UBIS University of Business and International Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет бізнесу та міжнародних досліджень (UBIS) заохочує роботу в команді та допомагає студентам стати лідерами та відкривати власний бізнес

UBIS - молода установа, яка прагне забезпечити якісні програми в галузі міжнародних відносин та бізнесу . ДНК UBIS складається з трьох основних факторів: реальний досвід, індивідуальна увага та міжнародна перспектива .

Викладачі UBIS - це досвідчені професіонали . Вони доводять до класу реальні проблеми і розсікають їх критичним оком досвіду. Вони надають учасникам стратегічну структуру, в рамках якої можна позиціонувати питання, які стоять перед вашим професійним життям.

UBIS пильно стежить за розвиваються потребами ринку та постійно адаптує його зміст курсу та методики для того, щоб наші випускники були забезпечені необхідними знаннями та переданими навичками для досягнення успіху в світі, що швидко розвивається.

В UBIS ви не будете просто обличчям у натовпі. Ми звертаємо увагу на потреби кожного студента і прагнемо забезпечити індивідуальний та індивідуальний досвід навчання для кожного з них. Наші невеликі розміри класів допомагають вам скористатися більш глибокими дискусіями та отримати індивідуальні відгуки від ваших професорів. Це розроблено, щоб допомогти нашим студентам розвинути навички та впевненість для досягнення успіху в кар’єрі, яку хочуть наслідувати.

Нарешті, ми справді міжнародна спільнота : викладачі та співробітники UBIS приїжджають із понад 40 різних національностей та з усіх куточків світу. UBIS також має потужну мережу міжнародних партнерів та справді міжнародну мережу випускників. В даний час сім'я UBIS поширена на 4 континентах.

Чому слід вчитися в UBIS

 1. Індивідуальні, якісні академічні програми та викладачі, які дуже підтримують індивідуальні бізнес-орієнтовані студентські проекти. Невеликий розмір класу є ключовим.
 2. Зосередьтеся на кар’єрній перспективі студента: програми, узгоджені з майбутнім роботою; факультет з професійним досвідом, комбінований підхід до технічних та соціальних навичок.
 3. Дуже різноманітний студентський корпус у кампусі та зануренні в міжнародне співтовариство Женеви. Семестр за кордоном (партнерські установи) та / або стажування (США).

IMG-2656UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Детальна інформація

Історія

Університет бізнесу та міжнародних досліджень (UBIS) був заснований у 2006 році для створення установи з високими академічними стандартами та сприятливим середовищем для студентів, зацікавлених у бізнесі. UBIS акредитований IACBE, EduQua та ISO29990. UBIS має мережу міжнародних академічних партнерів та міжнародну мережу випускників. Викладачі, співробітники та студенти походять з понад 40 країн.

Освіта

В UBIS ми розвиваємо студентський потенціал для навігації по територіях, з якими вони можуть бути незнайомі, пристосовуватися до мінливих обставин, працювати в мультикультурних режимах та реалізовувати проекти, які матимуть позитивний вплив у світі. Ми постійно переглядаємо і модифікуємо наші програми та методи навчання, щоб відповідати поточним потребам бізнесу та суспільства.

Наші бакалаврські програми сильно акцентують увагу на зростанні особистості та на розвитку знань, умінь та навичок, необхідних для досягнення успіху в майбутній роботі.

Аспіранти орієнтовані на аналіз та дослідження, які застосовні до сучасних питань бізнесу.

У 2018 році UBIS розширила свої академічні пропозиції, щоб включити лікаря з ділового адміністрування.

Дослідження

Студентські дослідження заохочуються та розвиваються в рамках проекту «каменний камінь» на рівні бакалавра та дисертації на рівні магістра та доктора. Очікується, що магістерська та докторська дисертація продемонструють оригінальне дослідження та внесок у нові знання. Професійна експертиза факультету має вирішальне значення для орієнтації цих тез на проблеми реального бізнесу. Оригінальність дослідження контролюється шляхом ретельного наставництва дисертацій на заздалегідь визначених етапах подання студентами писемності. Очікується, що факультет продемонструє науково-дослідну діяльність завдяки публікаціям у рецензованих журналах та участі у опублікованих матеріалах конференцій.

Кар'єрні перспективи

Перспективи кар'єри студентів посилюються завдяки високоякісним академічним програмам, які постійно узгоджуються з майбутнім роботи, викладачами з великим професійним досвідом, акцентом на соціальні навички (спілкування, співпраця, культурну чутливість) та простором, яким студенти надають розробляти власні бізнес-проекти. Визначення досліджень (основні проекти та тези), орієнтовані на проблеми реального бізнесу, є головним фактором підготовки наших студентів до успіху. Студенти мають багато можливостей, що надаються в Женевському середовищі (наприклад, участь у важливих конференціях, стажуваннях у бізнесах, міжнародних установах та неурядових організаціях) та нашими міжнародними академічними партнерствами.

DSC3084UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Послуги

Студентські кабінети

Центр кар’єри консультує кожного окремого студента, куди йому проходити стажування. Всім студентам Швейцарії дозволено працювати 20 годин на тиждень - 50% посади, починаючи з 2 семестру навчання.

