Franklin University Switzerland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Куди ти збираєшся навчатись сьогодні?

Франклінський університет Швейцарія це освіта, що Досліджує і виходить за межі. Це школа, де зустрічаються національні та культурні перспективи та створюється унікальний досвід. Це метод навчання, який включає в себе Подорожувати і Міждисциплінарне дослідження В основу навчального плану. Ми називаємо нашу методологію та місію як Міжнародний імператив у галузі освіти.

Франклінський університет Швейцарія є приватним, незалежним університетом, розташованим у Швейцарії. Він був заснований у 1969 році як коледж "Франклін". Він пропонує унікальний та інноваційний підхід до освіти в галузі ліберального мистецтва, який характеризується акцентом на міжнародному експозиції та вивченні досвіду в культурному різноманітному середовищі. Університет Франклін Швейцарія знаходиться в унікальному положенні про акредитацію як в Сполучених Штатах, так і в межах швейцарської університетської системиУ Франкліна потрібна цікавість. Кожного семестру ви будете проходити навчальний курс "Академічний подорож", побачивши місця, які навчались власними очима. Ви будете відвідувати заняття з міжнародними факультетами та Студенти з більш ніж 50 країн. Ви матимете можливість самостійно подорожувати і проходити стажування на міжнародному рівні. Ви будете проводити дослідження та розробляти критичну перспективу. Ви отримаєте ступінь такого рівня Акредитовані як в Сполучених Штатах, так і в Швейцарії. Ви навчитеся пристосуватися до будь-якої ситуації на льоту. Ви будете світовим мандрівником. Ви будете мати Все, що вам потрібно, щоб бути успішним. Приходьте з нами до Греції, Малаві, Франції, Японії, Шотландії, Ісландії, Кореї, Ботсвани, Італії або Індії; І перш за все Приїздити до навчання в Швейцарію, Справжній перехрестя мов та культур в самому серці Європи. Скористайтеся можливістю отримати освіту, як ніхто інший.

Ідеальне розташування

Швейцарські Альпи. Льодовикові озера. Середземноморський клімат. Італійський смак. Міжнародне населення. Це місто, яке ми називаємо домом: Лугано, Швейцарія. Засновники Франкліна Обрали Лугано як ідеальне місце для тієї школи, яку вони передбачали з усіх цих причин і більше. Космополітичний характер Лугано є центральним у досвіді Росії Життя у Франкліна, А кампуси розташовані всього за двадцяти хвилинах ходьби від центру Лугано, де залізничні та авіалінії пов'язують студентів з усією Європою.

Відвідайте Франкліна І зрозумійте, чому так багато студентів відчувають себе вдома на нашому кампусі та в громаді Лугано. Ми раді вітати вас, ваших друзів та членів родини, щоб вони знали, що означає жити та навчатися у нашому міжнародному середовищі.

Безмежна пошукова освіта

Безмежні: не обмежуються ніяким способом; Не маючи меж

Ми знаємо, що завжди існують обмеження щодо того, де ви можете піти, і що ви можете зробити, отримуючи ступінь, але ми намагаємося оскаржити ці кордони, наскільки вони підуть. В інших університетах кордони можуть включати негнучкі навчальні програми, жорсткі соціальні традиції, академічні календарі, які перешкоджають поїздкам та мікрокультурі коледжу, яка мало взаємодіє з навколишньою громадою. Франклін використовує інший підхід. Завдяки ступеням програми, які пропонують багато можливостей для міждисциплінарного досвіду, Академічна подорож і Пряма взаємодія з багатомовною швейцарською спільнотою, Перетинаючи фізичні та соціальні кордони, стане вам другою природою. Навчальна програма Франкліна настільки ж сфокусована або міждисциплінарна, як ви хочете. Ми пропонуємо Якісні академічні програми Навчені здатними вченими - якщо б ми цього не зробили, ми б не були Акредитована в двох країнах - але ми виходимо за рамки більш прямий шлях, щоб запропонувати багато спеціальностей з численними акцентами, такими як міжнародне управління з акцентом на Маркетинг, або Visual Communication Arts з акцентом в Fashion Studies. Ми пропонуємо можливість Комбінувати майорів, Наприклад, "Економіка з італійськими студіями" або "Психологія" з дослідженнями в галузі комунікації та медіа, і багато хто з наших студентів є двома основними або декількома Неповнолітні.

Крім того, Франклін невеликий. Багато хто з можливостей випробувати лідерські ролі, такі як студентський уряд, академічне наставництво, студентські клуби чи допомога резидента, є дуже досяжними цілями для студентів, які хочуть їх переслідувати. Як хто-небудь у Франкліна скаже вам, Франклін це те, що ви робите з цього.

Вивчення: виконано або створене, щоб знайти щось або більше дізнатися про щось

Франклін був заснований людьми, які вважали, що взаємодія з іншими культурами безпосередньо через подорожі є важливим досвідом навчання, і це єдиний спосіб створити взаєморозуміння між людьми різних народів. Академічна подорож Завжди була фундаментальною частиною навчальної програми Франкліна. Скільки університетів може скласти свої курси на карті світу?

Освіта: знання, навички та розуміння, які ви отримуєте від відвідування школи, коледжу чи університету

Вартість освіти Франкліна - це більше, ніж просто накопичення інформації, яка застосовується у вашій галузі кар'єри. Досвід Франкліна відкриє ваш розум усьому світу, і ви отримаєте реальне людське розуміння, яке дасть вам інструменти, необхідні для того, щоб стати лідером. Лідерство полягає у розумінні людей, їхніх бажань та розбіжностей, а міждисциплінарний, міжкультурний навчальний план Франкліна, місце розташування та міжнародний рівень студентів / факультетів створюють ідеальне середовище для розвитку цього розуміння.

Наші випускники є лідерами команди та підприємцями, які додають переваги міжнародним компаніям, новим підприємствам, державним та неприбутковим організаціям в різних країнах світу. Вони не зупиняються на кордонах, і вони інноваційно створюють нові шляхи. Це досвід Франкліна, який дає їм інструменти для досягнення успіху.

Це необмежена пошукова освіта.

Розташування

Соренго

Address
Via Ponte Tresa 29
Lugano

6924 Соренго, Тічино, Швейцарія
Телефон
+41 919863613

Лугано

Address
Лугано, Тічино, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

BA
Цей навчальний заклад також пропонує: