Прочитайте офіційний опис

Відкрийте для себе Університет Градец-Кралове

УНІВЕРСИТЕТ ХРАДЕЦ КРАЛОВЕ

Знайомтеся динамічний і молодий середовища Університету Градец Кралове - інституту, заснованого в 1959 році, який несе свою нинішню назву з 2000 року. В даний час Alma Mater більш ніж 7300 студентів, Університет Градец забезпечує високоякісне вищу освіту в рамках великого обсягу дослідних полів, які включають соціальні науки, гуманітарні, освітні дослідження, Природничі науки, економіки та інформаційних технологій Дослідження. Велика кількість заявок, поданих в університет щороку демонструє високий попит на навчання в університеті, і це підтверджує відмінну ім'я. Університет Градец Кралове є динамічною організацією, і її постійний розвиток знаходить відображення як у академічних та будівельних робіт: нові факультети та інститути створюються нові навчальні програми проходять акредитацію, а також будівництво університетського містечка в невпинних прогресу. Кампус університету розташований зручно в центрі міста, в декількох хвилинах ходьби від інших університетських будівель, навчальної та наукової бібліотеки, і старе місто.

Випускники Університет Градец Кралове готує кваліфікованих фахівців, які домоглися успіху на місцевому ринку праці, а також за кордоном. У 2010 році університет отримав диплом Supplement Label, сертифікат, виданий Європейської комісії, яке підтверджує, що університет відповідає всім стандартам європейських вищих навчальних закладів. Документ автоматично присвоюється всім випускникам, і це гарантує всесвітнє визнання диплома в університеті м Градец Кралове.

Університет складається з п'яти частин: факультет освіти, факультет інформатики та менеджменту, філософський факультет, факультет природничих наук і Інституту соціальної роботи.

педагогічний факультет

Педагогічний факультет Університету Градец Кралове пропонує 64 курсів безперервної освіти, кількість обслуговуючого персоналу цих курсів вище, ніж 1300. Курси, пропоновані університетом третього віку дуже популярні; більше 600 студентів були зараховані в них у 2014 році.

Курси на факультеті освіти Університету Градец Кралове наведені на 172 академічних співробітників, з яких налічується 12 професорів і 33 доцентів.

У Faculty's науково-дослідні заходи розробляються в декількох рівнях. Одним з них є залучення експертів Faculty's в різні типи проектів - проектів, підтримуваних Агентством по грантам Чеської Республіки та проектів за підтримки самого факультету (основна увага зосереджена на розвитку наукового потенціалу молодих науковців і на дослідження і наукової діяльності студентів).

Співробітники Faculty's активно беруть участь в ряді проектів ESF. Публікація діяльність науковців реалізуються в рамках національних і міжнародних журналах; університет видавництво "Gaudeamus" успішно публікує монографії розглянуті і навчальні матеріали. Академічні співробітники беруть участь в численних національних і міжнародних конференціях. Найважливіше захід, спрямований на професійних зустрічах експертів і фахівців є Дні педагогіки проводиться щороку протягом останнього тижня в березні. Ця подія вже створила свою традицію.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Навчальний рік організовано в 2-х семестрів. Зимовий семестр починається зазвичай в третій тиждень вересня і закінчується в грудні; Літній семестр починається в лютому і закінчується в липні. Семестр завжди супроводжується 6-тижневого періоду іспитів.

Наш університет дуже добре зарекомендували себе Buddy System. Місія ESN Buddy System HK, щоб допомогти з інтеграцією Еразма та інших іноземних студентів в місцеве середовище.

Студенти Університету Градец Кралове, забезпечуються житлом у гуртожитку університету Palachova.

(Громадяни не входять в ЄС) VISA: Іноземні громадяни, які підлягають візові вимоги повинні подати заяву на отримання візи до їх вступу в Чеській Республіці в уповноваженому посольства Чехії. Віза не потрібна для громадян ЄС. Це може зайняти 2 місяці, щоб отримати візу, так що не забудьте нанести на час!

Вид на проживання з метою вивчення є обов'язковим для всіх іноземних студентів, які проживають тут протягом більш ніж 90 днів. Країн, що не входять в ЄС: Це є обов'язковим для студентів з-поза меж ЄС країн, щоб мати дозвіл на проживання / візи до приїзду до Чехії - це не має значення, як довго вони будуть вчитися тут. Студенти повинні подавати заявки на отримання дозволу на тимчасове проживання в посольства Чехії, консульського чи дипломатичного представництва в домашніх умовах або в найближчій країні. Міжнародні офіси на відповідних факультетах надавати допомогу для вхідних іноземних студентів.

Чому варто вчитися в Чеській Республіці?

  1. Тому що він пропонує безкоштовну освіту в державних університетах! Освіта в Чехії має істотну перевагу - вона може бути безкоштовно, для тих, хто хоче отримати диплом про закінчення університету Чехії, тобто для тих, хто вчиться на чеською мовою.

  2. Через високої якості освіти. Сьогодні дипломи чеських університетів високо цінуються у всьому світі, поряд з англійським і американським, і визнаються у всіх країнах Європейського Союзу.

  3. Через здатність подорожувати по всьому Європейському Союзу. Чеська Республіка є членом ЄС, а в 2007 році приєдналася до Шенгенської зони, що дозволяє студентам пересуватися без візи в усі країни Шенгенської угоди.

  4. Через перспективи успішної кар'єри! Іноземні студенти після закінчення навчання можуть влаштуватися на роботу в Чехії або європейської громадськості, а також в приватних установах і компаніях в рівній мірі як громадян Чехії.

  5. Через високої якості європейського життя і низькі ціни. Через своєї політичної і економічної відкритості, то сьогодні Чехія є однією з найбільш розвинених країн Центральної Європи. Рівень життя можна порівняти з Західної Європи, але ціни на продукти харчування, житло і товари набагато нижче.

  6. Швидка адаптація наших студентів в чеському середовищі. В даний час Чеська Республіка є багатонаціональним і відкрита країна, де більшість громадян може говорити, принаймні, англійською мовою.
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

University of Hradec Králové, Faculty of Education

Відтворення Singing музичний інструмент і Solo Focused з питань освіти є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках навчальної програми Спеціалізація в галузі педагог ... [+]

Відтворення Singing музичний інструмент і Solo Focused за освітою є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках навчальної програми Спеціалізація в галузі педагогіки, організованої у вигляді подвійних тематичних досліджень (тільки в поєднанні з полем дослідження "Музика Культура Основна увага на освіту») В очній формі вивчення.

Профіль випускників і їх перспективної зайнятості: Випускники придбали знання елементарної теорії і практичних навичок, граючи обраного інструменту (фортепіано, орган і скрипка) або сольного співу. Вони також отримали професійні знання про історію та репертуару обраного інструменту / сольного співу. Вони підготовлені для вивчення програми ступеня магістра "Відтворення Singing музичний інструмент і Solo були присвячені навчанню в основних художніх школах". ... [-]

Чеська Республіка Hradec Kralove
інформація
англійська
Денне навчання
3 пошук програми з юриспруденції
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Hradec Králové, Faculty of Education

Мультимедіа Графічний дизайн є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках навчальної програми Спеціалізація в галузі педагогіки, який був організований в очній формі ... [+]

Мультимедіа Графічний дизайн є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках навчальної програми Спеціалізація в галузі педагогіки, який був організований в очній формі навчання.

Профіль випускників і їх перспективної зайнятості: Випускники в галузі графіки та мультимедіа пройшли підготовку в області створення графічного дизайну, графіки та візуальної комунікації в цілому. Вони можуть використовувати будь-які традиційні графічні техніки. Випускники можуть бути використані в якості художників, дизайнерів, викладачів і вихователів. Вони готові викладати в початкових школах, середніх школах, вони можуть працювати в якості викладачів традиційних методів друку, як вихователів у навчальних центрах, як співавтори в музеї під відкритим небом, лекторів на різних виховних заходах. Випускники також можуть працювати в якості незалежних художників і дизайнерів.... [-]

Чеська Республіка Hradec Kralove
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Hradec Králové, Faculty of Education

Транскультурні Комунікація є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках програми вивчення гуманітарних наук, який був організований в очній формі навчання. ... [+]

транскультурні Зв'язок є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках програми вивчення гуманітарних наук, який був організований в очній формі навчання.

Профіль випускників і їх перспективної зайнятості:

Отримані компетенції:

вміння аналізувати різні культурні явища, зрозуміти їх в більш широкому історичному і соціальному контексті розуміння культури; розуміння людини і свідомість загальної людської взаємності ... [-]
Чеська Республіка Hradec Kralove
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bachelor

University of Hradec Králové, Faculty of Education

Соціальної патології і профілактики є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках навчальної програми Спеціалізація в галузі педагогіки, який був організований в очній ... [+]

Соціальна патологія і профілактика є ступінь бакалавра польових досліджень в рамках навчальної програми Спеціалізація в галузі педагогіки, який був організований в очній формі навчання.

Профіль випускників і їх перспективної зайнятості:

Ця навчальна програма присвячена питанням соціальної патології, профілактики та лікування поведінки високого ризику. Випускники забезпечуються повне розуміння соціально-патологічних явищ, проблем їх профілактики і лікування з точки зору педагогіки, психології, соціології, права та інших. Курси також підготовки обслуговуючого персоналу для здійснення наукових досліджень в галузі соціальної патології і профілактики, а також організаційно-виховної роботи з дорослими теж. Випускники готові для наступних видів кар'єри:... [-]

Чеська Республіка Hradec Kralove
інформація
англійська
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
University of Hradec Králové
Faculty of Education
Náměstí Svobody 301
(building C)

Hradec Kralove, Hradec Králové Region, 50003 CZ