The International University in Geneva

Введення

Прочитайте офіційний опис

The International University in Geneva надає унікальне навчальне середовище, що поєднує як теоретичний, так і практичний досвід навчання у справді міжнародному контексті. Освіта IUG у Швейцарії надає необхідні навички для успішної ділової кар'єри. Вони включають критичне мислення, вирішення проблем, дослідження, комунікацію та управління. Ці навички розвиваються в рамках практичних занять і дискусій у класі, проектів і завдань, включаючи презентації, та безпосереднього взаємодії з міжнародними організаціями в приватному та державному секторах.


Приблизно з 7 до 1 співвідношення студентів на факультет, IUG здатний забезпечити тісну взаємодію з факультетом. Університет пропонує ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування, міжнародних відносин, засобів масової інформації та комунікацій.

Програма відкрита для студентів, які успішно пройшли середню освіту. Курси проводяться вранці та вдень, протягом дев'яти триместрів (3 роки). Початкові дати - вересень, січень і квітень.

Міжнародний Женевський університет - Місія

Заява зору:

Розвивати міжнародних професіоналів, які прагнуть служити сталого суспільства

Опис місії:

Міжнародний університет у Женеві є неприбутковою установою вищої освіти , яка забезпечує якісну освіту для успішності студентів у бізнесі та міжнародній кар'єрі .

Університет присвячений:

  • забезпечити освіту в бізнесі, спілкуванні, міжнародних відносинах та торгівлі з глобальним світоглядом.
  • сприяє збалансованості навчальних та практичних програм через ефективні навчальні процеси, послуги персоналізованих слухачів та викладачів, які прагнуть до навчання та досліджень.
  • пропонують динамічне навчальне середовище, сприяючи різноманітності та реагування на мінливі потреби міжнародного співтовариства.

Розташування

Женева

International University in Geneva

Address
International University in Geneva - ICC 20, Rte de Pré-Bois
1215 Женева, Женева, Швейцарія
Веб-сайт
Телефон
+41 22 710 71 10

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія