School of Business and Trade

Введення

Прочитайте офіційний опис

127379_two-woman-and-one-man-looking-at-the-laptop-1036641.jpg

Про школу

School of Business and Trade пропонує самонавчання, якісну, онлайн-освіту, безкоштовне навчання. Програми гнучкі і їх можна запустити в будь-який час. Замість традиційного способу навчання протягом декількох років навчайтесь у власному темпі та заощаджуйте час та гроші.

Безкоштовні онлайн-програми, навчальні ресурси та онлайн-оцінки - це те, що робить наші програми настільки унікальними та цікавими.

School of Business and Trade була створена для просування освіти без кордонів і незалежно від походження. Стаття 26 Загальної декларації прав людини зазначає: "Кожен має право на освіту, і воно має бути однаково доступним". В даний час SoBaT пропонує декілька кваліфікацій, щоб задовольнити всіх, хто цікавиться вищою освітою.

Сьогодні акредитована та якісна освіта дуже дорога. Університети стягують тисячі доларів. По суті, подальша освіта дуже дорога для більшості людей, і тому вони не можуть замислюватися над вищою освітою. SoBaT пропонує промінь надії на боротьбу студентів, які не можуть витратити тисячі доларів, щоб отримати бажану кваліфікацію.

Бачення

Заява School of Business and Trade : «Якість та освіта без навчання для всіх».

Розташування

Люцерн

Address
SoBaT Haus, Pilatusstrasse
Luzern, Switzerland

6003 Люцерн, Люцерн, Швейцарія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: