Charles University Faculty of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

The факультет освіти є одним з сімнадцяти факультетів, пов'язаних під егідою Карлова університету в Празі. Його основна мета полягає в тому, щоб навчати вчителів та інших педагогічних кадрів для всіх типів шкіл і шкільних систем, на різних рівнях навчання (бакалаврів і магістрів) і форм. У той час як п'ять інших факультетів в рамках Карлова університету також офіційно кваліфіковані для підготовки вчителів, що робить факультет освіти унікальним є тривалість і складність його освітньої спрямованості. Факультет забезпечує університетського рівня до і в обслуговуванні педагогічної освіти в наступних областях: Гуманітарні науки, суспільні науки, художньої освіти, фізичної культури, математики та природничих наук.

На факультеті в даний час навчання близько 4200 студентів в обох БА і навчальних програм MA, плюс близько 10 000 студентів, які викладаються в широкому діапазоні комбінованих форм навчальних програм, головним чином, як частина професійного розвитку педагога.

Факультет також відкритий для навчання оплачувану іноземних студентів, які можуть бути зараховані на програми викладаються англійською мовою. Факультет бере участь в міжнародній програмі Erasmus Mundus, спрямованої на сприяння студентів і викладачів мобільності.

навчальні програми бакалавра та магістра

У 2006 році на факультеті була прийнята ECTS кредитну систему, яка визнана у всіх країнах ЄС і тим самим полегшує мобільність студентів в рамках ЄС. студент факультет освіти як правило, вивчає комбінацію з двох предметів.

навчальні програми бакалаврату

3-річної програми дослідження БА з метою надати студентам суттєві знання в двох обраних предметів, але це не є ступінь викладання - випускники BA офіційно не кваліфіковані, щоб викладати. Саме тому структура обов'язкових і факультативних курсів, пропонованих в рамках програми призначена таким чином, вибудовується професійних знань в обраній тематиці, а не освітніх навичок і компетенцій навчання студентів. BA навчальний план включає в себе, отже, лише кілька курсів в педагогічних і психологічних дисциплін. Проте, навчальний план також включає в себе обов'язкову мотиваційну практику викладання, яка повинна допомогти студентам вирішити, чи хочуть вони продовжувати в дослідженні подальшої МА, щоб отримати ступінь навчання.

Майстер навчальних програм

Випускники 2-річної програми подальшої МА придбають значний досвід у професійній галузі, яку охоплює двох основних предметів за їх вибором, а на додаток до цього, вони також розробили свої педагогічні, психологічні та дидактичні компетенції, має вирішальне значення для будь-якої професії вчителя. Таким чином, крім обов'язкових і факультативних курсів, які прагнуть зміцнити професійні знання студентів, МА навчальний план також включає в себе спеціально розроблені дидактичні курси і повноцінного викладання студентської практики, всі з яких інтегровані в органічному і взаємопов'язану систему. Випускник MA Подальше дослідження повністю кваліфікований, щоб викладати у вищих початкових і середніх шкіл.

історія

The Педагогічний факультет Карлового університету в Празі була заснована в листопаді 1946 року заснований на одному з перших указів президента, які будуть передані після відновлення незалежної держави Чехословаччини, а також на нещодавно прийнятий закон, який прагнув встановити освітні факультети в усіх університетах того дня , Це стало кульмінацією міцного зусилля щодо забезпечення значного університетської освіти для вчителів на всіх рівнях, як первинні і вторинні. Педагогічний факультет Карлового університету був офіційно відкритий 15 листопада 1946 року в Празі Рудольфінум (Будинок художника), а також святковий запуск присутні президент Чехії, доктор Едвард Бенеш.

Проте, реформа 1 953 школи вдалося демонтувати всі чеські факультети освіти. Новостворене установа для підготовки викладачів загальноосвітніх дисциплін називали педагогічний університет - Вища школа педагогіки.

Ще одна реформа чеської системи освіти (проведеного в 1959 році) народила педінстіту в Празі і Брандис-над-Лабем, які були призначені для підготовки вчителів початкових шкіл, в той час як майбутні вчителі середньої школи повинні були вивчити їх основні предмети на різних факультетах університету, як це мало місце до 1946 року. Чеські факультети освіти були не відновила до 1964 року. Варто відзначити, що вчителі середньої школи образотворчого мистецтва, музики та фізичної культури були спочатку навчання на інших відповідних факультетів Карлова університету в той час як alsoattending деякі педагогічні та психологічні курси на факультеті освіти.

У середині 1970-х років побачили об'єднання і злиття навчальних мереж вчителів початкової та середньої школи і розширення відповідної тривалості навчання до 5 років. Це були досить нещасні часи, як були розібрані або прикладені до різних іншим факультетам університету багато відділів.

За 50 років свого існування Факультету, ряд які заслуговують на увагу фахівців в різних областях викладав в своїх рядах, таких як Кирило Боуден, В. Грабала, J. ​​Charvát, Отакара хлуп, Л. Kopeckij, J. Плавеч, В. Tardy і Ф. Vodička, згадати лише деякі з них.

Розташування

Прага

Address
Pedagogická fakulta UK v Praze
Street: Magdalény Rettigové 4


116 39 Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія