Прочитайте офіційний опис

Це Humak University of Applied Sciences

Мережа людських зв’язків

Humak University of Applied Sciences займається розвитком вищої освіти та модернізацією світу праці. Ми сприяємо створенню нових типів вищої освіти, а також науково-дослідних, розробок та інновацій, які служать студентам на їхній кар’єрній дорозі та підтримують професійних партнерів під час розвитку власної діяльності.

Ми є найбільшою освітою та організацією, що займається науково-дослідною науковою діяльністю в наших областях у Фінляндії. Наші сильні сторони - це робота з молоддю та громада; Робота з організацією, робочі спільноти та інтеграція; Інтерпретація та мовна доступність, управління культурою та транспортування .

Гумак в горішці

Humak University of Applied Sciences - це високопрофільний, загальнодержавний університет прикладних наук, який спеціалізується на розробці знань з питань організаційної діяльності та молодіжної роботи, розвитку робочої спільноти, підприємництва в галузі управління культурою та творчих галузей та секторі перекладу. Ми є найбільшим актором у нашому секторі у Фінляндії.

Особливістю Гумака є його глибоке коріння та належність до ліберальної освіти для дорослих та громадських організацій. Гумак був заснований на необхідності забезпечення загальнодержавної, університетської спеціалізованої освіти та досліджень, розвитку та інноваційної діяльності у вузьких, але соціально значущих сферах.

Для забезпечення загальнонаціональної доступності освіти та міцного кластеру знань - необхідною умовою для високоякісних операцій - Гумак працює через регіонально децентралізовану, але функціонально інтегровану загальнодержавну мережу.

Гумаком належить Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy. У нас 1500 студентів та близько 130 професіоналів, які працюють з нами.Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

Гумак - громада, яка ділиться своїми знаннями

Гумак прагне активізувати роботу зі своїми нинішніми партнерами та активно будує нові партнерські стосунки. Гумак - це громада, і її діяльність заснована на відкритому обміні знаннями та досвідом та виробництві нової інформації у співпраці через різні мережі.

Наша мета - поділитися нашими навчальними, інноваційними та сервісними процесами з нашими партнерами і таким чином забезпечити розвиток навчання, навчання та нових знань разом у мережі та плавно передавати знання для використання в професійному секторі.

Співпраця та спільні процеси створюють платформу для прогнозування, інновацій та розвитку майбутніх рішень. Студенти тісно беруть участь у роботі по розробці, а персонал Гумака приносить власну експертизу процесам для використання та користі наших партнерів.

Гумак - це сукупність, національний кластер експертних знань, який обслуговує свої галузі у всій Фінляндії, а також на міжнародному рівні.

Бачення Гумака - бути міжнародним та соціальним університетом, який займається розвитком справедливої та спільної Фінляндії. Наша місія - забезпечити участь, соціальне благополуччя та комунальність. Ми створюємо інформацію, компетентність та досвід у своїх сферах.

Сили Гумака "122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

Ми розглядаємо міцні партнерські відносини з фінськими та зарубіжними університетами. Сильні сторони ґрунтуються на нашій компетентності і роблять наш профіль конкретним та підкреслює передову сферу нашої діяльності. Сильні сторони керують стратегічним розвитком наших операцій. Сильні сторони створюють ще сильніші кластери компетентності та досвіду, а також вони керують управлінням наших партнерських відносин.

  • Робота з молоддю та громада: ми виробляємо навички зустрічатися з молодими людьми
  • Робота з організацією, робочі громади та інтеграція: ми покращуємо функціональність, конкурентоспроможність та комунальний розвиток робочих громад.
  • Інтерпретація та мовна доступність: ми беремо участь у розвитку професійних навичок та технологій, що підтримують мовну доступність.
  • Управління та передача культури: ми пропагуємо навички управління культурою як діяльність, що підтримує участь, та розробляємо цифрове середовище для культурних та мистецьких виробництв та послуг.

Нові, що розвиваються сектори, що піднімаються на межі наших сильних областей, які гарантують, що вимоги до компетенції ділового та виробничого життя враховуються в нашій діяльності: Нові учасники (ми зменшуємо почуття неприналежності та маргіналізації), Нова комунальність ( ми заохочуємо мережеве управління та керівництво), комунікаційну експертизу (ми сприяємо зустрічі різноманітності та знань про культурні меншини), права людини та рівність (ми заохочуємо рівність суспільства).

Наші цінності

  • Ми поважаємо один одного.
  • Ми відкриті.
  • Ми досягаємо успіху разом.
  • Ми сміливі в тому, що ми її оновлюємо і оновлюємо.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Bachelor

Humak University of Applied Sciences

Навчання в Humak University of Applied Sciences , провідному вищому навчальному закладі з пригодницької освіти Фінляндії. Педагог громади навчає фахівців з пригодницької ... [+]

Подорож від фінського архіпелагу до арктичної Лапландії Ступінь бакалавра в галузі пригод та навчання на свіжому повітрі Бакалавр гуманітарних наук 210 ECTS Педагог громади, пригоди та навчання на свіжому повітрі

Навчання в Humak University of Applied Sciences , провідному вищому навчальному закладі з пригодницької освіти Фінляндії.

Педагог громади навчає фахівців з пригодницької та відкритої освіти. Освіта для пригод та відпочинку на основі базується на методології навчання на основі досвіду та діяльності та спрямована на підтримку росту, розвитку, добробуту та агентства людей, груп та громад.... [-]

Фінляндія Гельсінкі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
42 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою