American University in Switzerland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія American University in Switzerland

Готуючи вас до сучасного ділового середовища, American University in Switzerland є одним із провідних міжнародних університетів бізнесу American University in Switzerland , розташованому в Ла-Тур-де-Пейц. Розташований на березі Женевського озера, AUS знаходиться недалеко від Олімпійської столиці Лозани та Женеви - центру дипломатії.

Протягом своєї 29-річної історії AUS готував міжнародних студентів з відповідними бізнес-знаннями, інструментами та тренінгами, щоб стати позитивним учасником будь-якої організації протягом усієї їхньої кар’єри.

Пропонуючи персоналізовану освіту в міжнародному та полікультурному середовищі, за допомогою практичних та відповідних програм. AUS пропонує усім своїм учням динамічну та амбітну культуру, як у класі, так і поза школою.

Місія

Підготуйте міжнародних студентів з відповідними бізнес-знаннями, інструментами та тренінгами, щоб стати позитивним учасником будь-якої організації протягом усієї їхньої кар’єри.

136964_pexels-photo-2422293.jpeg

Три стовпи АУС

Знання
  • AUS Прагне до передачі знань і вчити, де знайти відповіді в будь-яких прогалинах знань.
Інструменти
  • AUS прагне навчити аналітичним інструментам, необхідним для вирішення проблем та складного прийняття рішень.
Навички
  • AUS прагне розвивати м'які та тверді навички учнів, щоб вони процвітали у професійному середовищі, що постійно змінюється та складним.

Випускники

Наші випускники зараз працюють і подорожують по всьому світу, змінюючи суспільство щодня. Ми в захваті від того, що так багато наших студентів пішли на успішну кар’єру та можливості.

Бачення

Бачення AUS - забезпечити освіту та навчання для компетентних та відповідальних бізнес-лідерів завтрашнього дня. Усі програми AUS покликані розвивати розуміння людської поведінки, розвиваючи культурну чутливість та досягаючи глобальної точки зору на бізнес та політику.

Професійна мережа

Американський університет Швейцарії пропонує студентам можливість стати частиною та створити власну професійну мережу для підтримки своєї кар’єри та побудови дружніх стосунків.

136965_pexels-photo-1595391.jpeg

Університетське життя

"AUS пропонує студентам унікальне мультикультурне середовище, де вони можуть розвивати дружні стосунки та професійні мережі на все життя".

Доктор М Ель Ханса

Президент

Відкрийте для себе AUS

Розташований на березі Женевського озера на Швейцарській Рив'єрі, AUS пропонує студентам університетський досвід із поєднанням космополітичного життя міста та мальовничого спокою. Пропонуючи широкі можливості для пригод від катання на лижах до походів, годинників до шоколаду та захоплюючих пейзажів між ними. Навчання у Швейцарії - це справді можливість у житті.

Отримати життя в Швейцарії

В AUS ми не лише підтримуємо академічну освіту нашого студента, але також хочемо забезпечити, щоб ви максимально використовували свій час студентом у Швейцарії.

AUS - це інклюзивно-мультикультурний кампус, який пропонує персоналізований досвід навчання, а також пропонує студентський досвід, що дозволяє розвиватися та рости особисто за допомогою кар’єрної підтримки, діяльності студентів тощо. Наш спеціаліст працює над тим, щоб підтримати всіх студентів та забезпечити, щоб вони максимально використовували свій університетський досвід та час у Швейцарії.

Досвід Кампусу

American University in Switzerland зобов’язаний забезпечити усім студентам всебічний досвід навчання. Протягом вашого часу перебування в AUS ми сподіваємось, що ви зможете стати невід’ємною частиною нашого студентського співтовариства, ділитися своїм унікальним досвідом, щоб допомогти та підтримати інших.

136966_pexels-photo-1438072.jpeg

Розташування

La Tour-de-Peilz

Address
Chemin du Levant 5
1814 La Tour-de-Peilz, Во, Швейцарія