Прочитайте офіційний опис

Вітаємо в Швейцарському коледжі готельного менеджменту Ленк

ШМЛ, зареєстрована швейцарська компанія в кантоні Берн, - це перша в Швейцарії перша в Швейцарії Бутік-готель Школа, яка була розроблена та розроблена для підготовки студентів до перспективної кар'єри гостинності, заснованої на діючих філософіях розкішних міжнародних бутик-готелів та курортів. Ці гостинність дорогоцінні камені можна знайти у всьому світі, починаючи від розкішних двох спальних курортів до двохсот плюс кімнатних житлових одиниць, і представлені такі відомі компанії, як "Ведучі готелі світу", "Малі готелі", Готелі "Relais"

Щоб забезпечити суворі академічні програми та зміст, наш коледж управління гостинності уклав керовану угоду про прогрес з Університетом Глостершир для отримання додаткової ступінь бакалавра (Hons) в Стратегічному управлінні гостеприимством у своєму кампусі в Челтнем (Великобританія).

Наш коледж SHML розташований у винятково безпечному Бернському Оберланд та працює в справному бутик-готелі, який відкритий для гостей в зимовий сезон. Приміщення пропонують ідеальне середовище, щоб стимулювати операції, як це відбувається в комерційних об'єктах бутик-готелів у всьому світі, включаючи образотворче мистецтво виробництва та сервісу продуктів харчування та напоїв, поділ приміщень, процедури нагляду та управління. ШМЛ прагне зберегти доведені часом основи швейцарських готельних операцій, а також підтримує швейцарська культура, яка за останні два століття отримала відмінні знаки як унікальні у світі. Швейцарська культура означає цілісність, нейтралітет, єдність, неупередженість, повагу один до одного та особисту відповідальність перед навколишнім середовищем.

Наші навчальні програми не відрізняються від інших навчальних програм, за винятком того, що його зміст та фактичний переклад студентам вирішуються професійними готельними організаціями, які протягом багатьох років придбали навички роботи та управління кращими готелями та курортами світу.

Ми з нетерпінням чекаємо Вас в нашому спеціальному коледжі менеджменту гостинності.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

BBA

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk

Зануртесь прямо в клас разом з одним із наших експертів. Наша ціль як освітян - це стимулювати цікавість наших студентів і дозволити їм навчатися у власних темпах. Зв'яжі ... [+]

ПРОГРАМА ПРОПОЗИЦІЇ

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk надає інтегрований курс навчання за допомогою вивчення, перевірки та саморефлексії. У кожному класі наші викладачі підкреслюють стратегії та процеси, що беруть участь у процесі навчання та саморозвитку, створюючи унікальну можливість підготувати наших учнів до життя, вдумливого, творчого та повноцінного життя в суспільстві, що швидко змінюється.... [-]

Швейцарія Lenk im Simmental
Січень 2020
англійська
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою