Ambis University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми є найбільшим приватним коледжем в Чеській Республіці, де навчається понад 4000 студентів у 3 місцях у містах Прага та Брно.

Заснований у 2001 році як перший приватний заклад коледжу, з тих пір ми підготували понад 13 200 студентів до кар’єри в корпоративному та державному секторах.

Ми пропонуємо такі програми бакалаврату (бакалавр - докторантура) та аспірантури (магістр - магістр) за акредитацією Міністерства освіти Чеської Республіки.

  • Управління бізнесом (чеською мовою)
  • Управління безпекою (чеською мовою)
  • Регіональний розвиток (чеською мовою)
  • Економіка та управління бізнесом (англійською мовою)

DSC02634Ambis University","author_url":"","source":""}" />

Входить до складу Cognos AG

Cognos AG - одна з найбільших приватних та незалежних освітніх компаній у Німеччині, яка працює з технікумами, коледжами та установами додаткової освіти в Німеччині, Чехії, Люксембурзі та інших країнах. В даний час AG складається з 15 компаній.

Стати світовим лідером бізнесу

Поєднайте бізнес-освіту, пристосовану до 21 століття, з життям у Празі, одному з найкращих напрямків для іноземних студентів.

AMBIS BUDOVA-14Ambis University","author_url":"","source":""}" />

Отримати поглиблені знання про бізнес

В Ambis University ми виходимо за межі вивчення інформації про підручники. Усі наші викладачі викладають з великого досвіду практичного досвіду та займали важливі посади у своїх галузях. На додаток до навчання в нашому маленькому класі, ви відвідаєте реальні компанії і побачите, як вони застосовують теорію на практиці.

Реальна освіта в Празі

Столиця вважається одним з найкращих напрямків для іноземних студентів завдяки доступності, якісним університетам та багатому соціальному життю.

За останні кілька років Прага переросла в один з найкращих бізнес-центрів Європи. Як одна з найбільш швидкозростаючих економік Європи, Чехія залучає деякі провідні світові компанії.

campusAmbis University","author_url":"","source":""}" />

Розташування

Прага

Address
Lindnerova 575/1, 180 00 Praha 8-Libeň
Czech Republic

Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія