Savonia University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Навчайтесь у сучасному та міжнародному середовищі, яке підтримує ваші професійні амбіції та постійне навчання!

Savonia University of Applied Sciences Савонії (Savonia UAS) - один з найбільших та найрізноманітніших університетів прикладних наук у Фінляндії. Наша організація експертів виховує сильних професіоналів у шести різних сферах навчання. Наші універсальні програми пропонують студентам можливість навчатись як студента денної форми навчання або поряд з роботою (ступінь магістра та спеціалізоване навчання) або гнучкою програмою у Відкритому університеті прикладних наук. Наші кампуси розташовані в Куопіо, Ійзалмі та Варкаусі.

Savonia_main

Savonia UAS хоче активно служити навколишньому трудовому життю. Наша науково-дослідна діяльність пропонує високоякісні послуги та індивідуальні рішення для потреб розвитку бізнесу та робочих спільнот. Співпраця, створення мереж та інтернаціоналізація є вирішальними факторами нашого успіху. У Савонії трансдисциплінарність забезпечується шляхом організації НДІ у основні осі, які називаються мережами компетентностей. Ці мережі - це товари та послуги соціального забезпечення, енергетика, навколишнє середовище та безпека та промисловий дизайн.

Savonia University of Applied Sciences Savonia University of Applied Sciences управляється Savonia University of Applied Sciences ТОВ. Менеджером ТОВ та президентом САВО Савонії є пані Мерві Відгрен.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Savonia University of Applied Sciences прийняв рішення про введення плати за навчання для студентів, які не є членами ЄС / ЄЕП. Вартість навчання поширюється на студентів, які починають навчання з 1 серпня 2017 року або пізніше. Вартість навчання береться за кожен навчальний рік, і він повинен бути сплачений до 31 серпня.

Гонорари:

  • для навчання на бакалавраті, 5000 євро за навчальний рік
  • на магістерське навчання 6000 євро на навчальний рік

Усі студенти, які не є членами ЄС / ЄЕЗ в Savonia University of Applied Sciences можуть подати заявку на стипендію після того, як вони були прийняті до бакалаврських або магістерських програм і зареєструвались у якості подарунка. У перший навчальний рік стипендія покриває 70% вартості навчання; у наступні навчальні роки стипендія покриває 50% вартості навчання. Щоб претендувати на стипендію після першого навчального року, студенти повинні заробити щонайменше 55 кредитів на навчання, деталізовані в їх особистому навчальному плані за навчальний рік.

Розташування

Куопіо

Savonia University of Applied Sciences

Address
Savonia University of Applied Sciences
Mail: P.O. Box 6 FI-70201 KUOPIO
Street adress: Microkatu 1, KUOPIO
Tel. +358 17 255 6000
Fax. +358-17-255 5014

FI-70201 Куопіо, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 17 2556000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія