Прочитайте офіційний опис

Куди ти збираєшся навчатись сьогодні?

Франклінський університет Швейцарія це освіта, що Досліджує і виходить за межі. Це школа, де зустрічаються національні та культурні перспективи та створюється унікальний досвід. Це метод навчання, який включає в себе Подорожувати і Міждисциплінарне дослідження В основу навчального плану. Ми називаємо нашу методологію та місію як Міжнародний імператив у галузі освіти.

Франклінський університет Швейцарія є приватним, незалежним університетом, розташованим у Швейцарії. Він був заснований у 1969 році як коледж "Франклін". Він пропонує унікальний та інноваційний підхід до освіти в галузі ліберального мистецтва, який характеризується акцентом на міжнародному експозиції та вивченні досвіду в культурному різноманітному середовищі. Університет Франклін Швейцарія знаходиться в унікальному положенні про акредитацію як в Сполучених Штатах, так і в межах швейцарської університетської системиУ Франкліна потрібна цікавість. Кожного семестру ви будете проходити навчальний курс "Академічний подорож", побачивши місця, які навчались власними очима. Ви будете відвідувати заняття з міжнародними факультетами та Студенти з більш ніж 50 країн. Ви матимете можливість самостійно подорожувати і проходити стажування на міжнародному рівні. Ви будете проводити дослідження та розробляти критичну перспективу. Ви отримаєте ступінь такого рівня Акредитовані як в Сполучених Штатах, так і в Швейцарії. Ви навчитеся пристосуватися до будь-якої ситуації на льоту. Ви будете світовим мандрівником. Ви будете мати Все, що вам потрібно, щоб бути успішним. Приходьте з нами до Греції, Малаві, Франції, Японії, Шотландії, Ісландії, Кореї, Ботсвани, Італії або Індії; І перш за все Приїздити до навчання в Швейцарію, Справжній перехрестя мов та культур в самому серці Європи. Скористайтеся можливістю отримати освіту, як ніхто інший.

Ідеальне розташування

Швейцарські Альпи. Льодовикові озера. Середземноморський клімат. Італійський смак. Міжнародне населення. Це місто, яке ми називаємо домом: Лугано, Швейцарія. Засновники Франкліна Обрали Лугано як ідеальне місце для тієї школи, яку вони передбачали з усіх цих причин і більше. Космополітичний характер Лугано є центральним у досвіді Росії Життя у Франкліна, А кампуси розташовані всього за двадцяти хвилинах ходьби від центру Лугано, де залізничні та авіалінії пов'язують студентів з усією Європою.

Відвідайте Франкліна І зрозумійте, чому так багато студентів відчувають себе вдома на нашому кампусі та в громаді Лугано. Ми раді вітати вас, ваших друзів та членів родини, щоб вони знали, що означає жити та навчатися у нашому міжнародному середовищі.

Безмежна пошукова освіта

Безмежні: не обмежуються ніяким способом; Не маючи меж

Ми знаємо, що завжди існують обмеження щодо того, де ви можете піти, і що ви можете зробити, отримуючи ступінь, але ми намагаємося оскаржити ці кордони, наскільки вони підуть. В інших університетах кордони можуть включати негнучкі навчальні програми, жорсткі соціальні традиції, академічні календарі, які перешкоджають поїздкам та мікрокультурі коледжу, яка мало взаємодіє з навколишньою громадою. Франклін використовує інший підхід. Завдяки ступеням програми, які пропонують багато можливостей для міждисциплінарного досвіду, Академічна подорож і Пряма взаємодія з багатомовною швейцарською спільнотою, Перетинаючи фізичні та соціальні кордони, стане вам другою природою. Навчальна програма Франкліна настільки ж сфокусована або міждисциплінарна, як ви хочете. Ми пропонуємо Якісні академічні програми Навчені здатними вченими - якщо б ми цього не зробили, ми б не були Акредитована в двох країнах - але ми виходимо за рамки більш прямий шлях, щоб запропонувати багато спеціальностей з численними акцентами, такими як міжнародне управління з акцентом на Маркетинг, або Visual Communication Arts з акцентом в Fashion Studies. Ми пропонуємо можливість Комбінувати майорів, Наприклад, "Економіка з італійськими студіями" або "Психологія" з дослідженнями в галузі комунікації та медіа, і багато хто з наших студентів є двома основними або декількома Неповнолітні.

Крім того, Франклін невеликий. Багато хто з можливостей випробувати лідерські ролі, такі як студентський уряд, академічне наставництво, студентські клуби чи допомога резидента, є дуже досяжними цілями для студентів, які хочуть їх переслідувати. Як хто-небудь у Франкліна скаже вам, Франклін це те, що ви робите з цього.

Вивчення: виконано або створене, щоб знайти щось або більше дізнатися про щось

Франклін був заснований людьми, які вважали, що взаємодія з іншими культурами безпосередньо через подорожі є важливим досвідом навчання, і це єдиний спосіб створити взаєморозуміння між людьми різних народів. Академічна подорож Завжди була фундаментальною частиною навчальної програми Франкліна. Скільки університетів може скласти свої курси на карті світу?

