конкурентоспроможність та комунальний розвиток робочих громад.
  • Інтерпретація та мовна доступність: ми беремо участь у розвитку професійних навичок та технологій, що підтримують мовну доступність.
  • Управління та передача культури: ми пропагуємо навички управління культурою як діяльність, що підтримує участь, та розробляємо цифрове середовище для культурних та мистецьких виробництв та послуг.

Нові, що розвиваються сектори, що піднімаються на межі наших сильних областей, які гарантують, що вимоги до компетенції ділового та виробничого життя враховуються в нашій діяльності: Нові учасники (ми зменшуємо почуття неприналежності та маргіналізації), Нова комунальність ( ми заохочуємо мережеве управління та керівництво), комунікаційну експертизу (ми сприяємо зустрічі різноманітності та знань про культурні меншини), права людини та рівність (ми заохочуємо рівність суспільства).

Наші цінності

  • Ми поважаємо один одного.
  • Ми відкриті.
  • Ми досягаємо успіху разом.
  • Ми сміливі в тому, що ми її оновлюємо і оновлюємо.

Розташування

Гельсінкі

Address
Ilkantie,4
00400 Гельсінкі, Фінляндія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія