Прочитайте офіційний опис

The Університет південній частині Тихого океану (USP) є провідним постачальником вищої освіти в регіоні Тихого океану і міжнародного центру передового досвіду в галузі викладання, наукових досліджень: консультування та навчання з усіх аспектів Тихоокеанського культури, навколишнього середовища і потреб в галузі розвитку людських ресурсів.

Про університет

USP - Введення

Університет південній частині Тихого океану є провідним вищим навчальним закладом для Тихоокеанського регіону, однозначно поміщеного в області надзвичайного фізичного, соціального та економічного розмаїття.

Заснований в 1968 році, USP є одним з двох університетів такого типу в світі. Він знаходиться у спільній власності уряду 12 країн-членів: Острови Кука, Фіджі, Кірібаті, Маршаллові Острови, Науру, Ніуе, Соломонові Острови, Токелау, Тонга, Тувалу, Вануату і Самоа. Університет має кампуси в усіх країнах-членах. Основний кампус, Laucala, в Фіджі. Campus Alafua в Самоа, де школа сільського господарства і харчових технологій перебуває, і Campus Emalus в Вануату є місцем для школи права.

Академічні школи, інститути і центри в Університеті південної частини Тихого океану організовані в трьох факультетах і на чолі з деканами.

До них відносяться: факультет мистецтв, права та освіти; Факультет економіки і бізнесу; і факультет науки, техніки і навколишнього середовища. Кожен факультет складається з ряду шкіл, які пропонують широкий спектр навчальних програм і курсів на студентів і аспірантів.

Університет також пропонує програму за допомогою дистанційного і гнучкого навчання в різних режимах і технологій протягом 14 кампусів патентів США.

Розширені комунікаційні технології через USPNet використовується для досягнення студентів дистанційних і гнучкого навчання через великі простори Тихого океану.

Багатонаціональний характер персоналу і студентів дають USP винятковий характер. Це якість установа виробляє ступеня порівнянні з тими, нагороджено університетів в Австралії, Новій Зеландії і Великобританії. Випускники USP знаходяться в важливих керівних посадах в рамках державного і приватного секторів у всіх країнах-членах і в багатьох країнах по всьому світу.

Університет встановив високі стандарти якості в своїх дослідженнях. Основні наукові зобов'язання включають в себе бізнес-менеджмент, педагогічна освіта, Тихоокеанські дослідження, морські дослідження, сільське господарство, науку і техніку.

університет Регіон

Університет південній частині Тихого океану простягається на 33 мільйонів квадратних кілометрів океану, площа більш ніж в три рази перевищує розмір Європи. На відміну від цього, загальна маса землі приблизно дорівнює площі Данії. Популяції розрізняються за розміром від Токелау з 1600 чоловік до Фіджі з більш ніж 800,000. Загальна чисельність населення складає близько 1,3 мільйона чоловік.

Міжнародні авіакомпанії, що літають маршрутів між Австралією, Японією, Кореєю, Новою Зеландією і США пов'язують ряд острівних країн. Є також авіакомпанії, які обслуговують регіон. У країнах, міжострівні доставка використовуються для досягнення більш дрібних островів без авіапослуг.

Через свого стратегічного положення і споруд, USP привертає видатних вчених і співробітників з усього світу.

ректорат

USP регулюється своїм власним радою, до якої входять представники уряду країни-члена, наукових співробітників, студентів, громадських і ділових кіл, секретаріат Форуму тихоокеанських островів, Секретаріат Тихоокеанського спільноти, Американська рада з освіти, Таємна рада, Австралія і Нова Зеландія.

Сенат науковий авторитет університету, відповідальний за такі питання, як навчання і наукові дослідження.

Рада і Сенат подаються комітетами, які працюють в таких областях, як фінанси, управління людськими ресурсів і академічне планування. Інші комітети займатися спеціальними проектами і роботою день у день університету.

Урочистий глава університету є канцлер. Канцлери USP були взяті з керівників урядів країн-членів Університету і включають в себе прем'єр-міністр, президент і глава держав. Pro канцлер є головою Ради і виконавчий керівник Університету є віце-канцлером. Віце-канцлер допомагає два заступнику проректорів та два Pro проректорів.

Група старших керівників несе відповідальність за благополуччя університетської спільноти. Виконавчий директор з фінансів займається управлінням фінансами університету. Виконавчі директори людських ресурсів забезпечує управління людськими ресурсами університету. В цілому, USP працює більше 1500 співробітників.

USP Бачення, Місія та цінності

Наше бачення

Досягнення досконалості та інновацій в інтересах сталого розвитку острівних держав Тихого океану

Наша місія

 • Для того, щоб забезпечити тихоокеанські людина з повним спектром чудовою і відповідної третинної кваліфікації;
 • Для того, щоб забезпечити переваги передових досліджень та їх практичного застосування;
 • Для того, щоб забезпечити громади і країни Тихоокеанського регіону з відповідними, економічно ефективними і стійкими рішеннями, в тому числі підприємництва, їх основні завдання; і
 • Для того, щоб бути зразком вищої освіти для тихоокеанських островів в області якості, управління, застосування технологій і співпраці з національними вищими навчальними закладами.

Наші цінності

 • Зобов'язання і лояльність співробітників і студентів в установи та регіону;
 • Високі стандарти управління, керівництва, академічної свободи, чесності і прозорості;
 • Високі стандарти творчості, інновації, командна робота і гнучкість в прагненні до досконалості;
 • Інвестиції в персонал, нагородження співробітників передового досвіду і розширення прав і можливостей всіх команд USP;
 • Повага до самобутності і різноманіття в нашому Тихоокеанському спадщини і його розвитку, збереження і поширення інформації;
 • Прагнення до регіонального співробітництва та інтеграції;
 • Позитивне та інклюзивне навчання і умови життя для студентів передового досвіду;
 • Підтримка гнучких учнів у всіх місцях для досягнення успіху в роботі, житті і громадянства;
 • Захист і виховання навколишнього середовища;
 • Сильні відносини, щоб взаємодіяти з національними урядами, Тихоокеанським співтовариством і партнерами з розвитку;
 • Смирення в роботі, вчитися в інших, дорожить довіру даного, і честь тихоокеанські знання, контексти і прагнення.

В кінцевому рахунку, як Бачення і Місія дійсного Стратегічного плану буде здійснюватися за рахунок внесків і атрибутам випускників і співробітників USP в. Ці ключові фактори стратегічного плану.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

University of the South Pacific USP

Пропонований в Школі освіти (SOE) в рамках різних програм для задоволення поточних і виникаючих в галузі освіти і розвиток цілей острівних держав Тихого океану. Школа про ... [+]

Бакалавр програми мистецтв (ВА) складається з 24 курсів з яких 8 курсів знаходяться на 100-рівні, 8 Звичайно знаходяться на рівні 200-й і 8-курси при 300-рівні, включаючи 2 університетських курсів х 100 рівня і 2 х 200 рівень університетських курсів. Дисципліни, які допускаються в якості основного для бакалавра мистецтв у 2017 році є:

Бакалавр в галузі освіти

Пропонований в Школі освіти (SOE) в рамках різних програм для задоволення поточних і виникаючих в галузі освіти і розвиток цілей острівних держав Тихого океану. Школа пропонує програми з наступних дисциплін: Дошкільна освіта, Спеціальне і інклюзивна освіта, початкова та середня освіта, Бібліотека / Інформаційні Studies, Неформальна освіта, педагогічна оцінка, питань керівництва і змін і третинний викладацьких. Програми педагогічної освіти постійно раціоналізувати і розроблені для того, щоб вони включають цінності Тихого океану, етики, системи знань і педагогіку корінну, де це можливо. Він також бере до уваги кращі і «розумних» методів, розроблених на регіональному і глобальному рівнях.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Пропоновані в Школі соціальних наук, психології передбачає вивчення окремих осіб і груп - як ми думаємо, діяти, реагувати і взаємодіяти. Його застосування засноване на дв ... [+]

Бакалавр програми мистецтв (ВА) складається з 24 курсів з яких 8 курсів знаходяться на 100-рівні, 8 Звичайно знаходяться на рівні 200-й і 8-курси при 300-рівні, включаючи 2 університетських курсів х 100 рівня і 2 х 200 рівень університетських курсів. Дисципліни, які допускаються в якості основного для бакалавра мистецтв у 2017 році є:

Бакалавр психології

Пропоновані в Школі соціальних наук, психології передбачає вивчення окремих осіб і груп - як ми думаємо, діяти, реагувати і взаємодіяти. Його застосування засноване на двох основних принципах, а саме, поліпшення індивідуальної, групової та суспільного життя і відсутність шкоди. ... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Соціологія пропонують школи соціальних наук і озброює студент з унікальними і солідними аналітичними навичками та компетенціями на користь їх майбутню кар'єри в різних об ... [+]

Бакалавр програми мистецтв (ВА) складається з 24 курсів з яких 8 курсів знаходяться на 100-рівні, 8 Звичайно знаходяться на рівні 200-й і 8-курси при 300-рівні, включаючи 2 університетських курсів х 100 рівня і 2 х 200 рівень університетських курсів. Дисципліни, які допускаються в якості основного для бакалавра мистецтв у 2017 році є:

Бакалавр соціології

Соціологія пропонують школи соціальних наук і озброює студент з унікальними і солідними аналітичними навичками та компетенціями на користь їх майбутню кар'єри в різних областях, такі як соціальна політика, освіта, кримінальне правосуддя, підлогу, суспільна охорона здоров'я, міське планування, соціальне забезпечення, державне управління, міжнародні відносини, менеджмент і т.д. ... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Вивчення історії допомагає вам стати критичним мислителем, незалежним дослідником, і сумлінним громадянином світу. Як історик, ви дізнаєтеся про минулі товариств, а також ... [+]

Бакалавр програми мистецтв (ВА) складається з 24 курсів з яких 8 курсів знаходяться на 100-рівні, 8 Звичайно знаходяться на рівні 200-й і 8-курси при 300-рівні, включаючи 2 університетських курсів х 100 рівня і 2 х 200 рівень університетських курсів. Дисципліни, які допускаються в якості основного для бакалавра мистецтв у 2017 році є:

Бакалавр історії

Вивчення історії допомагає вам стати критичним мислителем, незалежним дослідником, і сумлінним громадянином світу. Як історик, ви дізнаєтеся про минулі товариств, а також вивчити процеси, що лежать в основі глобальних і локальних подій. Ви дізнаєтеся, як ретельно зважити всі докази і прийти до добре підтриманим висновків. Ви також дізнаєтеся, як критично реагувати на аргументи інших. Ви будете знати відповіді на деякі важливі питання, такі як Чому Китай побудувати Велику стіну? Чому Карл Маркс думає, що всі робочі були в ланцюгах? І інші важливі питання, пов'язані з історією островів Тихого океану. ... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Школа географії, науки про Землю і навколишнє середовище (SGESE) пропонують ступінь бакалавра мистецтв (екологічний менеджмент), а також з іншими програмами, щоб забезпеч ... [+]

Школа географії, наук про Землю та довкілля (SGESE) пропонує Бакалавр мистецтв (екологічний менеджмент) поряд з іншими програмами, щоб забезпечити інтегроване розуміння Землі, її біофізичної середовища і людей, які його населяють. Це захоплююче час для тих, хто бере участь в цих областях. Наслідки зміни навколишнього середовища поширюються на найвіддаленіші куточки Землі і впливають на всіх його жителів. Зв'язок між діяльністю людини і навколишнім природним середовищем сильніше, ніж в будь-який час в історії. І просторовий масштаб штовхали на передній план екологічного обстеження. У такому контексті, ті з розумінням поведінки фізичної середовища, людська взаємодія з цим середовищем, і здатністю зрозуміти роботу глобальної системи в синоптичних масштабах і за обмеження традиційних дисциплін користуються великим попитом.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Крім запропонованого бакалавра програми Законів (LLB) з, закон також пропонується в якості дисципліни, які можуть бути прийняті в поєднанні з дисциплінами різних областях ... [+]

Бакалавр програми мистецтв (ВА) складається з 24 курсів з яких 8 курсів знаходяться на 100-рівні, 8 Звичайно знаходяться на рівні 200-й і 8-курси при 300-рівні, включаючи 2 університетських курсів х 100 рівня і 2 х 200 рівень університетських курсів. Дисципліни, які допускаються в якості основного для бакалавра мистецтв у 2017 році є:

Бакалавр мистецтв в області права

Крім запропонованого бакалавра програми Законів (LLB) з, закон також пропонується в якості дисципліни, які можуть бути прийняті в поєднанні з дисциплінами різних областях, що представляють інтерес. Пропоновані в Школі права (SOL), щоб надати вам багатий і корисний досвід в юридичній освіті. ... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

BSc

University of the South Pacific USP

Відділ біології забезпечує біології курси для студентів і аспірантів навчальних програм в рамках факультету науки і техніки. Курси, пропоновані підрозділом баланс між тра ... [+]

Бакалавр наук є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу; з яких вісім курсів знаходяться на 100 рівні, вісім курсів на 200 рівні, і вісім курсів на 300 рівні. Дисципліни, які допускаються в якості основного або мінору для бакалавра наук в 2017 році є:

Бакалавр в області біології

Відділ біології забезпечує біології курси для студентів і аспірантів навчальних програм в рамках факультету науки і техніки. Курси, пропоновані підрозділом баланс між традиційними дослідженнями в області біології і сучасних досягнень в галузі біологічних досліджень на всіх рівнях, починаючи від молекул спільнот.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Ця програма не слід звичайним вимогам програми для основних і другорядних дисциплін, але замість того, щоб мати визначені набори курсів, через кордон дисципліни. ... [+]

Бакалавр наук - Призначають Програма є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу; вісім курсів на 100 рівні, вісім курсів на 200 рівні, і вісім курсів на 300 рівні.

Бакалавр в області морських наук

Ця програма не слід звичайним вимогам програми для основних і другорядних дисциплін, але замість того, щоб мати визначені набори курсів, через кордон дисципліни. Ці програми пропонують школи морських досліджень (SMS), з місією: ... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Хімія є центральною наукою. Всі аспекти технічного розвитку вимагає людей, що володіють спеціальними знаннями в області хімії. Основне хімічну освіту потрібно лікарі, сто ... [+]

Бакалавр наук є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу; з яких вісім курсів знаходяться на 100 рівні, вісім курсів на 200 рівні, і вісім курсів на 300 рівні. Дисципліни, які допускаються в якості основного або мінору для бакалавра наук в 2017 році є:

Бакалавр з хімії

Хімія є центральною наукою. Всі аспекти технічного розвитку вимагає людей, що володіють спеціальними знаннями в області хімії. Основне хімічну освіту потрібно лікарі, стоматологи, інженери, агрономи, лісники, керівники підприємств і т.д. Таким чином, існує постійна потреба у вчителях хімії в регіоні. Крім того, існує зростаюча потреба для випускників з деякою хімією фоном для роботи в промисловості в якості персоналу з контролю якості, керівників виробництва, так і в різних урядових і приватних науково-дослідних лабораторіях, наприклад, розвідки корисних копалин, моніторинг забруднення навколишнього середовища, сільське господарство. Внесок хімії випускників в регіональний розвиток є значним. ... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Дослідження в області математики є дослідження в принципах, які є загальними для всіх, і в інструментах, які доступні всім, щоб описувати і аналізувати світ. Випускники ... [+]

Бакалавр наук є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу; з яких вісім курсів знаходяться на 100 рівні, вісім курсів на 200 рівні, і вісім курсів на 300 рівні. Дисципліни, які допускаються в якості основного або мінору для бакалавра наук в 2017 році є:

Бакалавр в області математики

Математика вважається основою всіх наук. Це мова, яка використовується інженерії, прикладної науки, науки про життя, соціальної науки і бізнесу.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Обчислювальна наука (CS) охоплює діапазон від теорії за допомогою програмування на передові розробки обчислювальних рішень. Комп'ютерна наука пропонує основу, яка дозволя ... [+]

Бакалавр наук є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу; з яких вісім курсів знаходяться на 100 рівні, вісім курсів на 200 рівні, і вісім курсів на 300 рівні. Дисципліни, які допускаються в якості основного або мінору для бакалавра наук в 2017 році є:

Бакалавр в області обчислювальної техніки

Обчислювальна наука (CS) охоплює діапазон від теорії за допомогою програмування на передові розробки обчислювальних рішень. Комп'ютерна наука пропонує основу, яка дозволяє випускникам адаптуватися до нових технологій і нових ідей. Робота комп'ютерних вчених ділиться на три категорії: а) проектування і будівництво програмного забезпечення; б) розробка ефективних способів вирішення обчислювальних завдань, таких як зберігання інформації в базах даних, передача даних по мережі або надання нових підходів до вирішення проблем безпеки; і в) розробку нових і більш ефективних способів використання комп'ютерів і вирішення конкретних завдань в таких областях, як штучний інтелект. Більшість програм комп'ютерної науки вимагають деякої математичної підготовки.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Ця дисципліна, пропонована школа географії, наук про Землю та довкілля, знайомить студент до вивчення біофізичної середовища Землі, широкого поле людської географії, а та ... [+]

Бакалавр наук є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу; з яких вісім курсів знаходяться на 100 рівні, вісім курсів на 200 рівні, і вісім курсів на 300 рівні. Дисципліни, які допускаються в якості основного або мінору для бакалавра наук в 2017 році є:

Бакалавр географії

Ця дисципліна, пропонована школа географії, наук про Землю та довкілля, знайомить студент до вивчення біофізичної середовища Землі, широкого поле людської географії, а також інших курсів, які вчать географії з акцентом на островах Тихого океану, такі як природа і поширення в світі рослин і тварин ресурсів в районі Тихого океану. ... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Ця програма не слід звичайним вимогам програми для основних і другорядних дисциплін, але замість того, щоб мати визначені набори курсів, через кордон дисципліни. ... [+]

Бакалавр наук - Призначають Програма є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу; вісім курсів на 100 рівні, вісім курсів на 200 рівні, і вісім курсів на 300 рівні.

Бакалавр в області управління морським

Ця програма не слід звичайним вимогам програми для основних і другорядних дисциплін, але замість того, щоб мати визначені набори курсів, через кордон дисципліни. Ці програми пропонують школи морських досліджень (SMS), з місією: ... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Бакалавра студенти, зацікавлені у вивченні фізики можуть взяти фізику в якості єдиного мажору, подвійного мажору або мінору. BED студенти можуть вибрати фізику в якості д ... [+]

Бакалавр наук є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу; з яких вісім курсів знаходяться на 100 рівні, вісім курсів на 200 рівні, і вісім курсів на 300 рівні. Дисципліни, які допускаються в якості основного або мінору для бакалавра наук в 2017 році є:

Бакалавр з фізики

Фізика є фундаментальною наукою, яка дає нам кількісне розуміння нашої фізичної середовища. Фізика також основа техніки і технології. Розуміння основних законів фізики має важливе значення в широкому діапазоні професій. Наприклад, кваліфікація в фізиці має безпосереднє застосування в науково-педагогічної, метеорології, зв'язку, науки про навколишнє середовище, обчислювальній техніці і електроніці. Натисніть тут причини, чому ви повинні вивчати фізику. Основні навички, отримані при вивченні фізики - аналітичні здібності, логічне мислення, вимір, рішення задач і експериментальні методи - дати студентам унікального широку підготовку, яка застосовується в багатьох сферах.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

University of the South Pacific USP

Бакалавр комерції у професійній бухгалтерії є запропонованої програмою і існує для студентів, які вже знаходяться в області бухгалтерського обліку або мати попередній дос ... [+]

Бакалавр комерції у професійній бухгалтерії є запропонованої програмою і існує для студентів, які вже знаходяться в області бухгалтерського обліку або мати попередній досвід роботи в області бухгалтерського обліку, і хотіли б продовжити свою кар'єру в професійній бухгалтерській фірмі.

Ця програма складається з 24 курсів, з яких вісім знаходяться на 100 рівні, вісім знаходяться на 200-рівні і вісім на 300 рівні.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Бакалавр комерції в сфері туризму і готельний менеджмент ступінь програми був розроблений для задоволення потреб роботодавців для стратегічних, технологічних і управлінсь ... [+]

The Бакалавр комерції в сфері туризму і готельного менеджменту програма ступеня була розроблена для задоволення потреб роботодавців для стратегічних, технологічних і управлінських навичок, які вважаються необхідними в цій захоплюючій і динамічною галузі.

Програма включає в себе теорію і знання ви отримуєте від традиційної програми ступінь в галузі ділового адміністрування та туризму досліджень, а також практичного навчання в секторах індустрії туризму. Протягом програми, ви будете брати участь в аналізі ряду сценаріїв бізнесу та управління, для яких ви будете готувати рекомендації та рішення. Програма також забезпечує міжнародну перспективу на основі тематичних досліджень, які відображають глобальний характер індустрії туризму... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Бакалавр з розробки програмного забезпечення (BSE) призначений для виробництва якісних, випускників світового класу в цій швидко розвивається дисципліни. Ступінь була спе ... [+]

Програмна інженерія є систематичний і дисциплінований підхід до розробки програмного забезпечення. Це відноситься як комп'ютерні науки та інженерних принципи і методи для створення, експлуатації та технічного обслуговування систем програмного забезпечення.

Бакалавр з розробки програмного забезпечення (BSE) призначений для виробництва якісних, випускників світового класу в цій швидко розвивається дисципліни. Ступінь була спеціально розроблена у відповідь на попит промисловості для виробництва випускниці програмного забезпечення інженерів з можливістю програмних систем проекту. Випускники, які можуть запропонувати навички в цих областях мають попит ділових і урядових організацій, що займаються розробкою програмного забезпечення. Випускники будуть підготовлені для кар'єри в усіх галузях промисловості, як розробники програмного забезпечення, розробників додатків, фахівців з програмування і системного аналізу. USP пропонує ступінь бакалавра інженерії програмного забезпечення. Це чотири роки професійний ступінь.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Бакалавр технічних наук є чотирирічний програмою, що містить тридцять два курсу, вісім на 100 рівні, вісім на 200 рівні, шістнадцять на 300 рівні плюс промислове кріпленн ... [+]

Інженерні програми, пропоновані школою інженерії та фізики (SEP) забезпечує підготовку, щоб задовольнити потреби в робочій силі регіону, особливо для країн-членів УСП.

Бакалавр техніки в області електротехніки та електроніки

отримала акредитацію від Інституту професійних інженерів Нової Зеландії (IPENZ)

Інженерні градуси акредитованих IPENZ визнані як відповідна початкові академічні вимоги для професійних інженерів.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Бакалавр технічних наук є чотирирічний програмою, що містить тридцять два курсу, вісім на 100 рівні, вісім на 200 рівні, шістнадцять на 300 рівні плюс промислове кріпленн ... [+]

Інженерні програми, пропоновані школою інженерії та фізики (SEP) забезпечує підготовку, щоб задовольнити потреби в робочій силі регіону, особливо для країн-членів УСП.

Бакалавр техніки в механічних

отримала акредитацію від Інституту професійних інженерів Нової Зеландії (IPENZ)

Інженерні градуси акредитованих IPENZ визнані як відповідна початкові академічні вимоги для професійних інженерів.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Бакалавр комерції є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу з яких вісім курсів на 100 рівні, вісім курсів знаходяться на 200 рівні і вісім курсів знаходяться ... [+]

Бакалавр комерції є трирічна програма, що містить двадцять чотири курсу з яких вісім курсів на 100 рівні, вісім курсів знаходяться на 200 рівні і вісім курсів знаходяться на 300-рівні, включаючи два 100-рівня і два 200-рівня університетські курси.

Дисципліни, які допускаються в якості основного для бакалавра комерції ступеня в 2017 році є:

облік Міжнародний Бізнес Менеджмент Управління людськими ресурсами Менеджмент туризму Банківська справа економіка Управління з туризму ... [-]
Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of the South Pacific USP

Net-орієнтованих обчислень охоплює ряд підпроцесів спеціальностей в тому числі: мережевих концепцій комп'ютера і протоколів зв'язку, мультимедійних систем, стандартів Web ... [+]

Останні досягнення в області комп'ютерної і телекомунікаційної мережі збільшили значення мережевих технологій в комп'ютерній дисципліни. Net-орієнтованих обчислень є відносно новою галуззю обчислювальної техніки, і являє собою зсув парадигми в інтернет-обчислювальної моделі.

Net-орієнтованих обчислень охоплює ряд підпроцесів спеціальностей в тому числі: мережевих концепцій комп'ютера і протоколів зв'язку, мультимедійних систем, стандартів Web і технологій, мережевої безпеки, бездротових і мобільних обчислень і розподілених систем. Після закінчення школи, наші випускники можуть розраховувати знайти можливості працевлаштування в приватному та державному секторах, де ІКТ використовуються. Широкий діапазон варіантів кар'єри включають, але не обмежуються ними, адміністратора мережі, Network Analyst, консультант і додатків Developer для Інтернету та мобільних середовищах. USP пропонує ступінь бакалавра Net-орієнтованих обчислень. Це чотири роки професійний ступінь.... [-]

Фіджі Suva
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
The University of the South Pacific
Suva, Central Division, Фіджі
Веб-сайт