University of the South Pacific USP

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Університет південній частині Тихого океану (USP) є провідним постачальником вищої освіти в регіоні Тихого океану і міжнародного центру передового досвіду в галузі викладання, наукових досліджень: консультування та навчання з усіх аспектів Тихоокеанського культури, навколишнього середовища і потреб в галузі розвитку людських ресурсів.

Про університет

USP - Введення

Університет південній частині Тихого океану є провідним вищим навчальним закладом для Тихоокеанського регіону, однозначно поміщеного в області надзвичайного фізичного, соціального та економічного розмаїття.

Заснований в 1968 році, USP є одним з двох університетів такого типу в світі. Він знаходиться у спільній власності уряду 12 країн-членів: Острови Кука, Фіджі, Кірібаті, Маршаллові Острови, Науру, Ніуе, Соломонові Острови, Токелау, Тонга, Тувалу, Вануату і Самоа. Університет має кампуси в усіх країнах-членах. Основний кампус, Laucala, в Фіджі. Campus Alafua в Самоа, де школа сільського господарства і харчових технологій перебуває, і Campus Emalus в Вануату є місцем для школи права.

Академічні школи, інститути і центри в Університеті південної частини Тихого океану організовані в трьох факультетах і на чолі з деканами.

До них відносяться: факультет мистецтв, права та освіти; Факультет економіки і бізнесу; і факультет науки, техніки і навколишнього середовища. Кожен факультет складається з ряду шкіл, які пропонують широкий спектр навчальних програм і курсів на студентів і аспірантів.

Університет також пропонує програму за допомогою дистанційного і гнучкого навчання в різних режимах і технологій протягом 14 кампусів патентів США.

Розширені комунікаційні технології через USPNet використовується для досягнення студентів дистанційних і гнучкого навчання через великі простори Тихого океану.

Багатонаціональний характер персоналу і студентів дають USP винятковий характер. Це якість установа виробляє ступеня порівнянні з тими, нагороджено університетів в Австралії, Новій Зеландії і Великобританії. Випускники USP знаходяться в важливих керівних посадах в рамках державного і приватного секторів у всіх країнах-членах і в багатьох країнах по всьому світу.

Університет встановив високі стандарти якості в своїх дослідженнях. Основні наукові зобов'язання включають в себе бізнес-менеджмент, педагогічна освіта, Тихоокеанські дослідження, морські дослідження, сільське господарство, науку і техніку.

університет Регіон

Університет південній частині Тихого океану простягається на 33 мільйонів квадратних кілометрів океану, площа більш ніж в три рази перевищує розмір Європи. На відміну від цього, загальна маса землі приблизно дорівнює площі Данії. Популяції розрізняються за розміром від Токелау з 1600 чоловік до Фіджі з більш ніж 800,000. Загальна чисельність населення складає близько 1,3 мільйона чоловік.

Міжнародні авіакомпанії, що літають маршрутів між Австралією, Японією, Кореєю, Новою Зеландією і США пов'язують ряд острівних країн. Є також авіакомпанії, які обслуговують регіон. У країнах, міжострівні доставка використовуються для досягнення більш дрібних островів без авіапослуг.

Через свого стратегічного положення і споруд, USP привертає видатних вчених і співробітників з усього світу.

ректорат

USP регулюється своїм власним радою, до якої входять представники уряду країни-члена, наукових співробітників, студентів, громадських і ділових кіл, секретаріат Форуму тихоокеанських островів, Секретаріат Тихоокеанського спільноти, Американська рада з освіти, Таємна рада, Австралія і Нова Зеландія.

Сенат науковий авторитет університету, відповідальний за такі питання, як навчання і наукові дослідження.

Рада і Сенат подаються комітетами, які працюють в таких областях, як фінанси, управління людськими ресурсів і академічне планування. Інші комітети займатися спеціальними проектами і роботою день у день університету.

Урочистий глава університету є канцлер. Канцлери USP були взяті з керівників урядів країн-членів Університету і включають в себе прем'єр-міністр, президент і глава держав. Pro канцлер є головою Ради і виконавчий керівник Університету є віце-канцлером. Віце-канцлер допомагає два заступнику проректорів та два Pro проректорів.

Група старших керівників несе відповідальність за благополуччя університетської спільноти. Виконавчий директор з фінансів займається управлінням фінансами університету. Виконавчі директори людських ресурсів забезпечує управління людськими ресурсами університету. В цілому, USP працює більше 1500 співробітників.

USP Бачення, Місія та цінності

Наше бачення

Досягнення досконалості та інновацій в інтересах сталого розвитку острівних держав Тихого океану

Наша місія

 • Для того, щоб забезпечити тихоокеанські людина з повним спектром чудовою і відповідної третинної кваліфікації;
 • Для того, щоб забезпечити переваги передових досліджень та їх практичного застосування;
 • Для того, щоб забезпечити громади і країни Тихоокеанського регіону з відповідними, економічно ефективними і стійкими рішеннями, в тому числі підприємництва, їх основні завдання; і
 • Для того, щоб бути зразком вищої освіти для тихоокеанських островів в області якості, управління, застосування технологій і співпраці з національними вищими навчальними закладами.

Наші цінності

 • Зобов'язання і лояльність співробітників і студентів в установи та регіону;
 • Високі стандарти управління, керівництва, академічної свободи, чесності і прозорості;
 • Високі стандарти творчості, інновації, командна робота і гнучкість в прагненні до досконалості;
 • Інвестиції в персонал, нагородження співробітників передового досвіду і розширення прав і можливостей всіх команд USP;
 • Повага до самобутності і різноманіття в нашому Тихоокеанському спадщини і його розвитку, збереження і поширення інформації;
 • Прагнення до регіонального співробітництва та інтеграції;
 • Позитивне та інклюзивне навчання і умови життя для студентів передового досвіду;
 • Підтримка гнучких учнів у всіх місцях для досягнення успіху в роботі, житті і громадянства;
 • Захист і виховання навколишнього середовища;
 • Сильні відносини, щоб взаємодіяти з національними урядами, Тихоокеанським співтовариством і партнерами з розвитку;
 • Смирення в роботі, вчитися в інших, дорожить довіру даного, і честь тихоокеанські знання, контексти і прагнення.

В кінцевому рахунку, як Бачення і Місія дійсного Стратегічного плану буде здійснюватися за рахунок внесків і атрибутам випускників і співробітників USP в. Ці ключові фактори стратегічного плану.

Розташування

Сува

Address
The University of the South Pacific

Сува, Центральний відділ, Фіджі
Веб-сайт

Програми

BA
BSc
Bachelor