SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вітаємо в Швейцарському коледжі готельного менеджменту Ленк

ШМЛ, зареєстрована швейцарська компанія в кантоні Берн, - це перша в Швейцарії перша в Швейцарії Бутік-готель Школа, яка була розроблена та розроблена для підготовки студентів до перспективної кар'єри гостинності, заснованої на діючих філософіях розкішних міжнародних бутик-готелів та курортів. Ці гостинність дорогоцінні камені можна знайти у всьому світі, починаючи від розкішних двох спальних курортів до двохсот плюс кімнатних житлових одиниць, і представлені такі відомі компанії, як "Ведучі готелі світу", "Малі готелі", Готелі "Relais"

Щоб забезпечити суворі академічні програми та зміст, наш коледж управління гостинності уклав керовану угоду про прогрес з Університетом Глостершир для отримання додаткової ступінь бакалавра (Hons) в Стратегічному управлінні гостеприимством у своєму кампусі в Челтнем (Великобританія).

Наш коледж SHML розташований у винятково безпечному Бернському Оберланд та працює в справному бутик-готелі, який відкритий для гостей в зимовий сезон. Приміщення пропонують ідеальне середовище, щоб стимулювати операції, як це відбувається в комерційних об'єктах бутик-готелів у всьому світі, включаючи образотворче мистецтво виробництва та сервісу продуктів харчування та напоїв, поділ приміщень, процедури нагляду та управління. ШМЛ прагне зберегти доведені часом основи швейцарських готельних операцій, а також підтримує швейцарська культура, яка за останні два століття отримала відмінні знаки як унікальні у світі. Швейцарська культура означає цілісність, нейтралітет, єдність, неупередженість, повагу один до одного та особисту відповідальність перед навколишнім середовищем.

Наші навчальні програми не відрізняються від інших навчальних програм, за винятком того, що його зміст та фактичний переклад студентам вирішуються професійними готельними організаціями, які протягом багатьох років придбали навички роботи та управління кращими готелями та курортами світу.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас в нашому спеціальному коледжі менеджменту гостинності.

Розташування

Ленк ім Сіменталь

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Веб-сайт
Телефон
+41 33 736 33 35

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми