Прочитайте офіційний опис

VAMK це сучасний і міжнародний університет прикладних наук, розташованих в місті Вааса, Фінляндія. VAMK забезпечує високий рівень теоретичної та практичної орієнтованої освіти на фінському і англійською мовою, як на рівні бакалавра в неповний робочий день утворення повний робочий день і, а також професійного рівня магістра ступеня.

Наші сильні сторони в енергетичних технологій і міжнародної ділової компетенції і в цих областях ми знаходимося в тісному співробітництві з Вааса енергетичного сектора краю вважаються.

Основними напрямками є високі технології, міжнародного бізнесу, а також охорону здоров'я та соціальні послуги. VAMK приймає особливий інтерес поєднуючи традиційний дух підприємництва регіону з міжнародної громадськості, мови і культури в освіті. Існує сильний акцент на інтернаціоналізації та інструкторів підтримувати високий освітній стандарт.

VAMK має велику мережі співпраці з університетами та іншими навчальними і науково-дослідними інститутами за кордоном, а також у Фінляндії. Персонал, програми та послуги об'єднуються, щоб забезпечити широкий спектр альтернатив навчання, пропонуючи неперевершене поєднання якості освіти в сучасному і студентського відпочинку міста Вааса.

В даний час VAMK має 3300 студентів, що навчаються і штатних співробітників понад 210 членів, а також 50 неповний робочий день або виїзні вчителі та викладачі. VAMK складається з двох кампусів, один в Палосаарі - морська сторона університетського містечка, і один на Raastuvankatu в самому серці центру міста. Обидва кампуса легко дістатися, і тільки 1,5 км одна від одної.

VAMK Ltd, Університет прикладних наук

Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK Ltd, Університет прикладних наук є міжнародним вищим навчальним закладом давати освіту бакалавра ділового адміністрування, інженерних і соціальних послуг, а також дипломованих медичних сестер і медичних сестер на фінською мовою, а англійською мовою для вимогливих потреб трудового життя.

VAMK Ltd знаходиться у власності міста Вааса, Університет Вааса, обласної ради Пох'янмаа і Остроботніі торгової палати.

У товаристві з обмеженою відповідальністю, вища сила рішення покладено на загальних зборах, де акціонери реалізують свою владу відповідно до правом голосу їх участі. Рада директорів, який відповідно до Закону про товариства з обмеженою відповідальністю, бачить в управлінні компанії і відповідної організації його діяльності. Ректор VAMK, ​​за підтримки Керівного комітету, виступає в якості керуючого директора Oy Ab VAMK.

історія

Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​Університет прикладних наук, почав свою роботу в якості тимчасового політехнікуму на 1 серпня 1996 року і був заснований на п'яти установах: Вааса технологічний інститут, Вааса комерційний коледж, Вааса коледж готельного та ресторанного обслуговування, Вааса коледжу охорони здоров'я і Вааса коледж побутових і соціальних послуг.

Незабаром після того, як ці інститути були об'єднані в три Вааса технологічний інститут, Вааса Інституту економіки бізнесу і туризму та Вааса інституту охорони здоров'я і соціальних служб. Операція отримала постійну ліцензію на створення єдиного університету прикладних наук.

Ці установи мають чудові індивідуальні традиції до злиття: бізнес-освіта має історію більше 100 років в місті Вааса. Навчання фахівців в області технології в Вааса було надано більше 150 років, тоді як підготовку фахівців в області охорони здоров'я було забезпечено протягом 25 років. Крім технологічного інституту, дві інші інститути були розділені на VAMK (по імені Вааса Політехнік) і коледжів середньої освіти у зв'язку з отримання постійної ліцензії на 1 серпня 1999 року.

Сьогодні VAMK має три освітні школи, дві одиниці для студентських та адміністративних служб, а також блок для прикладних досліджень і розробок. Сильні сторони VAMK є міждисциплінарний, багатомовним і міжнародне освіту з хорошим досвідом роботи в області високих технологій, міжнародного бізнесу та туризму, а також високорозвиненою медико-санітарної допомоги та соціальних послуг відповідно до відомим установам історію освіти.

Місія, бачення і цінності

Vaasan ammattikorkeakoulu, Університет прикладних наук (VAMK) навчає міжнародних експертів, щоб служити комерційної та промислової життя. VAMK є багатомовним і міжнародним вищим навчальним закладом, який пропонує освіту на двох мовах, а також досліджень, розробок та інноваційної діяльності, інтегрованих в викладанні технології, економіки бізнесу і охорони здоров'я і соціальних послуг.

VAMK пропонує освіту в формі навчання і спеціалізації програм ступеня провідних до основних ступенів і ступенів професійного магістра. Важливою частиною дослідження є співпраця з робочого життя.

наше бачення

щоб бути енергійним, привабливим, а також міжнародного навчання та наукової спільноти, яка працює в тісній співпраці з професійної трудового життя регіону підтримує успіх регіону.

Наша місія полягає в тому

для підготовки міжнародних експертів для потреб трудового життя Остроботніі, пропонуючи Програми на отримання ступеня в області технологій, бізнес-економіка, Охорона здоров'я та надання соціальних послуг, а також шляхом проведення наукових досліджень і дослідно-конструкторських робіт тісно пов'язані в цих областях. Наша діяльність на багатьох мовах і міжнародних.

Основні напрямки нашої діяльності є

Технічне ноу-хау енергетичної галузі, зокрема вироблення електроенергії, використання і передачі технологій та інформаційних технологій з акцентом на енергетичній галузі. Бізнес ноу-хау експортної промисловості, особливо практики міжнародної торгівлі і логістики. Істотна основне ноу-хау соціальних послуг та охорони здоров'я і зміцнення здоров'я населення, добробуту і вміння працювати.

наш профіль

Профіль VAMK підкреслює міжнародне співробітництво та регіональний вплив. Наші програми Degree зосередитися на підготовці фахівців з міжнародними компетенцій, необхідних промисловості і ділового життя, і ми хочемо бути активними в розвитку цих компетенцій. Регіональне вплив здійснюється за допомогою освіти і наукових досліджень, заснованих на потребах робочої життя регіону. Трудове життя практично інтегрована в навчанні студентів з використанням в центрі педагогічних методів.

Наші цінності

Орієнтація на клієнта: Ми очікуємо , що і знати потреби і очікування клієнтів, і ми задовольнити ці потреби і очікування за рахунок операцій гнучкі, високоякісні. Сталий розвиток: Ми приносимо додаткову цінність західній Фінляндії, розвиваючи наші операції наполегливо і новаторськи і дотриманням екологічних цінностей. Майбутнє-орієнтованої досвід: Ми забезпечуємо робочу життя з експертами і забезпечити наші власні ноу-хау та досвід за допомогою безперервного навчання. Повага: Ми будуємо взаємна довіра, поважаючи усіх , як людська істота, і ми відкрито дати позитивну і конструктивну зворотний зв'язок.

VAMK в двох словах

Студенти

3250 (560 в неповний робочий день освіти)

Персонал

212 (124 членів факультету)

ступінь програм

13 ступеня бакалавра в області очного навчання 4 Professional Магістерська Градуси До 10 програм на здобуття ступеня в неповний робочий день освіти в рік

напрями навчання

Технічні та прикладні науки Економіка підприємства Охорона здоров'я та соціальні послуги Бізнес Інформаційні технології

час навчання

Денне навчання 210-240 ECTS (3,5-4 років) Частина часу утворення 210-240 ECTS (3-5 років) Професійний Магістерська Градуси 60-90 ECTS (2-3 роки)

Міжнародна діяльність

350 іноземних студентів ступеня 80 студентів Вступники обмін 180 Вихідні студенти за обміном

Якість навчання: 72% випускників класу навчання в Висококомпетентні

Заключні тези, зроблені для трудового життя: 75%

Навчальні програми і кваліфікацій, присвоєних

Бакалавр -level:

Міжнародний бізнес: Бакалавр ділового адміністрування (англійською мовою) Бізнес Економіка: Бакалавр ділового адміністрування (на фінською мовою) Бізнес Інформаційні технології: Бакалавр ділового адміністрування (на фінською мовою)

Соціальні послуги: Бакалавр соціальних послуг (на фінською мовою) Охорона здоров'я: Бакалавр охорони здоров'я (на фінською мовою) Охорона здоров'я: Бакалавр охорони здоров'я (на фінською мовою)

Енергетична технологія: Бакалавр техніки (на фінською мовою і частково викладені англійською мовою) Інформаційні технології: Бакалавр техніки (англійською та фінською мовами) Цивільне будівництво: Бакалавр техніки (на фінською мовою) Електротехніка: Бакалавр техніки (на фінською мовою) Екологічні технології (на фінською мовою) Механічні і Технологія виробництва: Бакалавр техніки (на фінською мовою)

Майстер-рівень:

Управління проектами: магістр технічних наук (англійською мовою) Будівництво: магістр технічних наук (фінською мовою) Бізнес-компетенції: Майстер ділового адміністрування (на фінською мовою) Розвиток і управління в сфері охорони здоров'я і соціального обслуговування: Майстер Охорона здоров'я / Охорона здоров'я / соціальні послуги (на фінською мовою)

Доступні навчальні програми:
англійська
фінський

Цей навчальний заклад також пропонує:

BSc

VAMK University of Applied Sciences

Бакалавр в області міжнародного бізнесу (бакалавр ділового адміністрування BBA) надає студентам знання і навички, необхідні в різних вимогливих експертів і керівних посад ... [+]

Бакалавр міжнародний бізнес (Бакалавр ділового адміністрування BBA) надає студентам знання і навички, необхідні в різних вимогливих експертів і керівних посадах. Англійська є мовою навчання, програма готує студентів, щоб досягти успіху в міжнародній бізнес-середовищі. Крім обміну студентами та практичного навчання за кордоном, наші студенти також мають можливість вивчати подвійного ступеня в одному з наших чотирьох університетів-партнерів в Німеччині, Польщі та Франції. Дослідження включають в себе практичні завдання, що проводяться для робочого краю вважаються життя.... [-]

Фінляндія Vaasa
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
VAMK University of Applied Sciences

Бакалавра в області інформаційних технологій (B.Sc. Інформаційні технології) має своє коріння в місцевій енергетичній галузей промисловості, пов'язаних. Ми націлені на ви ... [+]

Основні результати навчання

Сьогодні Інформаційні технології (ІТ) дифундує в нашій трудового життя, а також в нашому повсякденному житті, у багатьох відношеннях. Це автоматично призводить до зростаючої потреби в ІТ-фахівців в сучасному суспільстві.

У Vaasan ammattikorkeakoulu VAMK, ​​Університет прикладних наук, B.Sc. Інформаційні технології (бакалавр інформаційних технологій) має своє коріння в місцевій енергетичній галузей промисловості, пов'язаних. Ми націлені на виробництво фахівців, які можуть допомогти великих міжнародних компаній і місцевих гравців в розробці їх продукції і технічних додатків, пов'язаних з ІТ.... [-]

Фінляндія Vaasa
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

VAMK Introduction Video 2015 - Training Tomorrow´s Professionals Today

Vaasan ammattikorkeakoulu
Address
VAMK, University of Applied Sciences Wolffintie 30
65200 Vaasa, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 20 7663300