Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Математичні та комп'ютерні науки Програми на Карловому університеті Що ми пропонуємо? Високоякісні недорогі магістерських програм на три роки бакалавра і два роки викладав англійською мовою, в одному з найстаріших і найшанованіших університетів в Європі, в одному з найкрасивіших міст у світі, столицю сучасною і технологічно просунутої країни , Програми були запропоновані чеських студентів протягом багатьох років з великим успіхом. Тепер вони відкриті для іноземних студентів, теж.

Кого ми шукаємо? Мотивовані, старанні і обдаровані молоді люди з усього світу, які насмілюються думати і є інтерес до інформатики та математики.

Навчальний план Програма бакалаврату в області комп'ютерних наук Бакалавр програми навчання Генеральний Computer Science призначена для студентів, які хотіли б дізнатися довгострокові основи інформатики та стати фахівцями в своїх методах і підходах. Добротно побудований теоретична база має неоціненне значення для роботи з додатками і розробки програмного забезпечення, і є необхідністю для подальшого вивчення і дослідження в галузі інформатики. Навчальна програма бакалавра, як правило, займає три роки і закінчується державного випускного іспиту, після успішного завершення якого студент отримує звання бакалавра. Ступінь, що присуджується акредитована Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки і є міжнародно визнаним. Мова навчання є англійська.

Ступінь програми магістра У програмах нашого Вчителя, студенти отримують загальне уявлення про свою області, допомагаючи їм самостійно мислити, розрізняти важливі та маргінальних проблем, і швидко пристосовуватися до нових технологій. Основний упор робиться на розуміння основних принципів, як і чому все це працює і на застосування цих принципів в сучасних технологіях. Сильна теоретична основа навчальної програми магістра дає нашим випускникам конкурентні переваги в динамічному світі, де сьогоднішні технології найчастіше застарілими завтра.

Дослідження, як правило, займе два роки і закінчити з державної підсумкової іспит і захисту дисертації магістра. Після успішного завершення студент удостоєний звання магістра наук.

Вхід Вимоги при вступі бакалавра Щоб подати заявку на бакалавра програми Комп'ютерні науки російською мовою ви повинні

провести або працювати в напрямку атестат (диплом) або його еквівалент; у випадках, передбачених законом, сертифікації еквівалентності освіти повинні супроводжувати заявку; зустріти міркування Вимоги та забезпечити достатні докази володіння англійською мовою.

Вступні вимоги магістра Щоб подати заявку на програму магістра російською мовою ви повинні

провести або працювати в напрямку бакалавра або диплом магістра і забезпечити його завірену копію; у випадках, передбачених законом, сертифікація еквівалентності освіти повинні супроводжувати заявку, мати достатню академічну освіту у відповідних областях (див нижче); це може бути продемонстровано за допомогою проходження спеціалізованого обстеження вхід в червні 2015 року, в Празі, яка організована на факультеті математики та фізики, або шляхом надання стенограми (успішності) від вашої попередньої освіти (переважно в супроводі навчальних програм завершених курсів); перспективні студенти, які не мають цього фону можуть бути допущені за умови, що вони завершити відсутні курси бакалавра, є достатні знання англійської мови; це може бути продемонстровано шляхом надання ваші результати в одному із стандартних англійських тестів, які ми визнаємо (див нижче).

Ви також можете супроводжувати вашу заявку по

Заява про цілі, в яких ви описали ваші причини для звернення до пропонованої програмі, ваша дослідження і, можливо, також дослідити інтереси і майбутні кар'єрні плани, рекомендаційні листи, як останні, якнайдалі від професорів і роботодавців, які можуть коментувати ваші останні професійних досягнень і вашої кваліфікації для переслідуючи ступінь магістра в галузі математики або інформатики.

Є два відбіркові тури щороку: взимку круглий з крайнього терміну подачі заявок 29 лютого 2016І навесні навколо з Крайній термін подачі 31 травня 2016. Огляд комісія обирає найкращих кандидатів у кожному раунді. Мета процесу визнання огляду полягає у виборі з пулу претендентів тих осіб, які найкраще показані можливості та працьовитість очікуваний студентів Карлова університету.

Реєстраційний внесок для бакалаврів та магістерських програм Усі кандидати: 20 EUR (близько $ 22) за застосування; Будь ласка, зверніть це за допомогою кредитної карти, дотримуючись інструкцій, наведених в онлайн додатки.

Вартість навчання для бакалаврів та магістерських програм 140000 крон (5000 євро); студенти з ЄС мають право на 40-відсоткову знижку Середня вартість життя в діапазоні від Від 400 до 600 EUR близько $ 440 до $ 660) на місяць, у тому числі проживання, харчування, громадський транспорт, і дозвілля.

Розташування

Прага

Address
Charles University
Faculty of Mathematics and Physics
Ke Karlovu 3
Prague 2

121 16 Прага, Прага, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми