NUCB

Введення

Прочитайте офіційний опис

Нагоя Японія - серце Східної Азії

Розташований у самому центрі Східної Азії, Японія складається з чотирьох великих островів з населенням понад 126 мільйонів. Японія, відома своїм розвиненою освітою, має найбільшу кількість лауреатів Нобелівської премії будь-якої азіатської країни, а другий найвищий показник у будь-якій країні з 2000 року. Японія є третьою за величиною національною економікою у світі, а Великий Нагоя - центром виготовлення майстерності , що щорічно виробляє майже 1% світового ВВП. Будучи третьою за величиною містом Японії, Нагоя розташована між Токіо та Кіото і добре відома своєю близькістю до численних природних мальовничих та туристичних визначних пам'яток. Це чудове місце як для вивчення, так і для задоволення в Японії.

Незабутній досвід в Японії

Навчання в Японії пропонує захоплюючий досвід для іноземних студентів, який допоможе вам розвиватися як людина і бачити речі з нових точок зору. Японія є однією з найбезпечніших країн світу і відома першою своєю освітою світового рівня на передньому краї інновацій. Оточений захоплюючим природним рельєфом, чотирма приголомшливими сезонами, багатими культурами та вишуканими стравами, ви можете гарантувати, що ваш час тут буде незабутнім. З понад 250 000 іноземних студентів та підвищення, Японія є однією з найпопулярніших місць для іноземних студентів.

Кампус

Найважливішою особливістю нашого студентського містечка Нішінь є те, що навчальні заклади та спортивні об'єкти знаходяться в одному кампусі, що веде до активного студентського життя. Головний кампус приблизно в 1,5 рази перевищує розмір Токіо Діснейленд і оточений прекрасною природою.

Зайнятість

У нас є 99,2% успішних показників зайнятості завдяки спеціальній команді, яка допоможе студентам знайти свою кар'єру. У нас також є варіанти

З 2017 року NUCB вже створила партнерські відносини зі студентами з 130 провідними бізнес-школами у 54 країнах. В рамках програми обміну студентами студенти можуть додавати новий вимір професійного розвитку. Плата за навчання в школах-партнерах відмовляється, а студенти з відмінним академічним статусом мають право на отримання додаткових стипендій для покриття витрат на проїзд та проживання.

Розташування

Нагоя

Address
470-0193 Нагоя, Префектура Айчі, Японія

Акредитації