 • Платформа для навчання студентів - допомагає контролювати класи та навчальні матеріали
 • Інтернет-програма дистанційного навчання
 • Служби студентів для надання допомоги у оформленні віз, карток на проживання, охороні здоров'я та проживанні
 • Орієнтаційні дні для нових студентів: знайомство з професорами, екскурсії по місту, інтеграція з існуючими студентами
 • Асоціація студентів - організовує цікаві заходи для студентів в Женеві та за її межами

Розміщення

Команда служб студентських служб UBIS допомагає студентам забронювати спільний або одномісний номер у Student Residences в Женеві (окремо розміщений для студентів та чоловіків). За бажанням студентів ми можемо надати ряд агентств для послуг переселення або пошуку кімнати в приватній квартирі. Ціни на житло в Женеві - від 700 до 1000 CHF на людину щомісяця. У Женеві є чудовий громадський транспорт та безпечний велосипед. Ми намагаємось знайти житлові приміщення в межах ходьби від кампусу.

Бібліотека

UBIS пропонує доступ до бази даних EBSCO Business Source Premier, однієї з найкращих і найповніших баз даних дослідницького бізнесу. UBIS також має невелику фізичну бібліотеку на кампусі, і всі студенти можуть отримати щорічний пропуск до Бібліотеки Організації Об'єднаних Націй та користуватися ним безкоштовно.

Охорона здоров'я

Медичні заклади поза містом. Усі студенти UBIS подають заявку на швейцарське медичне страхування, призначене для студентів зі спеціальними тарифами від 65 до 100 CHF на місяць, залежно від типу франшизи.

IMAG0934UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Кампус

Женевський кампус UBIS розташований в одному місці, в центрі міста і зовсім поруч з ООН в Женеві, штаб-квартирі банків, корпорацій та міжнародних організацій, таких як СОТ та Глобальний фонд. Кампус знаходиться в 3 хвилинах ходьби від озера Леман і в 2 хвилинах ходьби від Ботанічного саду Женеви.

Класні кімнати повністю обладнані, мають природне та штучне освітлення, великі та зручні. Є міцне підключення до Інтернету, вітальня, невелика бібліотека та доступ до кухні. Невеликі кафе, кіоски, супермаркети та ресторани дуже близькі до кампусу.

Спортивні споруди

Спортивні споруди в Женеві доступні за спеціальними знижками для студентів:

 • Щомісячне утримання басейну - 10 CHF
 • Стадіон для футболу - безкоштовно
 • Щомісячне абонементське залу - від 49 до 65 CHF
 • Велосипеди, озерні човни, водні велосипеди - в оренду

Асоціації студентів

Немає необхідності в культурних клубах на території кампусу, оскільки Женева пропонує дуже багато - наприклад, широкий вибір культурних заходів з французької та англійської мови (трансляція, друк та інтернет-ЗМІ та виступи наживо).

Інформація про події доступна в Женевському туризмі або місцевих туристичних офісах та місцевих газетах. Tribune de Genève "," Le Temps "та" Le Matin "публікують додатки щотижня з подробицями місцевих подій та розваг. У Женеві є понад 40 музеїв, мистецьких центрів та фондів, і найвища кількість кінотеатрів у Європі на душу населення (наприклад, «Помаранчеве кіно» (Сінелак), Міські кінотеатри). У Женеві діє активна музична та театральна сцена (35 етапів). Порядок денних Genève, RegArt та Tribune de Genève перераховує майбутні театральні події.

DSC_0367UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Акредитація

Університет бізнесу та міжнародних досліджень (UBIS) сертифікований EduQua: швейцарською сертифікатом якості для вищої освіти.

UBIS отримала спеціалізовану акредитацію за своїми бізнес-програмами через Міжнародну раду з питань акредитації бізнес-освіти (IACBE), що знаходиться за адресою 11374 Strang Line Road у місті Ленекса, штат Канзас, США. Клацніть тут, щоб переглянути список програм, акредитованих IACBE.

UBIS також сертифікований ISO 29990 . Ця сертифікація дає основу для відповідної системи управління, спеціально орієнтованої на освіту та постійне вдосконалення системи управління, процесів та послуг. UBIS пишається тим, що перша швейцарська навчальна установа, сертифікована ISO 29990 (акредитована 14 червня 2013 р.), Яка отримала повну сертифікацію.

Крім того, UBIS є:

 • Член Федерації дел Романде (FER)
 • Асоційований член Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD), який є однією з ключових мереж бізнес-шкіл у світі. Бути частиною мережі дає багато можливостей для обміну викладачами та студентами, обміну знаннями та співпраці.

Студентські відгуки

"Мені подобається UBIS - це невеликі, дуже практичні та інтерактивні заняття, які викладають професори вищої якості. Розкішний кампус розташований у самому серці Женеви, міста, яке володіє найспокійнішими та надзвичайними соціальними зручностями. Більше того, я я вже міг працювати над п’ятьма бізнес-проектами під час навчання, які я міг би продовжувати після закінчення магістратури ".
Тимофій Масебе
Випускник UBIS
"UBIS для мене означає якісну освіту: викладачів UBIS поважають не тільки на уроці, але і бізнес-спільноти та міжнародні організації у всьому світі. Це має велику різницю під час навчання та після закінчення навчання, коли ти повинен застосовувати знання, здобуті в UBIS до реального середовища ».
Лірідон Бикмети, з Косова
Випускник MBA

Розташування

Женева

Address
Avenue Blanc,46
1202 Женева, Женева, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited