UBIS University of Business and International Studies

Введення

Прочитайте офіційний опис

UBIS - це молода установа, яка прагне забезпечити якісні програми у галузі бізнесу та міжнародних відносин. ДНК UBIS складається з трьох основних факторів: реальний досвід, індивідуальна увага та міжнародна перспектива.

Професори UBIS - це досвідчені професіонали. Вони приносять до класу реальні проблеми та аналізують їх критичним оком досвіду. Вони надають учасникам стратегічні рамки, в рамках яких можна позиціонувати проблеми, з якими стикатиметься у вашому професійному житті.

UBIS пильно стежить за розвиваються потребами ринку та постійно адаптує його зміст курсу та методики для того, щоб наші випускники були забезпечені необхідними знаннями та переданими навичками для досягнення успіху в світі, що швидко розвивається.

В UBIS ви будете не просто обличчям у натовпі. Ми звертаємо увагу на потреби кожного студента і прагнемо забезпечити індивідуальний та персоналізований досвід навчання для кожного. Наші невеликі розміри класів допомагають вам скористатися більш глибокими дискусіями та отримати індивідуальний відгук від своїх викладачів. Це розроблено, щоб допомогти нашим студентам розвинути навички та впевненість, щоб досягти успіху в кар’єрі, якою вони хочуть слідувати.

Нарешті, ми справді міжнародне співтовариство: викладачі, співробітники та студенти UBIS походять з понад 40 різних національностей та з усіх куточків світу. UBIS також має потужну мережу міжнародних партнерів та справді міжнародну мережу випускників. В даний час родина UBIS розподілена на 4 континентах.

Чому слід вчитися в UBIS

 1. Індивідуальні, якісні академічні програми та викладачі, які дуже підтримують індивідуальні бізнес-орієнтовані студентські проекти. Невеликий розмір класу є ключовим.
 2. Зосередьтеся на кар’єрній перспективі студента: програми, узгоджені з майбутнім роботою; факультет з професійним досвідом, комбінований підхід до технічних та соціальних навичок.
 3. Дуже різноманітний студентський корпус у кампусі та зануренні в міжнародне співтовариство Женеви. Семестр за кордоном (партнерські установи) та / або стажування (США).

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Детальна інформація

Історія

Університет бізнесу та міжнародних досліджень (UBIS) був заснований у 2006 році для створення навчального закладу з високими академічними стандартами та середовища для студентів, зацікавлених у бізнесі. UBIS акредитована IACBE, EduQua та ISO 9001. UBIS має мережу міжнародних академічних партнерів та міжнародну мережу випускників. Викладачі, співробітники та студенти походять із понад 40 країн.

Освіта

В UBIS ми розвиваємо студентський потенціал для навігації по територіях, з якими вони можуть бути незнайомі, пристосовуватися до мінливих обставин, працювати в мультикультурних режимах та реалізовувати проекти, які матимуть позитивний вплив у світі. Ми постійно переглядаємо і модифікуємо наші програми та методи навчання, щоб відповідати поточним потребам бізнесу та суспільства.

Дослідження

Студентські дослідження заохочуються та розвиваються в рамках проекту «каменний камінь» на рівні бакалавра та дисертації на рівні магістра та доктора. Очікується, що магістерська та докторська дисертація продемонструють оригінальне дослідження та внесок у нові знання. Професійна експертиза факультету має вирішальне значення для орієнтації цих тез на проблеми реального бізнесу. Оригінальність дослідження контролюється шляхом ретельного наставництва дисертацій на заздалегідь визначених етапах подання студентами писемності. Очікується, що факультет продемонструє науково-дослідну діяльність завдяки публікаціям у рецензованих журналах та участі у опублікованих матеріалах конференцій.

Кар'єрні перспективи

Перспективи кар'єри студентів посилюються завдяки високоякісним академічним програмам, які постійно узгоджуються з майбутнім роботи, викладачами з великим професійним досвідом, акцентом на соціальні навички (спілкування, співпраця, культурну чутливість) та простором, яким студенти надають розробляти власні бізнес-проекти. Визначення досліджень (основні проекти та тези), орієнтовані на проблеми реального бізнесу, є головним фактором підготовки наших студентів до успіху. Студенти мають багато можливостей, що надаються в Женевському середовищі (наприклад, участь у важливих конференціях, стажуваннях у бізнесах, міжнародних установах та неурядових організаціях) та нашими міжнародними академічними партнерствами.

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Послуги

Студентські кабінети

 • Центр кар’єри радить кожному окремому студентові, куди їхати на стажування. Всім студентам дозволяється працювати протягом 15 годин на тиждень після перших 6 місяців навчання у Швейцарії.
 • Навчальна платформа для студентів допомагає контролювати оцінки та навчальні матеріали.
 • Онлайн-програма для дистанційного навчання.
 • Студентські служби для допомоги в оформленні віз, оформлення карток проживання, охорони здоров’я та проживання.
 • Орієнтаційні дні для нових студентів: знайомство з професорами, екскурсії містом, інтеграція з існуючими студентами.
 • Асоціація студентів - організовує веселі заходи для студентів у Женеві та за її межами.

Розміщення

Команда служб студентських служб UBIS допомагає студентам забронювати спільний або одномісний номер у Student Residences в Женеві (окремо розміщений для студентів та чоловіків). За бажанням студентів ми можемо надати ряд агентств для послуг переселення або пошуку кімнати в приватній квартирі. Ціни на житло в Женеві - від 700 до 1000 CHF на людину щомісяця. У Женеві є чудовий громадський транспорт та безпечний велосипед. Ми намагаємось знайти житлові приміщення в межах ходьби від кампусу.

Бібліотека

UBIS має невелику фізичну бібліотеку в університетському містечку, і всі студенти можуть отримати щорічний абонемент до бібліотеки ООН та користуватися нею безкоштовно. UBIS також пропонує доступ до бази даних EBSCO Business Source Premier, однієї з найкращих та найповніших баз даних дослідницького бізнесу.

Охорона здоров'я

Медичні заклади поза містом. Усі студенти UBIS подають заявку на швейцарське медичне страхування, призначене для студентів зі спеціальними тарифами від 65 до 100 CHF на місяць, залежно від типу франшизи.

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Кампус

Женевський кампус UBIS розташований в одному місці, в центрі міста і зовсім поруч з ООН в Женеві, штаб-квартирі банків, корпорацій та міжнародних організацій, таких як СОТ та Глобальний фонд. Кампус знаходиться в 3 хвилинах ходьби від озера Леман і в 2 хвилинах ходьби від Ботанічного саду Женеви.

Класні кімнати повністю обладнані, мають природне та штучне освітлення, великі та зручні. Є міцне підключення до Інтернету, вітальня, невелика бібліотека та доступ до кухні. Невеликі кафе, кіоски, супермаркети та ресторани дуже близькі до кампусу.

Спортивні споруди

Спортивні споруди в Женеві доступні за спеціальними знижками для студентів:

 • Щомісячна передплата басейну - 10 CHF
 • Стадіон для футболу - безкоштовно
 • Щомісячна передплата в тренажерному залі - від 49 до 65 швейцарських франків
 • Велосипеди, озерні човни, водні велосипеди - можна взяти в оренду

Асоціації студентів

Існує великий вибір культурної діяльності французької та англійської мов (мовлення, друковані та Інтернет-ЗМІ та виступи в прямому ефірі).

Інформація про події доступна в Женевському туризмі або місцевих туристичних бюро та місцевих газетах. "Tribune de Genève", "Le Temps" та "Le Matin" щотижня публікують додатки з деталями місцевих подій та розваг. У Женеві понад 40 музеїв, художніх центрів та фондів, а також найбільша кількість кінотеатрів на душу населення в Європі (наприклад, помаранчевий кінотеатр (Cinélac), міські кінотеатри).

UBIS University of Business and International Studies","author_url":"","source":"©UBIS University of Business and International Studies"}" />

Акредитація

 • No7 у рейтингу CEO Magazine Global MBA Ranking 2020
 • Рівень 1 на рейтингу глобального рейтингу MBA CEE Magazine 2020
 • EduQua
 • Міжнародна рада з акредитації ділової освіти (IACBE)
 • Federation des Enterprises Romande (FER)
 • Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD)
 • ISO 9001
 • Рада з акредитації вищої освіти

Студентські відгуки

"Мені подобається UBIS - це невеликі, дуже практичні та інтерактивні заняття, які викладають професори вищої якості. Розкішний кампус розташований у самому серці Женеви, міста, яке володіє найспокійнішими та надзвичайними соціальними зручностями. Більше того, я я вже міг працювати над п’ятьма бізнес-проектами під час навчання, які я міг би продовжувати після закінчення магістратури ".
Тимофій Масебе
Випускник UBIS
"UBIS для мене означає якісну освіту: викладачів UBIS поважають не тільки на уроці, але і бізнес-спільноти та міжнародні організації у всьому світі. Це має велику різницю під час навчання та після закінчення навчання, коли ти повинен застосовувати знання, здобуті в UBIS до реального середовища ».
Лірідон Бикмети, з Косова
Випускник MBA

Розташування

Женева

Address
Avenue Blanc,46
1202 Женева, Женева, Швейцарія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації

EFMD Equis Accredited