Kajaani University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) - це активний, справді міжнародний університет у центральній Фінляндії з дуже міцною репутацією на регіональному та національному рівнях. Ми - активна міжнародна спільнота навчання та розвитку, яка складається з приблизно 2300 студентів та 230 експертів, що працюють у нашому власному компактному містечку, розташованому в приголомшливому природному оточенні Каяані. Ми пропонуємо вибір ступенів, які широко поважаються робочою спільнотою, включаючи ступінь бакалавра та магістра, що видаються англійською мовою. Якщо ви зацікавлені скористатися відомою фінською освітою, ви можете вибрати навчання в галузі міжнародного бізнесу, бізнесу в галузі спорту, управління спортом та дозвіллям або менеджменту туризму та гостинності в KAMK .

Міністерство освіти та культури ретельно контролює якість вищої освіти у Фінляндії. KAMK досягла великих успіхів у Фінляндії в барометрах підсумків Міністерства Зокрема, якість викладання та консультування вже декілька років вважається найкращою у Фінляндії. Ми були нагороджені найкращим університетом прикладних наук у Фінляндії у 2018 році. На основі відгуків студентів наша задоволеність студентів найвища у Фінляндії (2019 рік).

Наші викладачі підходять до кожного студента як особистості, допомагаючи їм виявляти та розвивати свої особисті сфери знань. Ці дослідження зосереджені на практичному інтеграції освіти з реальним робочим життям та підготовці нових фахівців у відповідь на поточні потреби ринку праці.

Наші об'єкти університету включають сучасні технології, такі як центр обробки даних, дизайн гри, 3D-друк та лабораторії робототехніки. У нас також є передовий спортивний тренажерний зал, який використовує ігрові технології в цифровому середовищі, щоб забезпечити веселу та ефективну фізичну підготовку. Усі наші об'єкти знаходяться в межах однієї зони кампусу поблизу центру міста, за декілька хвилин ходьби один від одного. Студентські номери доступні в акуратних, сучасних апартаментах на кампусі, а студенти можуть насолодитися чудовим природним оточенням для широкого кола різноманітних розваг та спортивних заходів.

Розташування

Каджаані

Kajaani University of Applied Sciences

Address
Ketunpolku 1
FI-87100 Каджаані, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 8 618 991

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія