Nagoya City University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Попередниками Nagoya City University (NCU) є Нагойський жіночий медичний коледж та Нагойський фармацевтичний коледж. У 1950 р. НКУ розпочав свою діяльність, об’єднавши два факультети, а саме: медичну школу за старою системою освіти та факультет фармацевтичних наук за новою системою освіти. У 1955 році НКУ створив медичну школу за новою системою освіти.

Озираючись назад на історію двох своїх попередників, Фармацевтичний коледж Нагої виник у 1884 році як приватна школа під назвою "Фармацевтична школа Нагої". Потім він переріс у Нагойську фармацевтичну навчальну школу в 1936 році та в Нагойський фармацевтичний коледж у 1949 році. З іншого боку, Нагойський жіночий медичний коледж виник у 1943 році як п'ятирічна школа, яка раніше мала назву "Нагойська муніципальна вища жіноча медична школа" у відповідь до покликання часу. Це був перший державний державний "жіночий медичний коледж". Заснувавши додаткові три підготовчі курси в 1947 році, він став Нагойським жіночим медичним коледжем.

Тим часом Нагойська муніципальна лікарня, попередниця Університетської лікарні НКУ, була створена в 1931 році разом із приєднаною до неї сестринською школою. Ця афілійована школа медсестер перетворилася на Асоційовану середню школу добробуту жінок, потім в Школу медсестер НКУ, а потім в Nagoya City University коледж Nagoya City University та, нарешті, в сучасну Школу медсестер НКУ.

Розташування

Нагоя

Address
Sakurayama Campus
1, Kawasumi, Mizuho-cho, Mizuho-ku

467-8601 Нагоя, Префектура Айчі, Японія

Нагоя

Address
Takiko Campus
1, Yamanohata, Mizuho-cho,
Mizuho-ku

467-8501 Нагоя, Префектура Айчі, Японія

Нагоя

Address
Tanabe-dori Campus
3-1, Tanabe-dori, Mizuho-ku

467-8603 Нагоя, Префектура Айчі, Японія

Нагоя

Address
Kita Chikusa Campus
2-1-10, Kita Chikusa, Chikusa-ku

464-0083 Нагоя, Префектура Айчі, Японія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія