Прочитайте офіційний опис

Навчатися в OAMK

Понад 9000 студентів, у тому числі понад 300 студентів з міжнародних ступенів, забезпечують, що Oulu University of Applied Sciences (OAMK) є життєво важливим та інноваційним місцем для навчання.

Навчання на OAMK спрямовані на робочий процес і поєднують теоретичні дослідження з професійними навичками. Ми навчаємо високо цінних фахівців для задоволення потреб в робочому житті як у Фінляндії, так і на міжнародному рівні.

Ми маємо 28 програм бакалавра, з яких три навчаються англійською мовою. Програми ступеня дають вам навички та знання, необхідні для роботи в якості професійного експерта, щоб стежити за останніми тенденціями розвитку вашої галузі та встановити для навчання протягом усього життя.

Місто Оулу насичено можливостями

Університет прикладних наук ( OAMK ) - один із найбільш привабливих університетів прикладної науки Фінляндії. Оулу, що знаходиться на північ від Гельсінкі, є одним з найбільш швидкозростаючих районів країни. Протягом години перельоту з Хельсінкі та під'їзду до залізничного вокзалу, який прямує до центру міста, переконайтеся, що місто Оулу легко дістанеться до Південної Фінляндії. Цей регіон, що має 200 000 жителів, є основним центром інноваційних високотехнологічних галузей, академічної спільноти, науки, послуг та культури.

У Оулу є чудові навчальні та навчальні заклади з широким вибором вільного часу та прекрасної природи. Оулу є живим і цікавим місцем для студентів, викладачів та експертів, як з Фінляндії, так і за кордоном. Лише кілька годин від екзотичних Лапландії та туристичних можливостей робить Оулу чудовим місцем для любителів природи. Щоденні автобусні зупинки на одному з найбільших гірськолижних курортів Фінляндії, Рука, під час зимового сезону дають можливість кожному насолоджуватися сніжними схилами та гірськолижними трасами.

Цікаві факти про Оулу

  • Система освіти в Фінляндії була одним із найкращих в світі освітніх систем.
  • Кілька президентів Фінляндії розпочали свій навчальний шлях в Оулу, включаючи Президента Нобелівської премії миру Мартті Ахтісаарі. OAMK пишається тим, що продовжує цю спадщину якісної освіти.
  • Oulu має широкий спектр знань з ІКТ. Місто було названо серед семи найбільш інтелектуальних громад на протязі декількох років поспіль Інтелектуальним громадським форумом.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BBA

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Ступінь програми в галузі міжнародного бізнесу або DIB, як ми її називаємо, була розроблена таким чином, щоб відповідати вимогам міжнародно орієнтованих малих та середніх ... [+]

Заява 9-23 січня 2019 року

Вартість навчання 8000 € / академічний рік

Стипендія доступна

Дипломна програма в галузі міжнародного бізнесу або DIB, як ми її називаємо, призначена як для фінських, так і для іноземних студентів, які бажають шукати цікаві шляхи розвитку інноваційного міжнародного бізнесу, продажу та маркетингу, управління або підприємництва.... [-]

Фінляндія Oulu
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
42 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Інформаційні технології необхідні в кожній сфері людського життя. Потреба в професіоналах з ІКТ постійно зростає. Як інженер ІКТ, ви можете розробляти та реалізовувати рі ... [+]

Ступінь програми з інформаційних технологій, BEng

Заява 9-23 січня 2019 року

Вартість навчання 8000 € / академічний рік

Стипендія доступна

Потреба в професіоналах з ІКТ постійно зростає. Як інженер ІКТ, ви можете розробляти та реалізовувати різні програмні рішення та програми. Ви також можете працювати як активний член вашого робочого суспільства та розвивати свою власну професію.... [-]

Фінляндія Oulu
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Welcome to Oulu University of Applied Sciences

OAMK
Address
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 20 611 0200