Newton College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Завдяки своїм новаторським підходам до вивчення менеджменту Newton College є на крок попереду інших університетів і надає своїм студентам перевагу перед своїми підприємцями.

За останні п'ять років Newton College в чотири рази перебував у Чеській Республіці з найкращим рейтингом приватного вищого навчального закладу . Він розташований у прекрасній історичній столиці Праги, акредитований Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки, та ступенями, в яких автоматично визнаються нагороди у всіх країнах ЄС.

10 1 Причини для навчання в Newton College

  1. Newton College є дуже надихаючим середовищем. Школа надихає та мотивує студентів досягти своїх цілей, шукати нові перспективи та нові шляхи вирішення проблем. Він також вчить, як розвивати творчість та критичне мислення.
  2. Школа пропонує сучасні та привабливі навчальні програми прикладного бізнесу. Всі програми мають однакову базу - вивчення економіки, менеджменту та психології. На наш погляд, це найкраща суміш для кожного сучасного менеджера.
  3. Випускники коледжу не отримують просто диплом, вони також отримують цінні сертифікати. Студенти, які закінчили навчання, також отримують сертифікат, що підтверджує завершення практичних стажування та підготовки керівництва. Ці сертифікати надають велику перевагу на ринку праці серед наших колег-випускників з інших коледжів.
  4. Особистий підхід. Newton College - це не велика школа. Тут ніхто не просто номер у списку. Кожен студент є індивідом, а співробітники цього коледжу враховують це і відображають це у своєму підході до студентів.
  5. Викладачі - викладачі вищого класу з практичним досвідом роботи. Факультет Newton College включає, наприклад, віце-губернатора Чеського національного банку проф. Володимир Томшик, один з найкращих чеських тренерів Ing. Мілан Бобек, магістр. та багато інших. Школа також часто запрошує відомих членів чеського бізнесу та середовища управління.
  6. Можливість брати участь у діяльності Newton College . Newton College тісно співпрацює зі своїми студентами, які, таким чином, мають можливість брати участь у керівництві школою та бути частиною змін у школі.
  7. Дослідження тісно пов'язане з практикою. Newton College не про запам'ятовування фактів і визначень без необхідності розуміти корінь речей. Всі представлені знання та набуті навички негайно застосовуються в повсякденному житті.
  8. Контакти Під час навчання ви можете придбати багато цінних контактів, наприклад однокласників, вчителів та відомих людей в чеському бізнес-середовищі.
  9. Newton College є єдиною школою, яка пропонує багаторівневу освіту. Студенти можуть вибирати з акредитованих навчальних програм, навчальних курсів з менеджменту та індивідуального наставництва, що надаються членами факультету.
  10. За заслуги в стипендії. Якість школи відображає найкраще за якістю випускників. Newton College прагне мотивувати своїх студентів цінними стипендіями.

Розташування

Прага

Address
Václavské náměstí 11
110 00 Прага, Прага, Чеська Республіка