Kajaani University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) - це активний, справді міжнародний університет у центральній Фінляндії з дуже сильною репутацією на регіональному та національному рівнях. Ми є яскравим міжнародним співтовариством у навчанні та розвитку, яке складається з приблизно 2300 студентів та 230 експертів, які працюють у нашому власному компактному районі кампусу, розташованому в надзвичайному природному середовищі Каяані. Ми пропонуємо вибір ступенів, які широко поважають працююче співтовариство, включаючи ступінь бакалавра та магістра, що випускаються англійською мовою. Якщо вам цікаво скористатись знаменитою фінською освітою, ви можете обрати курс на міжнародний бізнес, бізнес-спорт, управління спортом та дозвіллям або пригодницький туризм у KAMK .

Міністерство освіти та культури уважно стежить за якістю вищої освіти у Фінляндії. KAMK досягла великих успіхів у Фінляндії в результаті барометрів міністерства. Зокрема, якість навчання та консультування вважається найкращим у Фінляндії протягом декількох років. Згідно з опитуванням, опублікованим в журналі Talouselämä в 2011 році, KAMK був кращим університетом прикладних наук у Фінляндії на основі кількох показників.

Наші викладачі підходять до кожного студента як особистості, допомагаючи їм виявляти та розвивати свої особисті сфери знань. Ці дослідження зосереджені на практичному інтеграції освіти з реальним робочим життям та підготовці нових фахівців у відповідь на поточні потреби ринку праці.

Наші об'єкти університету включають сучасні технології, такі як центр обробки даних, дизайн гри, 3D-друк та лабораторії робототехніки. У нас також є передовий спортивний тренажерний зал, який використовує ігрові технології в цифровому середовищі, щоб забезпечити веселу та ефективну фізичну підготовку. Усі наші об'єкти знаходяться в межах однієї зони кампусу поблизу центру міста, за декілька хвилин ходьби один від одного. Студентські номери доступні в акуратних, сучасних апартаментах на кампусі, а студенти можуть насолодитися чудовим природним оточенням для широкого кола різноманітних розваг та спортивних заходів.

Розташування

Каджаані

Kajaani University of Applied Sciences

Address
Ketunpolku 1
FI-87100 Каджаані, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 8 618 991