Освіта: знання, навички та розуміння, які ви отримуєте від відвідування школи, коледжу чи університету

Вартість освіти Франкліна - це більше, ніж просто накопичення інформації, яка застосовується у вашій галузі кар'єри. Досвід Франкліна відкриє ваш розум усьому світу, і ви отримаєте реальне людське розуміння, яке дасть вам інструменти, необхідні для того, щоб стати лідером. Лідерство полягає у розумінні людей, їхніх бажань та розбіжностей, а міждисциплінарний, міжкультурний навчальний план Франкліна, місце розташування та міжнародний рівень студентів / факультетів створюють ідеальне середовище для розвитку цього розуміння.

Наші випускники є лідерами команди та підприємцями, які додають переваги міжнародним компаніям, новим підприємствам, державним та неприбутковим організаціям в різних країнах світу. Вони не зупиняються на кордонах, і вони інноваційно створюють нові шляхи. Це досвід Франкліна, який дає їм інструменти для досягнення успіху.

Це необмежена пошукова освіта.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BA

Franklin University Switzerland

... [+]

AHT102 Вступ до історії мистецтва та візуальної культури I: античність до раннього Відродження AHT103 Вступ до історії мистецтва та візуальної культури II: високе відродження до сучасного мистецтва AHT270 Теорії та методи в історії мистецтва та візуальної культури AHT320 Антропології мистецтва Основні факультативи (18 кредитів) Шість з наступних (з принаймні двома на рівні 300): AHT211 Колекція та ринок мистецтва в епоху глобалізації AHT213 Мистецтво та ідеї: вивчення зору AHT216 Вступ до історії фотографії AHT231 Відродження мистецтва та архітектури в Італії AHT233 Венеція та Схід AHT234 Живопис у Франції в 19 столітті: реальність, враження, одноманітність AHT256 Жінки в мистецтві AHT280 Сучасне мистецтво: від Нью-Йоркської школи до сучасності AHT338 Місто та його представництво у ХХ столітті AHT350 Музеї та художні галереї: теорія, історія та практика AHT361 Візуальна культура катастрофи AHT362 Візуальна семіотика: знаки та символи в мистецтві, архітектурі, кіно та моді AHT371 Теми в історії мистецтва Міждисциплінарні факультативи (6 кредитів) Два з наступних: CLCS200 Гендер та сексуальність в глобальному контексті CLCS215T Vienna 1900: Modernist City CLCS220 Винахід минулого: Використання пам'яті в мінливому світі CLCS235T Грецькі цивілізації та їх невдоволення CLCS241 Заборонені закони: вивчення королівства та виконання CLCS242 Представлення бідності в літературі, кіно та медіа CLCS245 Критичні підходи до графічного роману: "Правосуддя в Геттрі" CLCS250 Екокритичні підходи до фільму CLCS271 Пам'ять про Голокост у Берліні: сліди третього рейху в культурних наративах, архітектура, меморіал CLCS300 (Re) Визначення маскулінності CLCS310 Культура міст CLCS340 Мода і популярна культура CLCS371 Закон і культура CLCS372 " Казки про катастрофу" COM105 Вступ до комунікаційних та медіа-досліджень COM201 Основи... [-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

1600 доларів США Середня страховка громадян, які не є громадянами Швейцарії * 1,580 дол. США ... [+]

1600 доларів США Середня страховка громадян, які не є громадянами Швейцарії * 1,580 дол. США [-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

[-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

24550 швейцарських франків Середня зала Резиденції [-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

3 200 доларів США 32 245 дол ... [+]

3 200 доларів США 32 245 дол [-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

Історія ступеня дає вам глибше і більш глибоке розуміння сил, які формували і продовжують формувати світ, в якому ми живемо. ... [+]

До того моменту, коли ви почнете свою заявку, вам слід виконати тверду підготовчу програму університету. Ми рекомендуємо програму, яка включає чотири роки англійської граматики, композиції та літератури; три роки іноземної мови; три роки історії; три роки математики і два роки науки. Також рекомендується курсова робота в таких сферах, як мистецтво, інформатика та музика. Вартість та вартість... [-]

Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

Міжнародні вимоги щодо банківського та фінансового права Середня страховка громадян, які не є громадянами Швейцарії * 790 швейцарських франків [-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

Медична страховка [-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

[-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

Багато випускників також вирішили продовжити аспірантуру у суміжних областях. ... [+]

[-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

[-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

Медична страховка [-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

[-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

[-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

Планувати та просувати стійкі методології [-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Franklin University Switzerland

... [+]

[-]
Швейцарія Sorengo Lugano
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

A View from Above

Address
Via Ponte Tresa 29 Lugano
6924 Sorengo, Ticino, Швейцарія
Телефон
+41 919863613
Address
Lugano, Ticino, Швейцарія