Savonia University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Саво Університет прикладних наук є одним з найбільших і найбільш різнобічних університетів прикладних наук у Фінляндії. Наша організація експертів виховує сильні фахівці в шести різних областях. Наші універсальні програми Ступінь пропонують студентам можливість навчатися в Матч студента або поруч з їх роботою (ступінь магістра і спеціалізованих досліджень) або гнучко у Відкритому Університеті прикладних наук. Наші городки розташовані в Куопіо, Iisalmi і Варкаус.

Саво UAS хоче активно служити навколишнє життя роботи. Наші R & D діяльності пропонувати високоякісні послуги та індивідуальні рішення для потреб розвитку підприємств та роботи громад. Співпраця, мереж та інтернаціоналізації є вирішальними факторами нашого успіху. У Саво, трансдисциплінарності забезпечується організації RDI в головних осей, званих компетенцій мережі. Ці мережі є добробут продукти і послуги, енергетика, навколишнє середовище та безпека, і промисловий дизайн.

Саво Університет прикладних наук перебуває у віданні Саво Університет прикладних наук ТОВ. Менеджер ТОВ і Президента Саво UAS є пані Мерві Vidgrén.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Саво Університет прикладних наук прийняла рішення про введення плати за навчання для студентів, які не є ЄС / ЄЕП. Вартість навчання поширюються на студентів, починаючи свої дослідження по 1 серпня 2017 року або більш пізня версія. Плата за навчання стягується за кожен навчальний рік, і він повинен бути сплачений не пізніше 31 серпня.

збори:

для бакалавра вивчає 5000 євро за навчальний рік для майстер вивчає 6000 євро за навчальний рік

Все не-ЄС студентів / ЄАНС Савонія Університету прикладних наук може подати заявку на отримання стипендії після того, як вони були допущені до платних бакалавра або магістра програм, і вони зареєстрували себе як справжній. У першому навчальному році стипендія покриває 70% від плати за навчання; в наступних навчальних роках стипендія покриває 50% від плати за навчання. Для того, щоб претендувати на отримання стипендії після першого навчального року, студенти повинні заробити як мінімум 55 кредитів досліджень докладно в своєму особистому навчальний план за навчальний рік.

Розташування

Куопіо

Savonia University of Applied Sciences

Address
Savonia University of Applied Sciences
Mail: P.O. Box 6 FI-70201 KUOPIO
Street adress: Microkatu 1, KUOPIO
Tel. +358 17 255 6000
Fax. +358-17-255 5014

FI-70201 Куопіо, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 17 2556000