Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчатися в OAMK

Понад 9000 студентів, у тому числі понад 300 студентів з міжнародних ступенів, забезпечують, що Oulu University of Applied Sciences (OAMK) є життєво важливим та інноваційним місцем для навчання.

Навчання на OAMK спрямовані на робочий процес і поєднують теоретичні дослідження з професійними навичками. Ми навчаємо високо цінних фахівців для задоволення потреб в робочому житті як у Фінляндії, так і на міжнародному рівні.

Ми маємо 28 програм бакалавра, з яких три навчаються англійською мовою. Програми ступеня дають вам навички та знання, необхідні для роботи в якості професійного експерта, щоб стежити за останніми тенденціями розвитку вашої галузі та встановити для навчання протягом усього життя.

Місто Оулу насичено можливостями

Університет прикладних наук ( OAMK ) - один із найбільш привабливих університетів прикладної науки Фінляндії. Оулу, що знаходиться на північ від Гельсінкі, є одним з найбільш швидкозростаючих районів країни. Протягом години перельоту з Хельсінкі та під'їзду до залізничного вокзалу, який прямує до центру міста, переконайтеся, що місто Оулу легко дістанеться до Південної Фінляндії. Цей регіон, що має 200 000 жителів, є основним центром інноваційних високотехнологічних галузей, академічної спільноти, науки, послуг та культури.

У Оулу є чудові навчальні та навчальні заклади з широким вибором вільного часу та прекрасної природи. Оулу є живим і цікавим місцем для студентів, викладачів та експертів, як з Фінляндії, так і за кордоном. Лише кілька годин від екзотичних Лапландії та туристичних можливостей робить Оулу чудовим місцем для любителів природи. Щоденні автобусні зупинки на одному з найбільших гірськолижних курортів Фінляндії, Рука, під час зимового сезону дають можливість кожному насолоджуватися сніжними схилами та гірськолижними трасами.

Цікаві факти про Оулу

  • Система освіти в Фінляндії була одним із найкращих в світі освітніх систем.
  • Кілька президентів Фінляндії розпочали свій навчальний шлях в Оулу, включаючи Президента Нобелівської премії миру Мартті Ахтісаарі. OAMK пишається тим, що продовжує цю спадщину якісної освіти.
  • Oulu має широкий спектр знань з ІКТ. Місто було названо серед семи найбільш інтелектуальних громад на протязі декількох років поспіль Інтелектуальним громадським форумом.

Розташування

Оулу

OAMK

Address
Kotkantie 1
90250 Oulu

90250 Оулу, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 20 611 0200

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія